Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama 10 miesięczniaka

gdzie kupić buty dla dziecka?

Polecane posty

Gość gość
Koleżanka jest zwolenniczą zakupów przez internet i dla swoich dzieci kupuje najczęściej tutaj: http://dzieciece.shoejob.pl/ - opowiadała, że zmieniło się prawo i można już odsyłać jeśli nie pasuje na koszt sklepu. A przynajmniej nie musi z marudzącymi dziećmi męczyć się w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio jak byłam na zakupach w Silesia CC kupiłam mojemu maluszkowi świetne buciki, i jeszcze trafiłam na przecenę w 5,10,15 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgunia79
Ja jestem często w Toruniu i tam kupuję buty w sklepie Urwis (super obsługa i bardzo duży wybór) . www.buty-urwis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę dać dobry namiar na sklep, gdzie sprzedają obuwie profilaktycznie i ortopedyczne dla dzieci http://sklep.tombut.pl/ ceny mają bardzo rozsądne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha_45
Ja kupuję buty dla mojego malucha na www.riccardo.pl. Mają fajne marki Primigi, Geox, Naturino. Jestem bardzo zadowolona i mój szkrab również. Nie ukrywam, że poluję na promocję. dostałam maila, że jutro coś się szykuje więc będę polowac już na sandałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngelikaJawornicka
Dość długo szukałam wygodnych i ładnych bucików dla dzieci. W końcu trafiłam na sklep http://www.senity.pl/buty-letnie.html . Kupiłam tam dzieciom buty portugalskiej firmy Beppi. Są bardzo solidnie wykonane, wygodne i co szczególnie cieszy moje maluchy, pachną gumą balonową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swojej strony szczerze mogę polecić ten sklep internetowy - http://www.sklep-aurelka.pl/ - mają na prawdę duży wybór, a co najważniejsze buciki są bardzo wygodne i nie obcierają dziecku stóp. W sumie kupiłam już u nich 3 pary i na pewno jeszcze w przyszłości skorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karcek
Najlepiej w sieci np. na Merg.pl - przynajmniej ja tak kupuję i w zasadzie za każdym razem udaje się trafić fajną cenę. A córka głównie chce buty... różowe ;-) Bardzo szybko rośnie jej stopa więc raczej staramy się oszczędnie dobierać obuwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buciki jak dziecko nie chodzi, takie bardziej dla ozdoby lub zima do chronienia przez mrozem to nie musza byc jakies drogie, ale dla chodzacego dziecka juz lepiej zainwestowac, tym bardziej, ze kupuje sie zazwyczaj jedna pare, my mamy z bartka, ktos powie, ze drogie, a jak patrzylam ceny w ccc to takie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kankalina
Tanie buciki od Merg. Nie kupuję dziecku markowych butów - wygoda jest ta sama, materiały również, a przy marce płaci się za samą nazwę. Dla dziecka istotne, żeby buty były kolorowe - wtedy będą one spełniały swoją rolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka90
Dla niechodzących polecam sklep bobobaby. Mają ogromny wybór bucików, a niektóre w super przecenach np. tu: http://bobobaby.eu/59-bobobaby-outlet mój mały miał takie a'la glany i kapcie i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj sobie do sklepu www.sklep.apia.pl. Mają buty APIA, Fabi, Ghost, Keen, Nando Muzi i wiele innych renomowanych marek niemal z całego świata. W sklepie dostępne są kolekcje damskie, męskie i dziecięce, więc można kupić buty dla całej rodziny. Plusem jest bardzo wysoka jakość i naprawdę ciekawy design różniący się od obuwia w innych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję w sklepie Krasnal. Można trafić na fajne promocje, jakieś zniżki, i wtedy naprawdę się opłaca, szczególnie że buty są atestowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje buty dla syna na tej stronie http://www.zdrowastopka.pl/chlopcy.html . Poleciła mi ją moja koleżanka z pracy, która ma trochę starsze dzieci od mojego Piotrusia. Często są tam promocje, z których nie ukrywam - korzystam. Zdaje sobie sprawę, że nie każdego stać na takie buty i to jest najgorsze, że większość mam musi gimnastykować się żeby dziecko mogło mieć zdrowe buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bertii
Dużo fajnych, firmowych bluz po 99 zł można znaleźć w sklepie www.poprzecenie.pl . W ofercie mają też t-shirty, bieliznę, szeroki wybór obuwia męskiego. Oferują produkty Puma, Reebook, Nike, Adidas, Bugatti, New Balance i wiele innych znanych na rynku marek w naprawdę świetnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoszar
Hmm... na pewno przez internet, np. Merg.pl - wybór może nie jest jakiś ogromny, ale buty są tanie i wysokiej jakości. Całkowicie odpuszczam kupowania obuwia drogiego, po co ono dzieciom? Staram się kupować rozsądnie i jak dotąd mi się to udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaa34a
Podstawowa sprawa - na butach dla dziecka nie możemy oszczędzać. Jeśli kupimy dobre, wygodne buty to stopa dziecka będzie prawidłowo ustawiona. Warto poradzić się specjaliście. Ze swojej strony polecam fizjoterapeutkę z gabinetu Best Care. Pomaga i radzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na butach dla dziecka nie można oszczędzić. Już wolę sobie odmówić kolejnej pary, a córce kupić wygodne i skórzane buciki, w których nóżka będzie odpoczywać. Zwykle kupuję przez Internet, bo wybór większy i ceny korzystniejsze. Polecam ten sklep http://bmbutik.pl/. Ostatnio zamawiałam balerinki dla córki i obie jesteśmy z butów bardzo zadowolone. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najbardziej lubię pójść z dzieckiem żeby przymierzyło buty na żywo ale ostatnio trafiłam na bardzo fajny sklep internetowy Coqui www.coqui.pl i po pierwszym zamówieniu jestem bardzo zadowolona. To może jeszcze nie tak bardzo znana marka ale mam nadzieję że to się zmieni bo robią naprawdę wygodne buty dla dzieci. No i ceny są naprawdę bardzo przystępne w porównaniu z tymi jakie niektórzy oferują …

