Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaryczana na max

Dziewczyny, czy on jest NORMALNY??

Polecane posty

Gość tybalo lo
na to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tybalo lo
sluchaj, gdyby bylo miedzy wami wszytsko ok to nie wierzę ze on by coś takiego robił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tybalo lo
no i zadzwoniłby przeprosił, przyjechał z kwoiatami. No nie wiem, cos by zrobił a on nie robi nic to znaczy ze mu juz nie zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaryczana, brak słów
ty jednak chora jesteś... nie słuchasz rad i ostrzeżeń. WSZYSCY mówią ci, żeto psychopada, drań i sadysta, a ty swoje. W jaikim celu ludziom zarwacasz głowę, jeżeli po udzielonej ci radzie ty nadal piszesz ,, no ale nie dzwoni, nie mówi, że kocha../ ty jednak chcesz być ofiarą. Pytasz się czy on jest normalny, odpowiedź wszystkich brzmi NIE jest sadystą chamem i prostakiem. To jednak nie ma znaczenia bo ty i tak jesteś typem ofiary, która im bardziej się poniża i zeszmaca, tym bardziej ona ma nadzieję... dno, daj nam spokój i tak wiadomo co zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaryczana na max
Byłam z nim tyle lat ze takie zachowanie dla mnie jest szokiem, nie moge w to dalej uwierzyć. Nie chce być żadna ofiarą, nigdy bym sobie na takie traktowanie nie pozwoliła. Jestem poprostu załamana że ktos z kim byłam kupę lat tak mnie potraktował i jeszcze nic sobie z tego nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×