Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama 10 miesięczniaka

gdzie kupić buty dla dziecka?

Polecane posty

Gość gość
No właśnie siedzę w internetach i szukam butów dla dziecka, na stronie ryłko jeszcze nie sprawdzałam, ale zaraz nadrobię, a ogóle to co strona to co innego piszą, trzeba brać na wszystko dużą poprawkę i kupic buty wg uznania chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIgga
Sprawdzaj szybko póki jest wyprzedaż na ryłko com i do 23 czerwca darmową dostawę mają. Spiesz się:0 Ja wczoraj znów zamówiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona_starnecka
Ja ostatnio kupowałam swojej córeczce buty przez bmbutik.pl – tam mają obuwie z naturalnych włókien a ja na to zwracam dużą uwagę. W tych dziecięcych sklepach zostawia się kasę głównie za design ale nijak ma się to do jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIgga
No ale właśnie w Ryłko design idzie w parze z dobrą jakością i wykonania i materiałów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja odkryłam niedawno outlet internetowy i jestem bardzo zaskoczona cenami - mają duże przeceny, można np trafić na skórzane buty za 100 zł. Kupiłam dla córki skórzane białe balerinki chyba za 100 zł i teraz na lato zamówiłam również skórzane sandałki z https://www.limango-outlet.pl/obuwie-dzieciece . Wiem, że niektórzy myślą, że dziecko szybko wyroście, wiec kupują byle co, ale ja nosiłam zawsze źle dobrane buty po kimś i mam teraz mocno zniekształcone stopy.... Nie chodze przez to latem w ogóle w sandałach. Dla dziecka to jest tym ważniejsze, żeby buty były dopasowane, bo przecież wszystko się u niego jeszcze rozwija... Zwracajmy więc na to uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana
Też ostatnio w Ryłko upolowałam dla siebie buty i dla córki, świetne modele, wygodne, nie obcierają stópek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytta1
W takich outletach internetowych to ciężko cos znaleźć ciekawego i jeszcze żeby rozmiar pasował, trzeba dużo czasu poświęcić na szukanie. Ja tam wole sprawdzone sklepy i w nich szukam tego co potrzebuję. Ryłko buty jak najbardziej, szczególnie w sezonie wyprzedażowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana
Najlepiej właśnie jak to są sprawdzone sklepy i mamy pewność, ze but jest odpowiedni. Ale dla małych dzieci buty powinny być przede wszystkim nowe, nie po kimś!|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto powiedział, że porządne buty muszą od razu dużo kosztować? Wcale nie muszą, zobaczcie to - http://www.merg.pl/pol_m_Buty-Dzieciece-191.html Płacenie za marki mija się z celem. Wydajecie mnóstwo pieniędzy, a nimi żadnych korzyści. To i tak buty na jeden sezon....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkaa
Butów dla dziecka raczej na lata nie kupisz;) A ja wole jednak miec pewność że stópka zdrowo rośnie i przywiązuję dużą uwagę do zakupu butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaFik
Na lata na pewno nie i nie ma co też zostawiać dla młodszego rodzeństwa, więc zakup butów powinien byc przemyślany odpowiednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i mi się wydaje, że ryłko to dobry wybór. Moja mała miała wiele butów ale te mi się wydają najporządniejsze. Widać, że zadbali o każdy szczegół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam jakiegoś ulubionego sklepu z bucikami ale najlepiej jakby to były skórzane buciki. Fakt, że są dużo droższe ale dużo bezpieczniejsze dla stópek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkaa
Skórzane buty znajdziesz w dobrych cenach w Ryłko - sprawdź sobie w sklepie online, może nawet jeszcze uda ci się coś taniej kupić, ja na wyprzedaży upolowałam fajne sandałki dla mojej małej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyprzedaże jeszcze są w sklepach więc można sporo fajnych czy butów czy ciuszków upolować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli zależy Ci na dobrej jakości butach to zgadzam się z poprzedniczkami, że w Ryłko mają bardzo dobre buty dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od jakiegoś czasu kupuję buty dla córki w Coqui www.coqui.pl. Najpierw zaczęło się od śniegowców w zimę które bardzo dobrze się sprawdziły i były dobre nawet na wycieczki w góry. Potem zamówiłam jej tam jeszcze kalosze, tenisówki i ostatnio balerinki. Mają je z dobrych materiałów a do tego wygodne i można wybierać jeżeli chodzi o to jak wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramik23
Ja polecam Ministore - http://www.ministore.pl Odkąd siostra poleciła mi ten sklep nigdzie indziej nie kupuję butów dla moich maluchów. Fajne jest to, że można znaleźć buty różnych marek : Bartek, Tomo itd. Obsługa jest miła i profesjonalna , ceny przystępne, a przesyłka dociera w terminie i bez problemowo. Polecam zerknąć na stronę sklepu, może coś wpadnie w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita99
Moja córka miała problem z chodzeniem z racji wady wrodzonej i zdecydowałam się na buciki profilaktyczne. Od kilku miesięcy zauważam,że te zakupione na http://danielki.pl/ faktycznie działają i mojemu dziecku lepiej się chodzi w nowym obuwiu a także nie narzeka już na ból palców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w takich butach - http://wygodnybut.pl faktycznie mogą chodzić dzieci i czy realnie ma to pozytywny wpływ na zdrowie stóp? Pytam tutaj całkowicie poważnie. Macie jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_87
Też ostatnio przerabiałam problem z butami dla mojej córki (4 latka). Trafiłam przypadkiem przez google na sklepdorotka.pl, trochę się zastanawiałam bo nie znalazłam żadnych opini o tym sklepie, ale zaryzykowałam i nie żałuje. Fajny wybór i bardzo szybko wysłali. Później poleciłam koleżance, ona niestety nie trafiła najlepiej z doborem butów ale odesłała i szybko, bez problemu oddali kasę. Pewnie tam jeszcze wrócę na wiosnę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w sieci bez problemu zamawiam bo jednak wydaje mi się, że jak się dobrze zmierzy rozmiar to nie ma problemu a wybór szerszy przynajmniej niż u mnie stacjonarnie, najbardziej lubię http://e-butydladzieci.pl/, jakościowo świetne mają te buty i wiem, że stopa prawidłowo się rozwija a ceny też nie zwalają z nóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja we Wrocławiu kupuję buty dla moich dzieci w sklepie podologicznym przy ulicy Świdnickiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również wybieram się z moim dzieckiem na Świdnicką we Wrocławiu, żeby dobrać jakieś buciki dla mojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martin667
Synowi kupiłem trampki Converse w sklepie starshop.pl. Dzwoniłem do nich, żeby dopytać o rozmiarówkę. Sprzedawca zalecił, żebym pojawił się z synem po południu, bo wtedy stopa jest już rozchodzona. Od razu wiedziałem, że mam do czynienia z profesjonalnym podejściem. Poza tym na stronie internetowej sklepu masz do czynienia z faktycznymi rozmiarami wkładek, a nie wartościami zaniżonymi przez producenta. Polecam ich, bo działają w Warszawie, chociażby w Blue City . Syn w trampkach chodzi dosłownie wszędzie. Buty proste, modne i wytrzymałe. Zakup moim zdaniem na lata i w porównaniu to najtańszych modeli to i tak wychodzą dość duże oszczędności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika02
Buty dla dziecka powinny być wygodne, najlepiej takie które dopasują się idealnie do stopy. Możecie popatrzeć na ofertę florino https://www.fiorino.eu/sklep/ ich buciki są wykonane z wysokiej jakości materiałów i nie są wcale takie drogie. Liczy się zdrowie dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×