Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sandrine ;-)

Sandrine - pytania i odpowiedzi

Polecane posty

ac - niestety nie mam doświadczenia co do Dermapena na blizny potrądzikowe - tzn. ile zabiegów należy wykonać, aczkolwiek tutaj masz link na youtuba: http://www.youtube.com/watch?v=6WczUjxn6x4 urządzenie ogólnie jest obiecujące i jako zabieg odmładzający, odświeżający jest super. Myślę, jednak że tak dopiero po 6-ciu zabiegach na blizny - będzie można coś powiedzieć. My zawsze blizny leczymy laserem CO2 z zadowalającymi efektami, więc nie mam porównania z dermapenem i nie chce nikogo wprowadzać w błąd i mówić co jest lepsze. Wszystko zależy od osoby która to wykonuje. Jeżeli przyłoży się do Dermapena, a do lasera nie - no to lepszy wyjdzie Dermapen. Zabiegi estetyczne niestety to zbieg wielu zmiennych ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigianka Wypełnienie skroni to świetny pomysł. Wszystko tylko zależy od tego czy masz cieniutką skórę, czy grubszą. Na podstawie tego lekarz dobiera preparat: kwas hialuronowy (w zależności od usieciowania może trzymać od 6-ciu miesięcy do dwóch lat) bądź Radiesse (przykładowe zdjęcie skroni jest w galerii http://www.radiesse.pl/photo-gallery/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ac77
Sandrine,dziękuje że mimo to odpowiedziałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co. Piszę to co myślę. Nie chce tu lobbować na rzecz zabiegów, których efektów nie widziałam i nie jestem ich pewna. Niemniej jednak uważam, że Dermapen jest świetnym urządzeniem, które może być alternatywą dla zabiegów laserowych, gdyż okres rekonwalescencji jest zdecydowanie krótszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigianka
Bardzo dziękuję za pomoc i link. Sandrino mam cieniutką skórę i widać u mnie sieć żyłek,ale jest nadzieja,że lekarz dobierze odpowiedni preparat i skończą sie moje problemy. Dziękuję i Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ac77
Sandrine czy dermapen może zniszczyć skórę jak niektórym zniszczył laser?Mam na myśli blizny,obwisłą skórę czy inne powikłania opisywane przez kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Dermapen bądź laser może zniszczyć skórę - tak - każde urządzenie w rękach nieodpowiedniej osoby może wyrządzić krzywdę. Również nieodpowiednia pielęgnacja po zabiegu może wyrządzić dużo krzywdy. Staram się nie oceniać ani do końca lekarza ani pacjenta - gdyż prawda zazwyczaj leży w połowie. Niemniej jednak Dermapen jest zdecydowanie bezpieczniejszy - ponieważ nie daje dodatkowego oparzenia, przez co efekt jest zdecydowanie słabszy i należy wykonać więcej zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Forumowiczki Z okazji zbliżających się świąt życzę każdej świetnego lekarza - fachowca, uczciwej kliniki, kompetentnej kosmetyczki. Zadowolenia ze swojego wyglądu i wykonanych zabiegów. A przede wszystkim uśmiechu na twarzy - bo to sprawia, że każda z Nas wygląda pięknie - niezależnie od sytuacji. Pozdrawiam Sandrine ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandrine pewnie od nas wszystkich Tobie takze zyczymy spokojnych Swiat Wielkanocnych i mokrego dyngusa.Bardzo dziekujemy za wiedze,ktora sie z nami dzielisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigianka
Sandrino, w imieniu nas wszystkich pytających o Twoje cenne porady, życzymy Ci słodkiej wiosny,wielkanocnego koszyka pełnego marzeń i wesołego alleluja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytania i ;;;
