Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ludzki przemiot

Co się stało z Alayką? Co się stało z Dek@ą?

Polecane posty

Gość bedzie cie sie bic?
chce byc przy tym nie przy biciu ale patrzec chce na was kochalbym was wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt żeby nie nik Alyki temat nie odwiedziłoby tak wiele osób, wybacz ALu, wykorzystałem Cię poraz drugi :classic_cool: naprawdę źle mi z tym :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugi raz?
a kiedy byl pierwszy sa jakies zdjecia,filmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juken doczytałem i uwzględniłem to w odpowiedzi. Interesuje mnie Twoje zachowanie, czy tak samo to wypada jak tu. Ja też raczej, nie zaliczam się do grzecznych ludzi, dobrych ludzi, nie wierze w takich, każdy ma jakieś akcje, zresztą takiej rozmowy jak sam przyznałeś dawno tu nie było, ale podobnie jak tu - choćby z obawy przed baniakiem - tak samo w życiu, są pewne unormowania, po których przekroczeniu, są kłopoty. Zaczepki w życiu realnym są dużo poważniejsze w skutkach, wiesz, jeden Ci odpuści, a jak trafisz na gościa, który tego nie zrobi, mając zrytą czachę. Sam rozumiesz, żyjesz już parę lat na tym świecie, widziałeś pewnie na ulicy gości, którzy od jednego faka, przeszli do mordobicia. Tu nie ma takich konsekwencji, może nawet, dogadasz się z modami, będziesz miał fory, o to mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i teraz sie wycofuja
juz widze jakie z nich kozaczki,jeden ternuje picipolo na zuzlu,drugi pewnie elektryczne bierki pod woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańcz oooo :D:D:D Jaki atak na psyche, jeszcze się przejmę i co będzie? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to co ? potniesz się , skoczysz i locie połkniesz truciznę :classic_cool:🖐️ ps. rałbo, zapraszamy Panią na nasze spotkanie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no spoko koledzy i koleżanki - wylewajcie tutaj sobie ile wlezie. Ja po mału zaprzyjaźniam sie z kolegą z moderacji :classic_cool: Juko mnie wykorzystał ale mimo wszystko lubie to - ten moralniak który przeszywa moje ciało jest zayebisty. Są zdjęcia, filmy, nagrania głosowe, koszulki pamiatkowe i jest nawet tatuaż ku pamięci...ale nie powiem kto go ma :classic_cool: 🖐️ Ranbo - a masz paznokcie? :) Bo zukam osła do drapania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alayka po co Ci osioł? Masz go na miejscu, przy sobie, spójrz w lustro a zobaczysz, może nawet barana :D Juken będziesz moim przedskoczkiem, powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Alayka, opisujesz mechanizm swojego przyjścia na ten świat :D Fajnie masz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzałam:D, od czasu do czasu zaglądam i tu jak w "modzie na sukces" się ciągnie i ciągnie;):) ale widzę też, że organizujecie jakiś mały spędzik? gdzie i kiedy też chce popatrzeć a chyba będzie na co🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, rozumiem, proces ten nazywa się debil :D Niezmiernie mi miło, projekcie "debil" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podbjacze spragionwe
emocji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co zapowiadałem, to uczynię, czekam na ciebie rałbo , codziennie do Piątku od 16.20 do 16.30 przy Błękitnym Wieżowcu na placu Bankowym w Wawie . Pogadamy sobie :) Pania Pomarańczę też zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×