Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość duniaaaaa

Grzejecie juz w domach??

Polecane posty

a u mnie na ostatnim ładnie daje dla odmiany łazienkę zawsze mam odkręconą na maksa, żeby pranie wysychało szybko i ogólnie nie chcę wilgoci w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterkowa mamaaa
a ja wczoraj rozpaliłam w piecu bo temp spadła na 16 st.Zazdroszczę tym co mogą odkręcać, przykręcać itd swoje grzejniki. Ja muszę rozpalać w piecu aby było ciepło i to też jest źle bo jak się nie pali to jest chłodno a jak zapalę to znów za gorąco... Nie lubię tego zimowego okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden z plusów mieszkania w bloku :) ale za to możesz posiedzieć przy kominku (jeśli go masz), przy kaloryferze nie jest tak romantycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palę wieczorem na cieplą wodę
i jednoczesnie pusczam na dom - trochę na noc sie nagrzeje i rano lekko letynie są kaloryfery i nie podkladam juz, az do nastepnego wieczoru. Jakby w ogole nie puszczac na dom to by bylo zimno (suwalki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suwałki to taka nasza Polska Alaska :P Dom faktycznie jest ciężej ogrzać, głównie ze względu na koszta ale komfort jest ten, że grzeje się kiedy czuje się taką potrzebę, a czasami w blokach jest zimno ale i tak nie włączają bo nie ma jeszcze odpowiedniej temperatury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekkkk
U mnie (podkarpacie) palimy w kominku wieczorem na noc bo jest nam zimno ale znajomi u których z mężem dygotaliśmy-z zimna, jeszcze nie zaczęli - idę właśnie rozpalić:) ja uwielbiam tem 22-23 a w domu w kazdym pomieszczeniu mam inną temp. jak ktoś mi mówi ze w 18 super sie śpi -no cóż my wybudzamy sie z zimna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elektrociepłownia grzeje. Na noc i rano, w dzień nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×