Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropkaNADa

po 2 latach sie odezwał

Polecane posty

Gość kropkaNADa

Tak całkiem w skrócie---zostawił mnie samą z naszymi wspólnymi długami . Zostawił dla innej odchodząc mówił jak będziemy mieli być razem to i tak będziemy to kwestia czasu:( płakałam ,cierpiałam a przede wszystkim kochałam i kocham dalej .....czekałam........a teraz nie wiem czy go chcę tyle się nacierpiałam. Co robić?co byście zrobiły kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...sami się nie rodzą...
NIGDY! Masz szansę się teraz uwolnić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj zobaczysz jak będzie Skoro kochasz???kochasz za co? za to że cie skrzywdził? Najlepiej gdybyś go pogoniła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewvva
a jak sie odezwał?? co napisał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkaNADa
Właśnie nie wiem jak by to było. Przestałam już tyle myśleć o naszej miłości a tu takie zaskoczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj pierwszy chłopak...
hmm... mnie zostawił a po 20 latach się pojawił mówiąc że wciąz kocha. Po czym odszedł od żony. DLA INNEJ. Zapewniam cię, że to drugie zranienie bolało bardziej niż tamto sprzed 20 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkaNADa
Napisał na facebooku że ślicznie wyglądam że nic się nie zmieniłam że dużo myślał o nas i wie że tak naprawdę kocha tylko mnie i nie da rady ułożyć sobie życia z kim innym po 2 latach to wie? nie rozumiem? siostra nie każe mi odpisywać mówi że pewnie tamta go zostawiła ale przecież mógłby znalezc inną nie musiałby do mnie wracać co myślicie ?odpisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absoluttte
nie pozwól mu wracać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewvva
pewnie ma twoja siorka racje. Tak nie dawal znaku zycia, zadnych zyczen na swieta, urodziny itp nie wyslal a teraz wielce sie odezwał? Nie wiem czy ja na twoim miejscu bym cos odpisala, naprawde nie wiem. Przykra sprawa, a jak teraqz, jak dzisiaj wygladaja twoje uczucia do niego????? mialas kogos przez ten czas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .ostrzegam.
i tak odpiszesz więc po co pytasz. jesteś plastrem na ranę, sposobem na nudę, laską na przeczekanie- wymieniać dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm niech zgadne tamta go kopneła w dupe? napisz mu ze niezwykle cieszysz siez tego powodu, ze sie odezwal bo wkoncu masz okazje wydrzec od niego zaległa kase:D ja bym tak zrobila ale wiadomo ze decyzja zalezy od ciebie:) ale pamietaj ze faceci to manipulatorzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkaNADa
Raczej nie odpiszę ale myslę że kocham go bo próbowałam z kimś się spotykać ale oprócz kilku randek nic z tego nie wyszło:( Od miesiąca spotykam się z facetem i być może z tego by coś było Ale po tym jak on się odezwał to już mam mętlik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .ostrzegam.
co ty... ona tak nie zrobi...ona myśli, że on ja kocha:-) a moze kaski gościowi zabrrakło? No i te tanie komplementy w stylu " slicznie wygladasz"....Bezcenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkaNADa
.ostrzegam.- na 99% nie odpiszę poczytam jeszcze wasze opinie i będę wiedzieć na 100% dotychczas tylko siostra się wypowiedziała do tego na NIE sama jestem pewna w 50% siostry NIE to dla mnie 49 % i ten 1 procent pozostawiam kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkaNADa
A jak odpiszę to chyba naprawdę tylko o kasie zobaczymy co zrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .ostrzegam.
moja droga panno- a powiedz mi- co to znaczy wg ciebie kochac kogoś? Zostawił Cie dla innej bo zakochał się w innej, wolał ja od ciebie. Znalazła się lepsza od ciebie. Myslisz, że już limit lasek się wyczerpał na naszej planecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a długi już spłaciłaś ?
