Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość azealia

Praca jako Przedstawiciel Handlowy

Polecane posty

Gość azealia

Pracuje/pracował ktoś? Może ktoś opowiedzieć słów pare o plusach i minusach tego rodzaju pracy. Poza tym interesuje mnie termin bardzo często goszczący w ogłoszeniach o pracę: " aktywne pozyskiwanie nowych klientów". Czy to znaczy, że będąc przedstawiciel handlowym np. firmy Lisner, mam jeździć po sklepach i zawiązywać nowe współprace? Będę wdzięczna za każde info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esma15000
dobra dla faceta , obrotnego , ale nie dla kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość King Liyon
Coraz więcej dziewczyn śmiga firmowymi oklejonymi reklamami autkami. Tak, aktywne pozyskiwanie klienta na tym właśnie polega. Po za tym utrzymanie istniejącej sieci klientów. Całkiem fajna praca, niezła kasa, w dobrych firmach dobry socjal, bonusy w postaci egzotycznych wyjazdów, itp. Ale wy to wszyscy chcielibyście dvpy posadzić za biurkiem, nic nie robić, 8 godzin i trach drzwiami, prawda ?. Najlepiej jakby od razu prezesami was zrobili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oklahoma
a niby dlaczego praca nie dla kobiet??? jestem ph i odnalazłam się doskonale w tym co robie. to nie zalezy od płci, tylko od charakteru, bo wiadomo że mruk raczej do pracy kontaktowej z ludzmi sie nie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azealia
King Liyon, a skąd Ty wiesz, co kto chciałby robic? Z fusów wróżysz? Jakbym chciała siedzieć przy biurku to bym nie interesowała się pracą w ktorej spędza się czas za kółkiem.Masz problem z logicznym myśleniem chłopie! oklahoma- napisz coś więcej o swojej pracy. Masz problemy ze znalezieniem klientów? Cele sprzedażowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×