Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jeśli możesz to pomoz

"Skórzany" narożnik- jasny czy czarny ??? (zdjęcia)

Polecane posty

Gość jeśli możesz to pomoz

witam! Chciała bym sobie kupić ten narożnik. http://www.ebay.co.uk/itm/300753720169?ssPageName=STRK:MESINDXX:IT&_trksid=p3984.m1436.l2649#ht_1974wt_1186 i kolor nr 2 który bardziej mi się podoba http://www.ebay.co.uk/itm/BN-MODERN-CREAM-FAUX-LEATHER-CHAISE-CORNER-SOFA-BED-SOFABED-WITH-STORAGE-SPACE-/300753730020?pt=SR_Home_Garden_LivingRoom_Armchairs_SR&hash=item460651b9e4#ht_1942wt_1186 I pytanie brzmi : czy naprawde jasna skora jest tak trudna do utrzymania w czystności??? To że się brudzi od spodni to wina spodni i tanich barwników jakich uzyto w materialach przeciez :O Który kolor Wy byście osobiscie wybrali ? Kremowy jest elegancki... a czarny taki ponury ale latwiej będzie czyscic :O pomozcie bo chyba nie dokonam wyboru. generalnie chcialam ciemną z materialową tapicerką, ale nie ma takiej ktora by mi sie podobala kształtem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem o co kamannnnn
ja mam czarne skory 2+3 i mi sie podoba, jaki masz kolor salonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli możesz to pomoz
całe mieszkanie to magnolia i nie mogę przemalowac. Mieszkanie wynajmuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomo
są specjalne preparaty do czyszczenia takich powierzchni. Od spodni napewno się brudzi, z tym że nigdy nie masz spodni idealnie czystych, zazwyczaj są lekko przykurzone i to wystarczy aby osiadło na tapicerce. Zastanów się tylko czy na pewno chcesz ,,skóre"? Ja miałam kiedyś taką kanapę i powiem Ci że tragedia w każda porę roku: latem przyklejasz sie do tego materiału a zimą jest zimne jak cholera i nieprzyjemne, więc NIGDY WIECEJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli możesz to pomoz
ja się ciągle zastanawiam, ale jest łatwa do czyszczenia w miare jak mi dziecko paluszkami upaćka :( Chyba jednak wygra czarna. Jasna niezbyt praktyczna ... gdybym znalazla taka samą ale materiałową to bym sie nie wahała. Ale nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhfffff3,
Jasna jest ładniejsza, ale fakt mniej praktyczna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli możesz to pomoz
a powiedzcie, po jakim czasie taka skóra " kapcieje" :O ?? W Uk sofy maja to do siebie ze te wszystkie poduchy na ktorych sie siedzi w normalnych kanapach szybko kapcieja i wygladaja jak psu z tylka wyciagnięte za przeproszeniem. dlatego zdecydowalam sie na skore bo wydaje sie bardziej zbita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verdis
ciemny lepszy i ładniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli możesz to pomoz
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmhjjhh
tylko ciemna! niby są środki do czyszczenia skór ale wątpię żeby skutecznie czyściły transfer z jeansów. ja mam czekoladową kanapę i jestem bardzo zadowolona. a z tym przyklejaniem się to można zawsze położyć pled pod tyłek albo prześcieradło - i w naszym klimacie nie ma aż tak długotrwałych upałów żeby to było takie uciązliwe ja stawiam na praktyczność co do 'kapcenia' - ja swoją kanapę raz na jakiś czas oklepuję, że skóra się napięła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani domu
ja mój komplet wyrzuciłam po 5 latach , miałam go serdecznie dośc co z tego że kultowy jak był nie praktyczny , teraz mam z materiału i jestem mega zadowolona , kolorystycznie , miły w dotyku , żadnych narzut!!! , wygodny , a jak się zbrudzi to zaproszę firmę czyszczacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam jasny, rozświetla i jakoś lepiej się komponuje ;-) Może tu coś jeszcze znajdziesz: www.odyseameble.pl/modalto-kanapy-sofy-narozniki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i hooj z tej waszej strony, jak tam nawet cen nie ma. Widac ze firma krzak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×