Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość planeta13579

co pijecie na zajeciach fitness?

Polecane posty

Gość planeta13579

odzywki(jakie? ), woda( jaka?) soki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ja widze jak...
babki na siłownie czy zajęcia przychodzą z pełnymi cukru Nestea, Icetea czy innymi Fantami to mi się nóż w kieszeni otwiera:o Najlepsze że jeszcze biorą tą mało butelkę i połowa im zostaje na "po treningu". Jak ktoś się naprawdę przykłada to powinna mu zejść 1,5 litrowa niegazowana przy ok 1,5 godzinnym treningu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghsnna
Wodę, normalną kranówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mi tam!
zwykła wodę niegazowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Pić trzeba lecz nie za wiele po 2 łyki co 10 min mi wychodzi 0,5l na godz. chyba najlepsza woda ewentualnie coś lekko słodkiego (izotonic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie staram się podczas zajęć pić jak najmniej, albo wcale. Dopiero po. Przed samymi zajęciami też nie jest wskazane. Przede wszystkim woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przepadam za napojami
pije wode. Z reguly 1,5l butelka mi wystarcza. Najwiecej wypijam na 1 godzinie, podczas kolejnej (jednej czy dwoch, bo roznie chodze) spijam reszte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcjannkaa32
Przed zajęciami fitness piję Lemon Sodę, bo świetnie dodaje energii, a już na samych zajęciach to wodę lekko gazowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lemon Soda? Nigdzie jeszcze tego napoju nie widziałam, więc to chyba jakaś nowośc, chętnie bym go spróbowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuje w sklepie
z odzywkami napoj izotoniczny w proszku i rozpuszczam w mineralnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitnessmama
ja podobnie jak ghsnna - tez pijam tylko kranowke na fitnesie. nie rozumiem czemu wszyscy chca kupowac wode przed zajeciami, skoro ta z kranu to praktycznie to samo jest. a moze nawet i lepsza bo jak badana na biezaco i caly czas to jednoczesnie pewna i swieza (a nie jak taka z butelek - badana partiami i raz na pare miesiecy...). sama kiedys zylam w nieswiadomosci wodnej :) az mi moja przyjaciolka powiedziala, zebym poszukala o tym info w internecie i po kilku dniach namowy w koncu zaczelam szperac. faktycznie miala racje, jest o tym duzo informacji... tutaj chociazby w prostej formie: http://www.mpwik.com.pl/o-firmie/program-edukacji-ekologicznej/infografika zreszta u mnie w fitnesie nie jestem sama z takim podejsciem do wody ;) pozdrawiam klubowiczki z warszawy i nie tylko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fitnessmamy
Gratuluję tobie i twoim kolezankom głupoty za parę lat dorobisz sie kamieni nerkowych a twoj stan zdrowia pogorszy sie przez to ze ta kraNowa wyplucze z twojego organizmu wazne minerały:O najzdrowsza woda to woda MINERALNA nie źródlana nie kranówa! A NORMALNA WODA MINERALNA NISKOZMINERALIZOWANA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×