Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SłodkieUsta

Dlaczego polscy faceci nie potrafią się ubrać ?!!!

Polecane posty

Skoro temat o dziewczynach powstał to zapytam o panów... to co widze to horror !!! Ukraina albo jakiś Turkemnistan a nie Polska, Europa ! Z moich obserwacji wynika, ze mozna polskich panów podzielic na kilka grup: 1) typ wiesniaka z lat 90tych - jakieś buciory z Lidla, Reala, E.Leclerca za 20-50 zł niby sportowe niby polbuty, cholera wie co to za trepy, tanie jeansy widac z daleka czesto podarte nogawki, do tego wieśniacki sweter. Tak chodza czesto chłopaki z zawodówek, od razu wiem ze idzie budowlanka czy samochodówka. Twarz buraczana, poczatki lysiny lub tluste włosy 2) zwykły miastowy , buty z deichmanna, ccc, a najczesciej jakies nierzucające sie w oczy najki, ciemne jeansy, sweter , jakas puchowa kurtka ogolnie lipa wiekszosc tak wygląda do tego nieciekawe przecietne twarze 3) panowie modnisie, taka stylizacja ze az za duzo , obcisle spodnie obcisla koszulka jakies damskie ubrania no porazka, co za duzo to niezdrowo :O to co wyglada fajnie na jakims modelu nie znaczy ze wy bedziecie super wygladac !!!! dresiarzy wbez pozorom prawie wcale nie ma, skejtów tez nie, ogolnie subkultury to niewielki procent , reszta to bezpłciowa masa szaro czarno brązowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i przestancie nosic za duze ubrania !! to porazka. Cos takiego pasuje dzieciakowi albo nastolatkowi a nie dorosly facet w za duzej bluzie z kapturem masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dresiarze to najwieksze
okropienstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeee
i tez ich tempy wyraz twarzy, co drugi z nich ma oczy jak dziki kundel o nieokreslonym kolorze, jakims taki szary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej mają szare twarze, skóre :( niedotlenieni, jedzą tylko mięsą i produkty mączne, non stop alkohol , wiekszosc po 30stce to juz stare dziady, spuchnięte oczy, zmarszczki ,przebarwienia eh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeee
a najgorsze w tym wszystkim jest to, ze te najgorsze wsioki bez gustu maja bardzo wysokie wymagania w stosunku do urody kobiet, a sami wiele nie maja do zaoferowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie potrafią się ubrać" bo jesteś wieśniarą z kompleksami dla której niemiec czy anglik w dresie to jest "elita" a polak w tym samym dresie to "bezpłciowy" czy co tam sobie wymyślisz. no ale tak to jest jak ktoś się z wiochy wyrwał. jeszcze łydki w gnoju umazane ale już nosek zadarty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kvor
najlepiej żeby faceci chodzili tak jak pedalki albo tak jak baby ubrane. tego chcą kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!offerma - Niemcy tez nie potrafią sie ubrać zwłaszcza w małych miastach , płaszcze do samej ziemi jak ekshibicjoniści, sandałki i skarpetki, swetry a'la wiocha 1930 a młodzi anglicy to sami dresiarze Najlepiej ubrani są Włosi, Hiszpanie lub Szwedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamotnikXI - mi nie. Mi się podobają faceci w stylu Jasona Statham'a , ogolnie krotko obcięci dobrze zbudowani lub surferzy z Kalifornii :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, ale ja potrafię. Półbuty lekko sportowe, klasyczne jeansy, ładna koszula. Wszystko oczywiście dobrej jakości i dobrane kolorystycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stockholm stad
Szwedzi? Śmiem wątpić, są dosyć "metroseksualni". Ale przecież wygląd nie ma znaczenia, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w takim razie zapytam - jak faceci mają się ubierać? Co tydzień biegać na zakupy i zimą nosić płaszczyk do tyłeczka zamiast puchowej kurtki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie nie - noszę zimą płacz pikowany, a u mnie temperatura poniżej -10 właściwie nie spada. Moda dla facetów jest ograniczona - albo zmarznie, albo wyjdzie, że nie potrafi się ubrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ubiera sie tak : zawsz ekupuje czarne buty z nike , albo puma . Spodnie, takie bardziej rurki, ciemne , bądź troche przecierane yeansy, koszulki, bluzy w kolorach ciemnych , szarych, koszule , sweterki rzadko, w jesien kurtka skórzana , bądź z materiału ze sciagaczem i kapturem, w zimie czarna, granatowa kurta z futerkiem , jestem z nim 2 lata, pomagam mu wybierac ciuchy w sklepie, jego gust zbytnio się nie zmienił od czasu naszego bycia razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorka jest jakaś zryta. Jak się jej nie podobają trampki z lidla, to niech się nie patrzy.Pewnie zaraz zapoda jakąś metro-alternatywę od której się idzie tylko porzygać . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morrland nie przesadzaj
przecież jest od cholery jakichś ciepłych kurtek (trekingowych czy miejskich) czy płaszczy dla mężczyzn. Tylko, że co prawda te naprawdę dobre i ładne to mają raczej ceny od minimum 1500+. No ale jak zawsze, cos za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby się nie ubierać to wszystkim się nie dogodzi. Więc najlepiej olać i ubrać się tak, żeby czuć się w tym dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" poczatki lysiny " ­ Modna czapeczka z logo Rafała Laureńskiego temu zaradzi :D ­ A tak w ogóle to krowy już uwiązane, że na komputer wpuścili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morrland nie przesadzaj - ta...i student albo młody facet który ledwo co tyle zarabia na miesiąc będzie miał pieniądze na taki coś. Jak ludzi nie stać to kupują ubrania "wielosezonowe" i chodzą w tym jak długo się da. Poza tym masa osób wychodzi z założenia, że wywalać dobre spodnie bo się nogawki postrzępiły to głupota. Poza tym moda modą, ale na rysy twarzy i łysinkę już wpływu nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darker nie zapomnij o
klapkach kubota :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mówię że coś za coś
i większości nie stać na porządne ubrania. Więc nie wiedomo czego laska wymaga. Za 100 czy 200 też można dostać kurtkę :P w której można przechodzić zimę i nie zamarznąc. A że autroce się nie spodoba :classic_cool: to jej problem :P i tak pewnie ma 15 lat i chodzi do gim w pcimiudolnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżennifer
a mi sie podoba styl lekko luzny w ogole amerykanie chyba najlepiej sie ubieraja,styl sportowy taki jaki lubie ale sa gusta i gusteczka i fakt polaka po gebie od razu mozna rozroznic jak ktos wyzej napisal jacys szarzy bez koloru sa i zgodze sie ze wiocha ma najwieksze wymagania,wlasnie z jednym podobnym zerwalam,morda jak niewypal,niski,lysawy myslalam glupia ze bedzie dobry a tu wielkie G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" No ale jak zawsze, cos za coś." ­ No własnie; coś za coś. Czyli mnie ma być ciepło i wygodnie a wieśniara co widły odstawiła i co pks-em przywiozła swoje dupsko do stolycy może mnie cmoknąć w tyłek. I to tylko jeśli umyje te swoje ... słodkie usta. ­ Już lecę kupować płaszcz od Burberry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrew t
SłodkieUsta >> kocham cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×