?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Dziś udało mi się znaleźć chwilę czasu by dodać nowe zdjęcia do zabiegu frakcjonowania laserowego laserem CO2: http://www.botokspoznan.pl/laser-co2.html - zwłaszcza zobaczcie sobie ostatnie zdjęcie - pacjent po III zabiegach frakcjonowania wykonanych w ciągu 15 miesięcy. Wrzuciłam również zdjęcie pacjentki 3 miesiące po kuracji Dermapenem + Jalupro (wykonano 3 zabiegi w 5 tygodniowych odstępach): http://www.botokspoznan.pl/sub,pl,dermapen.html - poza tym nie wykonywano żadnych innych zabiegów. W razie pytań piszcie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania-ania
Sandrine,nie wiem czy tu jeszcze zaglądasz,jeżeli tak to, proszę doradzić mi jaki zabieg wykonać. Otóż przy pachach ma nadmiar tkanki tłuszczowej,a może to,jest mięsień? w każdym bądź razie fatalnie to wygląda (tak jakby pierś była podzielona). Mam gorącą prośba do Ciebie,jaki zabieg byłby najlepszy żeby to szpecące paskudztwo zlikwidować? Bardzo proszę o wypowiedź i wskazanie zabiegu czy może innej możliwości.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;-) Zaglądam - czasem ;-) Rozumiem o co Ci chodzi - niestety nie wiem na ile duży jest u Ciebie ten obszar. Zazwyczaj stanowi on tkankę tłuszczową, którą jest ciężko zlikwidować. Niemniej jednak warto by było zacząć ćwiczyć - aby przyspieszyć jej spalanie - ale to dobry trener powie Ci jakie ćwiczenia wykonywać. Jeżeli chodzi o medycynę estetyczną to rozwiązaniem jest lipoliza iniekcyjna/ intralipoterapia. Po zabiegu niestety miejsce jest dość tkliwe i bolesne. Duży obrzęk również stanowi nie mniejszy dyskomfort. W zależności od objętości wykonaj 2 zabiegi w 5-tygodniowych odstępach. Jeżeli to miejsce jest dość spore możesz zrobić lipolizę laserową z liposukcją. Czasami lekarze podejmują się tego zabiegu podczas redukcji gruczołów potowych pod pachami (bo jakby nie patrzyć ten sam laser i jedno znieczulenie. Niemniej jednak skonsultuj się dobrze z lekarzem przed zabiegiem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Sandrine
Mam do Ciebie pytanie. Chce wstrzyknac dobie Wypełniacz w powieki dolne lecz boje sie siniakow ktore u mnie sa widoczne aż 3 tygodnie. Chce tego uniknąć i mam taki właśnie pytanie. Czy w Polsce lekarze używają mikrokaniuli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypełnij się jeszcze bardziej
pytania do asystentki? zadajecie pytania osobie, która nie ma uprawnień do udzielania odpowiedzi. Sandrine jesteś zwykłą asystentką i lobbujesz na rzecz lekarza i nie pleć tutaj bzdur o dobrym sercu. Najlepsze jest to jak sama sobie mądre pytania zadajesz i sama na nie odpowiadasz. Jak można pytać jakąś asystentkę o lekarza chirurga plastyka skoro ona pracuje w gabinecie medycyny estetycznej? Ja pierniczę jak można wchodzić w tematykę chirurgii plastycznej, dermatologii czy innych nie mając do tego prawa? Idiotyczne, że niby zainteresowani biorą udział w dyskusji. Pisze o rzeczach o których zielonego pojęcia nie ma. Reklama i nic więcej. Wasza strona internetowa do zmiany, bo jest denerwująca. Zainwestujcie a dopiero oceniajcie strony innych lekarzy. Sandrine czy widzisz siebie czasem w lustrze? Napompowana, że aż twarz opuchnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania-ania
