Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropkaNADa

po 2 latach sie odezwał

Polecane posty

pisanie wulgaryzmow i itp. zawsze swiadczy o stanie emocjonalnym autora wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkaNADa
Nie wiem czy kogoś to zainteresuje jeszcze??? Siedzę jeszcze w pracy ale patrzę na fj że dostałam wiadomość od niego Nie wiem co myśleć?? Napisał tylko to: Dlaczego do mnie tak napisałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ściema z jego strony. Spróbował sobie, no i nie wyszło, bo nie złapałaś haczyka. Nie spodziewał się wulgaryzmu, więc szybciutko wymyslił bajeczkę. Moim zdaniem bajeczka, bo przeciez ta rzekoma partnerka nie musiała się Ciebie obwaiać - nie było cię w jego życiu przez te 2 lata. W kązdym razie zabolało go, to wiesz na pewno. Nie odzywaj się już do niego. teraz możesz zrobic to, co tu ktos proponował. czyli zamilknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kropka..po co posłuchałaś złych doradców? Albo facet chciał wyczuć czy coś do niego czujesz albo Go panna zostawiła..Nic Mu więcej nie odpisuj i tyle..Podniosłaś się z przeszłości,masz nowego faceta i to jest ważne..i niech pozostanie najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka ...zakladasz że dziewczyna powinna byc ZAWSZE miła, bo a nuż facet jednak ją chce? On ją może rzucić, zostawić z kredytem, a ona nie może być wulgarna, musi byc zawsze miła i może jeszcze ma byc wyrozumiała. gratuluje podejścia. Pewnie jestes bardzo szcześliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkaNADa
Nie odpisałam i nie mam zamiaru odpisać ,bo jeżeli to faktycznie jego dziewczyna pisała ? Albo jest mu głupio i wymyślił historie Dodam żę kolorować to on zawsze potrafił:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koralowa-ja na brak szczęścia nie narzekam. A czy coś zmieniło w życiu kropki napisanie tego wulgaryzmu? Jej świat się zmienił? Nie wydaje mi się... Ulżyło Jej?Raczej nie. Satysfakcja? Słaba... Rozdrapywanie przeszłości do niczego dobrego nie prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie chyba trcohę ulżyło. A ran tutaj nikt nie rozdrapuje - to właśnie Ty proponujesz takie rozwiązanie. Miluśko, bo moze chłopakowi zalezy. Bez prawa do własnych emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkaNADa
Jestem tu po dłuższym czasie Nie napisałam wam że on wtedy napisał że to pisała jego dziewczyna,aby mnie sprawdzić:o rozumiecie to? On nic nie pisał ,zdziwił się tylko moim tekstem "SPIERDALAJ" Bo rzekomo tamta ma dostęp do jego fejsa i chciała zobaczyć moja reakcję????? on trafił na moją odpowiedz. dodam że zaczął dalej pisać ze mną na temat długów powiedział że ja mam auto i nie widzi problemu:o a to że nie miałam co jeść przez wjebany kredyt to go chuj obchodziło! Dziś się dowiedziałam że on z tą dziewczyna nie jest 3 miesiące,ona go zostawiła,więc wiem na 100% że to on pisał do mnie pierwszy. co za kłamca porażka o co mu chodziło ciekawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzionek28
Nie gadaj z nim i nie pisz! zakończ to na zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×