Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropkaNADa

po 2 latach sie odezwał

Polecane posty

Gość bumele
Źle zrobiłaś że tak napisalaś, bo to pokazało twoje wielkie emocje. Uświadomiło mu że nie jest tobie obojętny skoro jego wiadomośc cię tak poruszyła. Gdybyś napisała coś na chłodno, to by go bardziej dotkneło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .ostrzegam.
nie zdziwi się bo ma cię generalnie w dupie ale się wkurwi bo zachowasz sie jak facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .ostrzegam.
bumele-a myślisz, że on nie wie o tych emocjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumele
A skąd ma wiedzieć skoro 2 lata nie wbyli w kontakcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumele
"E tam, myslę że dobrze zrobiła. " Mylisz się, bo najbardziej boli milczenie. Boli, bo wtedy nie wiesz na czym stoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .ostrzegam.
bumele, kolo odszedł do innej laski jego nic nie boli jej milczenie , to ją wciąż boli i wciąż ma nadzieję więc jej milczenie nic go nie zaboli. Milczenie jej ma służyc tylko temu, by ONA nie cierpiała znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To zależy ...
Masz OKAZJĘ na REWANŻ, bo jakoś trudno uwierzyć, że to człowiek na którym można polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumele
Ale ja mówię o jej ewentualnym milczeniu na jego JUŻ WYSŁANE zapytanie. Jakakolwiek odpowiedź daje mu pojęcie co i jak. Brak odpowiedzi jest torturą. Wyobraź sobie teoretycznie że wysyłasz smsa do chłopaka który ci się podoba. Odpowiada pozytywnie - cieszysz się. Odpowiada zbywająco - wiesz na czym stoisz i kasujesz numer. Nie odpowiada - zastanawiasz się dlaczego a po pewnym czasie przychodza myśli jaką idiotkę z siebie zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .ostrzegam.
tyle , żo on ją zna i już raz porzucił. Powtarzam- milcenie jest tylko dla JEJ dobra - dla niego to nie znaczy nic-a juz na pewno nie jest torturą. On juz ją miał i pozostawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajana12345
A ja uważam że .ostrzegam. ma rację dobrze mu napisała krótko spierdalaj i tyle! skoro ona nie przeklinała to naprawdę się zdziwi i taki facet nie pomysli ze ona ma jakies emocje bo ten typ nie mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumele
Nie mówię z teori. Ja głupio zrobiłem że odpisywałem z początku na jakies smsy i maile, próby zaczepki od mojej ex, ktora mnie zostawiła. W końcu nei odpisywałem a na telefon i gadanie o " spotkaniu i kawie" odpwowiedziałem "zobaczymy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumele
"i taki facet nie pomysli ze ona ma jakies emocje bo ten typ nie mysli " Spier.dla.j z kilkoma wykrzyknikami - nie, na pewno nie pomyśli że tu jakieś emocje sa zawarte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .ostrzegam.
bo to słowo uzywane jest wtedy, gdy z daną osobą nie chce się mieć nic do czynienia. To słowo zamyka temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżankaWASZA
A ja myslę że się pospieszyła mogla się z nim spotkać udawać ze z nim jest naciągnąć chója na kredyt i jebnąć go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .ostrzegam.
bez wykrzykników. spierdalaj. bumele- spierdalaj. I jak się z tym czujesz? czujesz moje emocje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .ostrzegam.
koleżankowasza- uchowaj Boże- autorka jest jednostką słabą- wykorzystałby ją ponownie a bolałoby bardziej niz za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumele
"I jak się z tym czujesz? czujesz moje emocje?" Nie no, tutaj wiem że nie ma żadnych emocji, bo się nie znamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .ostrzegam.
jak napisze bez wykrzykników on poczuje dokładnie to samo:-) Zna ją , ale tego się nie spodziewa. Wiec albo milczenie, albo krótkie i zwięzłe spierdalaj bez wykrzykników:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżankaWASZA
No właśnie musiałaby być mną ja bym pokazała skurwielowi Szkoda że mój skurwiel się nie odezwał! W komfortowej sytuacji jest zazdroszczę jej! Tak bym chciała się zemścić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumele
Bo widzisz, prawdziwe uwolnienie od osoby, to jest wtedy gdy jest nam obojętna. Obojętność zwykle nie produkuje emocji. Dlatego przeciwieństwem miłości nie jest wcale nienawiść, tylko obojętność. Jak ktoś się nadal wścieka na ciebie, a było się związanym romantyczną relacją, to od razu widać, że nie wszystko wyschło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżankaWASZA
Ale ona ma prawo być wściekła o dług na który ja naraził Miłość miłością kochajmy się jak bracia a liczmy jak żydzi! On zakuma że chodzi o kasę ja tak myślę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumele
"koleżankaWASZA": A u ciebie te emocje do byłego tez o kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumele
"fair-weather friend - przylazi tylko gdy jest dobrze" Taki to jeszcze ujdzie, gorszy jest typ, który przychodzi tylko jak coś potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahahahaaaa
"MY po angielsku nazywamy" :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źle zrobiłaś Autorko,że tak mu napisałaś.Skoro on się odezwał mogłaś go olać i milczeć.Wtedy nie znałby Twoich emocji i to najbardziej by go zabolało a tak?Pokazałaś,że mimo 2 lat nadal nie poradziłaś sobie z emocjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×