Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiwi1988ldz

Pająki w domu... czym zapobiec?

Polecane posty

Gość biologUCZYiBAWI
To wołaj męża i już ! No kurde nie możesz się chociaż POSTARAĆ ogarnąć pod tym kątem? :/ może weź do ręki, zobacz że nic się nie stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka_wawa
to pytanie do "biologUCZY..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biologUCZYiBAWI
Chyba rozróżniamy zwierzęta pożyteczne, które nie robią niczego złego od niepożytecznych? Logiczne, że mola też niestety bym zatłukła, Twój przykład jest mega dziecinny :/ Jedne zwierzęta są tępione inne są pożyteczne, jeszcze inne są pod ochroną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bvccvcv u nas w Polsce juz taki zwyczaj gruba to słodkosci wpiernicza :D jak lubi pająki to niech ma je w domu, niech im jeść daje i zrobi z nich zwierzęta domowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biologUCZYiBAWI nie nie dam rady, ja odkąd zobaczyłam te pająki to sie boe po mieszkaniu chodzic, boje sie nawet go zabic a mowa go dotknąć :( szkoda mi ich ale nie dam rady:(j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biologUCZYiBAWI
No to wspolczuję. Masakra.. A pszczoły też zabijasz jak wlecą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biologUCZYiBAWI
swoją drogą KURDE jesteś rok starsza ode mnie i masz męża :D Nieźle, gratuluję! :) Długo jesteście razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biologUCZYiBAWI już 6 lat:) tak osy, pszczoły wszystko mimo że mój tata np ma ule :D i mówi aby im krzywdy nie robić :D ale i tak je tukę. Ja sie nawet komara boje, brzydze nie wiem chora jestem jak widze te duże, małego trzasne a jak widze te uże to tez męża wołam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biologUCZYiBAWI mąz mnie kiedys chciał oswoic z pająkami :D to zaczęłam ryczeć, drzec sie wpadłam w straszna histerie i juz tego nie robi:D bardzo sie ich boje... jak widzę pajaka to nie wiem co mam robic gapie sie na niego az dociera do mnie że on tam jest i rozpoczynam atak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biologUCZYiBAWI
ale żeby pszczoły zabijać? Nie rób z siebie ułomnej, na pewno nie jesteś taka.... nie możesz zabijać wszystkiego co żywe i małe, tlyko dlatego że Ci się nie podoba. brzydkie istoty też mają prawo do życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biologUCZYiBAWI mam małe dziecko w domu które sie samo nie odpedzi i nie będe życia małego malucha narażać dla życia pszczoły czy osy:) a nie bede non stop jej śledzic gdzie ona jest:) Jesli sie udaje to ją wypędzam ale jesli nie daje rady to trudno :) tez leję :)/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm. "Osatnio czytalem w jakiejs gazecie (Angora czy Wprost) artykul o pajakach i wybitny "master" po tych sprawach potwierdzil teze, iz najniebezpieczniejsze i najbardziej jadowite pajaki zyjace w polsce to wlasnie te wszystkie pajoko-podobne gowna pokojowe. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja babcia miała takie swoje powiedzonka.Pamiętam ,jak kiedyś dawno temu powiedziała,,Nadejdą takie czasy,że nie odróżnisz kobiety od mężczyzny'' I stało się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biologUCZYiBAWI
bzdura, najbardziej jadowity w Polsce jest pająk TOPIK. Który żyje nota bene w jeziorze, jest to pająk wodny. Rzeczywiście może boleśnie dać się we znaki. Jadowity również jest kątnik domowy i on czasami w chacie mieszka, obczaj sobie zdjęcia. Jakkolwiek jadowite by nie były , to nie tropiki. Pająki nie są w stanie w naszych Polskich realiach zrobić Ci krzywdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło było porozmawiać o pajączkach,ale idę spać .Rano idę do swoich tarantulek.Miłej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biologUCZYiBAWI
jestem biologiem, interesuję się zwierzętami po prostu :) Dzięki za uznanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moskitiera będzie najlepsza. Ja mam nawet na drzwiach balkonowych. Wszystko robione na wymiar w https://www.francgardiner.com/products/moskitiery/ i nic nie przełazi, mam spokój a tez bardzo się boję wszelkich robali a pająków to już najbardziej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×