Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sama mam dość już tego smrodu

Czy e-papieros pomaga rzucić palenie ?

Polecane posty

Gość gość
Zdecydowanie polecam Ci pastę z tatarakiem. To naturalny produkt dający wiele pozytywnych efektów. Wykonując jedną czynność zapewniamy prawidłową higienę jamy ustnej, oczyszczamy organizm z toksyn, poprawiamy przemianę materii ( szczuplejemy )Pastę znajdziesz tutaj: tiny .pl/gx7mt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłem w tamtym roku w Austrii pastę do zębów na rzucenie palenia o nazwie 0 NICOTIN z zielonym tatarakiem, zadziałała super, używa się jej jak zwykłej pasty do zębów ale spróbuj po jej użyciu zapalić oczko.gif , papierosy smakują jak siano, paliłem coraz mniej a w końcu doszedłem do wniosku, że skoro mi papierosy nie smakują to po cholerę wydaję na nie tyle kasy. Pasta jest już w Polsce, widziałem ostatnio na facebooku jej polską stronę www.0nicotin.com. Za każdym razem kiedy pomyślę o paleniu mam skojarzenie z tą pastą i od razu mi się nie chce palić :-) . Zielony tatarak zawarty w paście jest znany od setek lat w zielarstwie jako naturalny środek na lepsze trawienie, czyli przyspiesza przemianę materii, dzięki czemu dodatkowo można stracić parę kilogramów...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od jakiegoś czasu przerzuciłam się na e-papierosy i jak narazie jestem zadowolona ;) pierwszego zamówił mi mój mąż i od tego czasu już jakoś się przerzuciłam. Zawsze zamawiam ze stronki kingsmoke.pl ;) mają naprawdę duży wybór, wszystko sprawnie jest realizowane, bez żadnych zastrzeżeń! Jak ktoś potrzebuje, to polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArkoD
To w zasadzie nie jest kwestia rzucania palenia w ogóle, lecz rzucania palenia papierosów. Ja po tym jak kupiłem Vype'a czuję, że znowu żyję. Przestałem śmierdzieć i lepiej się czuję, więc moim zdaniem warto przerzucić się na elektroniczne papierosy. Według mnie są zdrowsze. A przy okazji Vype świetnie wygląda. Uważam, że wyglądem pozytywnie wyróżnia się na tle innych e-papierosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę tu dużo kryptoreklamy... Przerzuciłam się na e-papierosa ponad 2 lata temu. Od tamtego momentu palę tylko e...Po kilku miesiącach zapaliłam tradycyjnego, i nie smakował mi.Nie chciałam i nie chcę rzucać palenia, sprawia mi to przyjemność. Wkurzał mnie smród zwykłych papierosów, popiół, który mi "załatwiał" rajstopy, kurtki, śmierdzące włosy , ciuchy, i całe mieszkanie. Bardzo sobie chwalę e-palenie. Finansowo odetchnęłam. Palę liquid Camel dessert 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaga. wiem to po sobie, żadne tam tabletki, pastylki, gumy czy inne plastry nie pomagały, bo jednak puszczenie dymka to było puszczenie dymka i nic się z tym nie równa. Dlatego epapieros jest dobry bo imituje samą czynność, a że brak tam nikotyny to łatwiej sie "oduzależnić" jeżeli jest w ogóle takie słowo i po prostu organizm po jakimś czasie zaczyna tracić potrzebę przyjmowania nikotyny i w ten sposób łatwo się wydostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem wogóle jak można palić nie cierpię tego zapachu, a e-papierosa czasem próbowałam ostatnio kolega mi dał miał takiego fajnego Vype z dobrym posmakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja popalam sobie e-papieroska z http://www.kingsmoke.pl/ i jest fajnie. Tradycyjnych papierosów już nie palę. A czy rzucę kiedyś e-papierosa? Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha13
Żeby rzucić palenie trzeba tego chcieć i być konsekwentnym, metoda ma tu moim zdaniem małe znaczenie. Ja przerzuciłam się na wapowanie foof już dość dawno, do tej pory nie rzuciłam i nie zamierzam tego robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareszciejestemwolna
Nie, e-papieros nie jest sposobem na rzucenie palenia. Przecież zawiera nikotynę. Do tego nie jest produktem testowanym przez 20 lat więc odradzam. Nie wiadomo jakie skutki przyniesie kiedyś. Ja przeczytałam książkę Allena Carra "Nareszcie wolna" i jestem po prostu wolna i mam problem z głowy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może e-papieros nie jest 100%-owym sposobem na rzucenie palenia, ale na jego ograniczenie na pewno. Sama dawniej paliłam paczkę tradycyjnych fajek dziennie, jakieś 2 lata temu przerzuciłam się na e-papierosa, obecnie vapuję liquidy o bardzo małej zawartości nikotyny. Jeśli chodzi o liquidy to warto zwracać uwagę na to co kupujemy, czytać etykiety, informacje na opakowaniach. Ja kupuję na vogell.pl , jestem bardzo zadowolona ze smaków, jakosci i ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka_555
Podobno papierosy elektroniczne są jeszcze bardziej szkodliwe więc myślę, że nie warto :/ ja w końcu rzuciłam palenie po 6 latach palenia. W tej walce pomógł mi bardzo blog byłej palaczki :) https://blogbylejpalaczki.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę tego nie rozumiem, chcesz przestać palić, a zarazem przerzucić się na coś, co wcale nie jest zdrowsze. Wybacz, ale nie ma to najmniejszego sensu. Naprawdę wystarczy odpowiednio podejść do tego i rzucić palenie całkowicie. Wiadomo, że nie jest to proste i potrzeba do tego naprawdę silnej woli i motywacji, ale wszystko da się zrobić. W takiej sytuacji warto zapoznać się z blogiem http://mistrzmotywacji.pl/, by faktycznie skończyć z nałogiem raz na zawsze. Żadne zamienniki Ci w tym nie pomogą, szczególnie, że do zdrowych one nie należą, trzeba ze swoimi słabościami walczyć stanowczo, raz i na zawsze. Wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o radę. Razem z mężem palimy. Moja córka jest w ciąży i powiedziała mi, że przez nas pali. Problem jest w tym, że nienarodzone dziecko cierpi przez tą sytuację a cała wina spada szczególnie na mnie. Jestem zdesperowana. Istnieje instrukcja jak rzucić palenie? Może być drastyczna ale niech będzie skuteczna…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Ja po tygodniu zaprzestania palenia i przerzuceniu się na e papierosa przestałam mieć zadyszkę,skończył się przewlekły od ponad roku kaszel,lepiej śpię i są same plusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to prawda że na epapierosie się tak nie kaszle i nie ma zadyszki ale wciąż się jest w nałogu który wyniszcza organizm... 

na psychiczne uzależnienie polecam terapię rezonans lub kurs psychologiczny reset33.pl one naprawde pomogę pozbyć się problemu na zawsze a nie na kilka miesięcy kiedy pokusa znowu wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×