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Centrum Obuwia Dziecięcego krasnal są fajne buciki. I ostatnio widziałam spore promocje. Prowadzą i sklep stacjonarny i internetowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudze_czasem
ja buty dzieciom od dawna kupuje tylko i wylacznie w Factory Annopol w Warszawie, wiec jezeli masz niedaleko to polecam Ci ich sprawdzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Liszki
Mój synek jak miał 10 miesięcy miał długość stopy 12 cm. Mając roczek buty Gucie rozmiar 22 (13 cm stopa). Kolejne buty 14 miesięcy rozmiar 23 (stopa 14 cm ) a następne mając 16 miesięcy rozmiar 24 ( stopa 14,5 cm). Obecnie ma 18 miesięcy i planuję kupić rozmiar 25 kolejne Gucie (stopa 15 cm). Zimowe buty kupiłam we wrześniu jak miał 15 miesięcy (Bartki rozmiar 25) o dwa numery większe od letnich. Zima jest długa a Tomusiowi co 2 miesiące kupuję o rozmiar większe Buty. Tomuś jest dużym chłopcem jak miał roczek ważył 12 kg i miał 80 cm. Mój mąż ma 48 rozmiar buta i 195 cm. Dzieci jak dorosną mają o 2 numery większe stopy niż rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niedawno kupiłam buciki na e-sporting.pl. Stronę podsunęła mi siostra, która dużo biega i tam kupuje buty sportowe. Okazało się, że dla dzieci też mają sporo obuwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ccc lub daiszmanie jakkolwiek to się pisze są buty dla dzieci wysokiej jakości, wahałam się ale kupiłam i teraz tam już kupuje. Jest jeszcze bartek mam od nich też buty dla córki, drogie moim zdaniem nie warto są przereklamowane daiszman i ccc lepsze o wiele a cena trzy razy niższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×