Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no zdenerwowana

Rossman- czy wy też macie wrażenie że ochrona ciągle łazi za Wami?

Polecane posty

Gość serduszka dwa
niestety taki urok Rossmana i innych podobnych drogerii czy wg sklepów gdzie ochroniarz musi być na chodzie..fakt, nie jest to przyjemne ale patrząc od ich strony to ich praca..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pozniej bedzie zalowal
dolaczam sie, mam 31 lat , i mnei to strasznie wkurza , no kremu, ani balasamu czy lakieru wybrac nie mozna ja poprostu sie pesze , odwracam i widze za soba faceta i sie gapiii, mowie, przyjde za chwile, poszlam na balsamy, a tu ten facet... mam tak czesto , poprostu jak nie wiem co kupic, cos jest drogie, i raz na kiedys kupuje to chcialabym w spokoju sobie wybrac .. to sie czuje "tego kogos za plecami" bo sa inni kupujacy , chodza obok, aleprzechodza, a ci chlopcy - masakra. dawno nie bylam w rossmanie, bo mieszkam teraz gdzie indziej gdzie go nie ma, duzo tam fajnych po fajnych cenach jest produktow, ale to po prostu odstrasza.. inny sklep , taki u mnie, zabawki, odziez, i za mna taka dziewucha ( bo nie dosc ze wygladala okropnie , nieprzyjemnie) to lazila za mna , poszlam ogladac skarpetki , a ona poszla tam za mna i sie gapii!! nosz myslalam ze cos jej powiem ja kiedys pracowalam w galerii , nie mozna bylo gapic sie na kientow , trzeba dac im przestrzen, albo jak idzie sprawdzic czy ktos czegos nie kradnie to niech cociaz udaje ze cos robi, np poprawia czy ubrania czy kosmetyki na polkach w rossmanie wlasnie oni nie maja co robic i tak sie gapia, ja bym zlozyla petycje, albo jakby jakas grupa kobiet sie zebrala i weszla naraz do rossmana i jak by zaczeli tak sie gapic, co wkladasz do koszyka, to poprostu wszytkie powinny zareagowac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo_o
Ależ dziewczyny, w kupie siła! Na bezczelnego mówimy, że mamy b. silny okres i żeby nam pomógł wybrać podpaski. Za 3 sek. się zmyje :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×