Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama 10 miesięczniaka

gdzie kupić buty dla dziecka?

Polecane posty

Gość Angelika009
Moja córeczka od początku była bardzo wybredna jeśli chodzi o buty i akceptowała tylko te z elastyczną podeszwą. Po wielu próbach trafiłyśmy do Korneckiego i CCC, kupiłyśmy po jednej parze i muszę przyznać że po jakimś czasie te z CCC wyglądały po prostu na znoszone, a Kornecki trzymał się dobrze, ale z czasem noga urosła i z tymi trzeba się było pożegnać. Myślę, że kupimy tam ponownie, bo te buty warte są swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinaMam
Mój synek też lubi chodzić w butach z elastyczną podeszwą, inne po kilku dniach wyrzuca albo chowa przede mną przed wyjściem i nie chce mi powiedzieć gdzie są. Wolę zainwestować trochę więcej albo kupić na wyprzedaży w dobrym sklepie niż później trzymać je aż małemu urośnie stopa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iguśka682
Kupno butów to w naszym przypadku kilka godzin przymierzania, poszukiwań i dyskusji z małą. Wymaga to starannie przygotowanego planu, a i tak nie zawsze wychodzi :) Nasza mała nie lubi kupować butów i zwykle kończy się na tym, że potrzebujemy dwóch lub trzech podejść by kupić bucki które nie tylko jej się spodobają, ale będą wygodne, elastyczne i nie będą schodzone po kilku tygodniach. Wasze dzieci też nie lubią kupować butów? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda091
Nie kupuję butów, które nie mają atestów, bo zwyczajnie się boję że zaszkodzą mojemu dziecku. Nie chciałabym mu zrobić krzywdy moją nieostrożnością, dlatego nie oszczędzam na bucikach. Staram się zawsze wybierać te, które są nie tylko ładne pod względem estetycznym, ale też zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka1
Buty dla dziecka najlepiej kupić po konsultacji z ortopedom, który doskonale dopasować buciki do kształtu stóp itd. to pozwala na zapobieganie późniejszym chorobom. Ważne jest jednak to, żeby być czujną i sprawdzać czy lekarz nie jest powiązany z żadną marką i nie poleca np. tylko jednej :) Wybór bucików dla dzieci to ciężka sprawa, ale w małych sklepach znanych producentów takich jak Kornecki znaleźć można dobre buty, które świetnie sprawdzą się dla większości dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytkaa09
Ja nie mam nic przeciwko sklepom, w których buty dla dzieci są tańsze, często wybieram jakieś outlety, w których znajduje markowe buty w korzystnych cenach. Jestem zwykle bardzo zadowolona z wyborów, a mój maluch nie grymasi przy chodzeniu więc chyba wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodaMama88
Buty to bardzo ważna kwestia, ponieważ ich nieodpowiednie dobieranie może powodować problemy w późniejszym czasie. Każda Mama z pewnością chciałaby ich uniknąć dlatego polecam sprawdzone sklepy przez innych rodziców, którzy z chęcią dzielą się doświadczeniami i spostrzeżeniami dotyczącymi konkretnych marek :) ostatnio kupiłam buty z Korneckiego mam nadzieję, że się sprawdzi, ale jestem pewna, że z tymi temperaturami szybko przeskoczymy w sandałki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daruj sobie ta tania scieme, napisz szczerze i zwyczajnie, ze masz sklep internetowy z butami dla dzieci i tyle, a nie spamujesz w taki zenujacy perfidny i cwaniacki sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm, wydaje mi się, że najlepiej w sklepie, w którym buty dobierane są indywidualnie pod konkretną stopę, w przypadku dziecka to bardzo ważne, bo na tym etapie można popełnić katastrofalny błąd... nie powiem jednak gdzie, bo póki co sama szukam:) polecam za to lekturę jak je dobierać http://www.miastokobiet.pl/buty-dla-dzieci/ - niezgorsza wiedza, więc sama zaczęłam poszukiwania odpowiedniego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaronowa
Ja kupowałam pierwsze butki przez internet ze sklepu Zetpol- http://sklep.zetpol.pl/obuwie-dzieciece,1064,Sklep_online, mieliśmy model Karolina. Śliczne i stabilne. W nich córeczka stawiała pierwsze kroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Wwwa
niestety buty dla dzieci są bardzo drogie, a dzieci tak szybko z nich wyrastają. ja często kupuje buty dla synka w http://www.casu.pl/dzieciece.html bo są tanie, ale solidne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo często kupuję buty tu http://sklep.tombut.pl/ Wypróbowałam już wiele marek i te są zdecydowanie najlepsze. Moim zdaniem warto im zaufać i kupować właśnie tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić ten sklep http://sklep.tombut.pl/ Sama kupuję tu już od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona. Moim zdaniem zdecydowanie warto. Polecam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja buciki kupuję w róznych miejscach, ale najczęściej w sieciówkach. Jeśli chodzi o ubranka to przekonałam się do tych http://www.artbaby.com.pl/ Bardzo ładne, raczej wizytowe stroje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maamciaa
Wybierzcie się teraz do ccc, ja dzisiaj swojemu pierwszoklasiście zakupiłam adidaski do szkoły i akurat na promocję trafiłam :) nie wiedziałam wcześniej, że w ogóle jakaś jest ale zaszłam tak po prostu z nadzieją, że coś znajdę, a tu nawet na fejsie pisali o tym https://www.facebook.com/Park.Handlowy.Targowek/photos/a.169618829740849.29047.166918513344214/744378572264869/?type=1&theater