jeżeli tak wóci głupich nie sieją sami się rodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkaNADa
to że kochałam i tęskniłam nie oznacza że jestem głupią gąską ale myslę że każda by myślała nad tym że być może on ma mnie jeszcze w sercu ach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkaNADa
właśnie limit się nie wyczerpał dlatego dziwi mnie to że się odezwał do mnie tak długi spłaciłam nie miałam wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .ostrzegam.
a jakiej odpowiedzi sę spodziewasz pisząc mu o kasie? Masz na tyle jaj? watpię. Bo on albo zamilknie albo będzie ci kadził i kłamał że ślicznie wyglądasz( jakkolwiek byś slicznie nie wyglądała znalazła się śliczniejsza) więc czego chcesz? kłamania? no to pisz mu- zabawcie się- tylko nie licz na dozgonną miłośc- on znowu cie wystawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .ostrzegam.
mojm zdaniem przede wszystkim gnój nie ma za grosz honoru pisząc do ciebie jak gdyby nigdy nic mając dług. Albo ma cie za szmatę- no jedno z dwóch. W obu przypadkach nalezy mu się milczenie i zapomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkaNADa
Z tym długiem to było tak on mnie namówił na auto ,ja mówiłam że mnie nie stać na spłatę tak dużych rat rata miesięczną tysiąc złotych powiedział że razem będziemy spłacać to się zgodziłam potem on odszedł i miałam ciężko sama ,nie mogłam go prosić o spłatę rat ponieważ auto było na mnie i ja nim jeżdżę Z ledwością wystarczało mi na opłaty rachunków było ciężko nieraz nie miałam co do garnka wsadzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko - przegon drania na cztery strony;-) ale zabaw sie jego kosztem - zemsta smakuje najlepeij na zimno;-) odezwal sie do ciebie - bo jestes kolem zapasowym, pewnie chwilowo zostal na lodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .ostrzegam.
ROR nie masz racji- niech się autorka nim nie zabawia bo nie ma szans - ona jest na jego haczyku. jedynym ratunkiem jest milczenie. Co do auta- autorko... on jest nieodpowiedzialnym gnojem i tyle. Nie wartym jednego dnia myslenia. Dokładnie JESTEŚ KOŁEM ZAPASOWYM. Nigdy wiecej nie gódź się na tego typu zyciową role. Jesteś warta kochania a nie gnoja i zera bez honoru. Możesz mu napisac ewentualnie " s p i e r d a l aj ".- o dziwo to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkaNADa
czyli nie pisać nic o tym jak mnie urządził?? zaraz wejdę na facebooka i napiszę' spierdalaj' nie będę mieć dylematu słowo się rzekło jak przypomnę sobie moja biedę przez te 2 lata to mam dosyći mam moment aby tak prostacko mu napisać! czyli tylko spierdalaj tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .ostrzegam.
tak myślę. Bo autorko on ciebie nie kocha. taka jest prawda i z ta prawda musisz sie sama zmierzyć. Gówno go obchodzi jak cierpialas i czy miałaś z czego kupić jedzenie. I ta ckliwa twoja historia nie ma dla niego znaczenia. Dla niego" ślicznie wyglądasz". Mam nadzieje ze zamieniłas tęsknotę na wkur..wienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .ostrzegam.
napisz, jakie były efekty:-) Żebym ja miała kiedys tyle jaj co mam teraz... Ale musiałam się duzo nauczyć i duzo takich frajerów jak ten twoj spotkac by się życia nauczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkaNADa
Dziekuję napisałam SPIEDALAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! napiszę jak on coś nabazgrze Super się czuję:-) jak nigdy w życiu:) chyba to było moje 5 minut bo naprawdę przypomniałam sobie te lata i się wkurzyłam! poza tym wiem że bym miała wieczny żal do niego więc nie ma co powracać do świni! A czuję się wyjątkowo wielka:-) Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkaNADa
:) on się zdziwi bo nie przeklinam na co dzień:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×