Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gunia113

Czerwiec 2013:):)

Polecane posty

dokladnie piszemy na prywatnym forum ale to kazdej indywidualna sprawa i nikt nikogo do niczego nie przymusza kto ma ochote to dolacza a kto nie to nie jest nas coraz wiecej fajnie i na kafe widze ze tylko czi czi sie udziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale chamstwo !!!!
właśnie tylko czi-czi jest jeszcze na tyle normalna i nie zapatrzona w czubek swojego noska i pisze na tym topiku ! Mariquita_01 nie popisuj się swoim językiem smarkulo,która w wieku 20 lat potrafi tylko nogi rozkładać i dzieci robić, bo nie ma cie tu od dłuższego czasu wiec oznacza to ze sama stąd jak to napisze po twojemu - wypierdoliłaś. wchodzisz tutaj jedynie szukać atrakcji jak widać i pokazywać swoją erudycje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chamstwo---------------- a czy ty nie posuwasz sie troche za daleko to gdzie kazda z nas pisze to jest nasza prywatna sprawa a jak bys nie wiedziala to czi czi jest pomyslodawczynia tego aby przejsc na prywatne forum i to ona je zalozyla a to ze tu zaglada to jej prywatna sprawa jak kazdej z nas prawie wszystkie piszemy na prywatnym i moze dlatego tutaj jest tak pusto ale to nie powod zeby od razu naskakiwac na nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, to ja wymyśliłam i załżyłam prywatne forum. Szanuję wpradzie dziewczyny ktore pojawiają się tylko tu i tez zagądam. Bardziej jednak z ciekawości czy któraś ze starych frumwiczek się nie odzywa bo zastanawiam się czy u nich wszystko OK. No i w razie jak się pjawiają jeszcze nwe dziewczyny to żeby był ktos kto poda im namiary. A prywatne forum to nasza prywatna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze chociaż te twoja nazwa CHAMSTWO jest twoim odzwierciedleniem :D A po drugie nie wypowiadaj się na mój temat bo nie wiesz kim jestem i co robię. I nie mam NAŚCIE lat, więc gówniarą nie jestem, wypraszam sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuskaaaaa145
czy wy wszystkie jestescie normalne?? no matko kochana przeciez jestescie przyszlymi Mamuskami a nie umiecie sie nawzajem szanowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankielka
pani wyzej ma racje... ogarnijcie sie wszystkie.. lepeij sie pochwalcie waszymi Malusimi pociechami:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie namiary na te froum bo ja na troche zniknelam z obiegu :) btw. co to za forum z babami gdzie sie nie kloca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepotrzebne zamieszanie. Trzeba ignorować takie rzeczy... Czi-czi wysłałam Ci maila :) Mi niestety mdłości powróciły i męczą mnie prawie cały dzień - masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja Cziki czerwcowki13@o2.pl podaj mi na ten adres swój adres i dostaniesz adres forum.Napisz tutaj że wysłałaś maila. Na frum się zarejestruj i oczekaj na aktywację przez admina (ja albo 2 keżanki). Jak będziesz aktywna wskakuj w dział "kto jest kim" i zakładając swój topic napisz parę słow o sobie. Wskakuj w dział "mamusiowo" i ostatnią stronę "cdziennych pogaduszek" i włączaj się do dyskusji. Mara posłałam Ci adres. Super, że dołączacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaAniołka gratuluję! Rozumiem, ze wszystko OK jak na razie? To będzie pierwszy pród czy masz już dzidziusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zaraz, jak to zaczynasz 11 tydzień jak masz termin tak jak ja na 21 czerwca a ja dzisiaj zaczynam 12 tydzien, 11t +1d???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Mamo Aniołka! Ja też mam termin na czerwiec. Trzymam kciuki za ciebie i twojego dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowamama2x
Gratulacje ,ja tez mialm termin na czerwiec 2010 i 2012 i mam dwoch synkow ;) pozdrowienia i wytrwalosci dziewczyny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwcowamama2x dziękujemy! Tobie równeiż gratuluję! Maja Cziki jesteś aktywna. Tutaj w postach wyżej znajdziesz instrukcja gdzie wejsć i gdzie zacząać pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowajesien
hej laski myslalyscie juz nad imionami dla dwoich pociech??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kolorowajesień :) a ty też będziesz mamusią w czerwcu? Na badaniu genetycznym lekarz mi powiedział, że na 80% będę miała córeczkę. Od zawsze podobało mi się imię Isabella :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja prawdopodobnie będę miała chłopca i nie mam bladego pojęcia jakie imię wybrać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowajesien
tak ja tez mamusia zostane w czerwcu:) i nie mam pojecia na imienie codzien inna opcja, a przeciez to takie wazne dziecko cale zycie bedzie sie Nim poslugiwalo... podpowiedzcie cos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, chętnie dołączę. Tylko nie wiem, czy macie jakieś inne forum, na którym nie ma kłótni. Obecnie jestem w 13 tygodniu ciąży (+5 dni). Termin porodu wyznaczono na 9 czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×