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej to kup w sklepie,no bo gdzie indziej,a jeszcze mozesz przez internet ale to ryzykowne bo moga nie pasowac i potem odsylac trzeba za duzo zachodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie nie wierze w to co czytam,ale wy glupie jestescie, gosc wyzej dobrze napisal polac mu/jej A wypowiedz zeby isc do lekarza by buty dla dziecka polecil rozwalila mnie totalnie :P Oj mamuski ogarnijcie sie w koncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam tanie i dobre POLSKIE buty na smykwbutach.pl mila obsluga i mozna przyjsc do wlascicielki zobaczyc i kupic od reki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze buty dla dzieci można kupić przez internet jak dobrze zmierzycie dziecku stópkę to nie ma obawy że buty będą złe .Kupuję już kolejny raz w sklepie Wesołe Buciki -miła obsługa ,szybka wysyłka ,w razie wymiany brak problemów .Buty tam są porządne i ze skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajkowa_kasia
Ja zazwyczaj kupuje buty Korneckiego. Znam już rozmiar więc nie ma takiego dużego znaczenia czy będą wcześniej zmierzone czy zamówię przez internet. Przekonałam się do tej firmy i nie planuję zmian teraz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja buty dla swojego dziecka i dziecka swoich znajomych zawsze zamawiam w internetowej hurtowni butów http://www.kieryk.pl/ mają bardzo szeroki wybór w naprawde niskich cenach i to zawsze przesądza o tym czy kupuje akurat tam czy w sklepach, które czesto moim zdaniem zawyżają ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie kupujcie butów Primigi. Podeszwa odkleiła się i zaczęła odpadać po miesiącu chodzenia, mimo że na plac zabaw ubierałam małej buty zmienne. Nie chciałam zajechać butów za 200zł. Reklamacji nie uznano, bo źle użytkowane. Gdzie tu logika? Wychodzi na to, że buty powinny leżeć na półce jako ozdoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam buciki ecco, można kupić w super cenach (czasem obniżki do 70%) na eccoshop.pl, sklep jest autoryzowany, możecie być pewne, że buty oryginalne i najlepszej jakości. no i zawsze jest zwrto 60 dni, jak by co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia2211
Ja tam miałam przeżycia z butami dla swojego dziecka. Bo zawsze jest tak że już po miesiącu muszę kupować nowe. A to przeciekały albo się podeszwa odklejała. Dlatego tym razem zdecydowałam się kupic buty z promocji geox. A dokładniej natrafiłam na http://www.mivokids.pl/firm-pol-1266943683-GEOX.html Ktoś z Was słyszał już o tym ? Chyba że macie zaufanie do innej marki ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Polecam wam sklep www.marels.pl , mają tam modne obuwie – nie widziałam takiego w sklepach, a para wystarcza na znacznie dłużej, niż jeden sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×