Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość seba@82

Dostałem kosza ale po kilku miesiącach zmieniła zdanie

Polecane posty

Gość seba@82

Poznałem fajną i ładną kobietę,spotykaliśmy się kilka tygodni ale po jakimś miesiącu coś jej odbiło i powiedziała mi że chyba nie pasujemy do siebie.Pogodziłem się z porażką,minęło jakieś 3-3,5 miesiąca,zdążyłem o niej zapomnieć,skasowałem jej numer z mojej komóry.Wczoraj zadzwoniła ONA z propozycją poważnej rozmowy.Wyszliśmy na piwko i patrząc prosto w oczy powiedziała mi że żałuje swojej decyzji sprzed kilku miesięcy i chce być ze mną.Co mam zrobić bo z jednej strony mam swój honor a z drugiej ona mi się podoba i wiem że już takiej kobiety mogę nie spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GameOver!_ŁWaszczFakturabedzie
nie zgadzaj się. To wariatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vhbjmll;
Schowaj honor do kieszonki. Może miała jakieś ważne powody, dla których nie mogła z tobą być,a nie chciała ci o tym mówić. Tak było w moim przypadku. Niestety, uniósł się honorem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seba@82
Chyba schowam honor do kieszeni.Ona mogłaby mieć każdego faceta z taką urodą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak Ciebie czytam
to mam wrażenie, że nie masz czego chować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarkoma
Wszyscy may prawo do wahań, ja bym to uszanował. Zaczekałbym jednak na chemię, może zagra. Ty też masz prawo do swoich wątpliwości. Ciepło pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do seba@82
jeżeli zależy Ci jeszcze na niej dajcie sobie szansę czekam na taki telefon niepotrzebnie i boli każdego dnia bardziej powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeszowska lady
mowisz ze moze miec kazdego, i racja, zostawila cie a ty nadal chcesz z nią być, pewnie nie jednemu tak zawróciła w głowie i sprawdza który lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seba@82
Tak myślicie że nie wyszło jej z innym ? Hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeszowska lady
chcesz to sprobuj, pewnie za chwile znajdzie sie i lepszy od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz...
Też mi się wydaje, że panna wtedy miała na oku "lepszego", nie wyszło może ją olał, a Ty jesteś tak w rezerwie, a pojawi sie ktoś ciekawszy to wyjdzie, że nie jest gotowa aby się związac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vhbjmll;
To jeszcze raz ja. Seba, może być i tak, jak mówią ci powyżej, ale nie dowiesz się jak sam nie sprawdzisz. Ona mogła mieć problemy, chorować, nie być gotowa i odpuściła. Fakt, że próbuje to odkręcić o czymś przecież świadczy. Zapytaj jej wprost czemu dopiero teraz i podziel się swoimi obawami, sparwdź najpierw jak zareaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seba@82
Problemy,choroba ? e to niemożliwe.Ale bez poważnej rozmowy się nie obejdzie.Jutro się spotkamy po pracy i ja ostatecznie mam jej powiedzieć co o tym myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frajer z ciebie
laska umawiala sie z toba z braku laku, potem poznala inngo, ktory sie jej spodobal. on jej dal kosza i laska postanowila wrocic do swojej "opcji rezerwowej"- czyli ciebie. juz zawsze w jej glowie bedziesz takim kolem zapasowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość its true
Ja bym ją olał ale decyzja należy do ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona Marlenka
dobre dajecie rady nie ma co. Nie wiesz jaki był powód że cie olał wcześniej, uważam że powinieneś dać jej drugą szanse. Jak jej się odmieni następnym razem to wtedy ja ty olej. A chyba nie jesteście gówniarzami? więc sprawa nieco poważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xvbsn
Nagle zacznie pasowac do siebie? To ciekawe. fajktycznie moglo byc roznie, ale przychylam sie do opcji, ze wtedy zabejrowal ja "lepszy", ktory jednak okazal sie gorszy i teraz szukac bedzie pocieszenia u Ciebie. Daj jej nauczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xvbsn
Ty przez caly ten czas nie odzywales sie do niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarkoma
Nie chcę się powtarzać, ale to co było "to se nie vrati Panie Prohaska" Ja bym targował z tego co jest! Tobie na początku to ciastko bardzo ładnie pachniało. Może warto go nadal spróbować. Daj sobie szansę. Ciepło pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca ujeżdżać konie
To facet ma zdobywać a nie kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfh
Facet powinien zdobywać kobietę, a kobieta faceta, po równo. A ta dziewczyna może faktycznie coś przemyślała, przynajmniej miała odwagę spotkać się i powiedzieć to wprost. Bo wiele głupich księżniczek nigdy by się nie odważyło na taki krok. To można docenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RaZR
Jak chcesz żeby Cię rzuciła drugi raz to próbuj. Zainteresowana kobieta nigdy nie powie "nie pasujemy do siebie, potrzebuje czasu, nie jestem jeszcze gotowa na związek, nie szukam teraz chlopaka" Ty byś tak powiedział do kobiety która Ci się podoba? Ona nie jest zainteresowana. To profesjonalna randkowiczka. Jej się po prostu nudzi. Pewnie lubi jak ktoś koło niej skacze. Może akurat jak wyżej pisali ktoś ją rzucił i przyszła do Ciebie. Bez obrazy ale kobieta woli mieć byle kogo a przynajmniej kogoś kim nie jest zainteresowana niż być sama. Nie wiem jak wyglądała wasza relacja, po rozstaniu, czy o nią walczyłeś ale może łatwo odpuściłeś i chce Cię ponownie zdobyć żeby znowu Cię rzucić. I jeśli jest tak jak piszę to zrobi to znowu gdy tylko pojawi się ktoś lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarkoma
Szanuj siebie, i dlatego szanuj innych. Obydwoje na tym dobrze wyjdziecie. Przynajmniej z akceptacją dla swoich postaw. Szacun,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarkoma
Szanuj siebie, i dlatego szanuj innych. Obydwoje na tym dobrze wyjdziecie. Przynajmniej z akceptacją dla swoich postaw. Szacun,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarkoma
Szanuj siebie, i dlatego szanuj innych. Obydwoje na tym dobrze wyjdziecie. Przynajmniej z akceptacją dla swoich postaw. Szacun,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tupak
a ja bym nie byl glupi i naiwny i rzucil ja od razu i nie miala by umnie zadnych szans po tym co zrobila mogla by klekac laske robic blagac to by mnie nie przekonalo jeszcze bym powiedzial spierdalaj na drzewo pompowac gruszki i banany ona rzucila cie bo znalazla kogos lepszego moze ladniejszego moze bogatszego z forso a ten ja olal i wrocila do ciebie do rezerwowego z tzw. drugiej ligi a ja bym powiedzial spierdalaj i nie pokazuj sie na oczy do tamtego co bylas myslalas ze frajera znajdziesz szmato tak bym pojechal ze glowa mala i nie uwierzyl w zadno sloweczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×