Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość popcia kulka

PYSZNIE25 - ogladacie? Co myslicie o tym programie?

Polecane posty

Gość popcia kulka

O prowadzacej? Czy juz ktos z was probowal robic te potrawy ktore ona przygotowuje w tym programie? Wypowiadajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popcia sropcia890
podnosze, nikt sie nie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co były 2 odcinki. 1 odcinek - makarony ;) Zamierzam zrobić zapiekankę makaronową z beszamelem i mięsem mielonym :D Reszta przepisów to nie moje smaki ;) 2 odcinek - ciasteczka :D Zamierzam zrobić wszystkie :D Smakowicie wyglądają ;) A co do prowadzącej.Hmm albo jest stremowana albo lustro ją nie lubi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj obejrzałam sobie ten odcinek o makaronach i w sumie w porządku, prowadząca poruszała kilka spraw oczywistych, ale dla początkujących są to z pewnością istotne kwestie :) a po za tym... czy tylko ja mam wrażenie że ona mówi tak przez zęby? Jakby cały czas szczękę zaciskała? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widziałam tylko odc o ciasteczkach i odniosłam wrażenie jakby mówiła do tępaków :D o rzeczach oczywistych no i takim tonem jak do pierwszoklasistów :P czy wam też się wydaje, że ona zupełnie ma inną twarz z bliska niż z daleka?:D poza tym to dopiero pierwsze odcinki i kwestia przyzwyczajenia, fajna babka ogółem, chociaż nieco mnie drażni ten jej ton ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrrr3241
ja upieklam z dziećmi te ciasteczka z dropsami - miały super frajdę .A same ciastka też smaczne i bardzo łatwe 4 i 6 latek w zasadzie sami wszystko zrobili:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qaqaqaqaaweertttnia
mozna gdzies online ogladnac to,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przepisy to nic nowego
raczej kulinaria dla początkujacych, prowadząca tak słodka, że aż zęby bolą. No i absurdem jest ta rzekoma cena potraw. Podawanie ceny ząbka czosnku? czy startej łyzki parmezanu? Co z tego, że ilość stratego sera kosztuje 2 zł, skoro muszę kupic kawałek wart z 50?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qaqaqaqaaweertttnia
a ta prowadzaca to ta z mastershefa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Program leci na TVN style ale też można obejrzeć na tvnplayer.pl Oglądaliście w tym tygodniu kuchenne rewolucje oraz odcinek o makaronach :D ? Babka w "pyszne25" a jednocześnie jurorka z mastershefa powiedziała w odcinku o makaronach że mleko do beszamelu ma być ZIMNE. A Gesnerowa że ma być CIEPŁE :D I oto jest pytanie która ma rację :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm... nie bałdzo
No jakoś nie jestem przekonana, w odcinku o ciasteczkach te kokosanki to jej wyszły jakieś takie poprzypalane grudy... nieapetyczne. Poza tym może i zajmuje to 25 minut przyrządzenie, ale pod warunkiem że masz zakupy zrobione (pół godziny z głowy) i nie sprzątasz po sobie, nie myjesz naczyń itd, nie czekasz aż np ciasto przestygnie itd.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale założenie programu to 25 minut gotowania ;) I wiadomo że nie liczą czas zakupów,mycia garów itd. Zrobiłam te kokosanki.Jadłam lepsze ;) Z wierzchu fajna chrupiąca skórka,10 minut piekłam - złociutkie.Ale w środku suche jak cholera,trzeba czymś popić by się nie zapchać :D Ale wiadomo są gusta i guściki.Ja wolę zdecydowanie kokosanki o ciągnącym i wilgotnym środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm... nie bałdzo
POtworku, to daj przepis na takie kokosanki o jakich piszesz, ja robiłam takie właśnie jak ta baba i mi nie smakowały:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×