Jak widzisz mamy wiele pytań na które nikt nie potrafi nam odpowiedzieć,a pójście do lekarza tej specjalności wiąże sie z kosztem ponieważ żaden podkreślam żaden nic nie poradzi bez zainkasowania odpowiedniej kwoty. Sandrine natomiast radzi i to dobrze bez zbędnych pytań,więc mnie ważne czy jest asystentka czy też nie,ważne jest to,że pomaga i za to,jesteśmy jej wdzięczni przynajmniej ja. Dziekuję za podpowiedź Sandrine i pozdrawiam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siniaczki pod oczami Jeżeli chodzi o ostrzykwianie okolic oczu - nie jest to łatwe. Lepiej na początek zrobić kilka mezoterapii igłowych. Jeżeli ma się tendencje do sińców warto przez cały tydzień przed zabiegiem brać tak z 5 razy dziennie po 1 tabletce rutinoscorbinu. A jak już siniaczki wyjdą (bo zawsze istnieje takie prawdopodobieństwo) można je smarować maścią z witaminą K ;-) powinno przyspieszyć cały ten proces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wypełnij się jeszcze bardziej Drogi/droga sfrustrowany/-na Pan/-i DOKTOR Bardzo mi przykro, że nie idzie Ci w biznesie i musisz spędzać wieczory by mi dogryzać. Przykro mi również, że musisz się poniżać usiłując zepsuć moją opinię na tym forum. Niestety to świadczy o Twoim poziomie, a może raczej jego braku. Jak możesz mnie oceniać jednocześnie nie widząc? Wściekłość Cię bierze, że mam świetnego lekarza? I wyglądam dobrze, a nie jak napompowana lalka? Jeżeli nie potrafisz być profesjonalistą i Twoim zdaniem każda dziewczyna korzystająca z dobrodziejstw medycyny estetycznej wygląda sztucznie - daj znać - z miłą chęcią Cię doedukujemy, bo być może nie wiesz jak coś zrobić by było ładnie, a nie śmiesznie. Strona jak strona - cały czas aktualna - artykuły staram się pisać na tyle zrozumiale, by każda z Pań wiedziała na co się decyduje. Bez ściemniania, że wszystko jest ok, że powiększanie ust nie boli, etc. Ponadto w przeciwieństwie do innych - dysponujemy własnymi zdjęciami przed i po - bez photoshop'a i innych manipulacji - po prostu uczciwie. Jeżeli Cię drażni - to po co tam wchodzisz? Chyba rzeczywiście potrzebujesz lekcji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Fanki Medycyny Estetycznej Jak widzicie lekarze zajmujący się tą piękną dziedziną w większości nie potrafią ani się uczyć, ani zachowywać się jak ludzie na poziomie. Ich agresja jest spowodowana ogólną frustracją - że mają coraz mniej naiwnych pacjentów, których będą mogli kroić, albo co gorsza, którzy zmuszą ich do edukacji. Mam nadzieję, że życie zweryfikuje i oddzieli prawdziwych pasjonatów i inteligentów od naciągaczy. Niestety w Polsce wszystkim się wydaje, że jak ktoś skończył medycynę to jest "Ą, Ę" - niestety - nie jest to prawda. Jak w każdym zawodzie - jeżeli się nie myśli i nie szkoli - to zostaje w tyle. Niezmiernie mi przykro, że Ci owi lekarze nie doceniają pomocy innych osób i nie chcą z niej skorzystać. Są strasznie zawistni i zachłanni - obawiają się, że jak zaczną współpracować z kosmetologiami, psychologami, wizażystami czy chirurgami to będą musieli się podzielić. Jest to przykre - bo jakby nie patrzeć chodzi o dobro pacjentów. Nie boli mnie to, jak niektórzy mną gardzą. Mają do tego prawo. Ja uważam, że to jaką mam wiedzę i możliwości to coś bezcennego. Już od czterech lat dzień w dzień przyglądam się różnym zabiegom (tak dzień w dzień a nie raz w tygodniu po godzince), wykonuje dokumentację, zdjęcia, rozmawiam z pacjentami, porównuję zdjęcia przed i po. Słucham subiektywnych opinii o zabiegach i mogę wyciągnąć średnią. Zazwyczaj większość odczuć o których mi mówią nie ma w pracach naukowych. Niestety niektórych lekarzy przeraża to, że nie mają właśnie tej wiedzy (w końcu mają dla pacjenta tylko 15 minut). Nie mówiąc już, że chyba czasem sami nie rozumieją istoty pewnych zabiegów i ich wpływu na organizm. Ponadto nie każdy jest specjalistą od medycyny estetycznej. Każda z Was ma swój zawód i na tym musi się znać. Jeżeli decydujecie się na wizytę u specjalisty - to niechaj nim będzie. Może dla niektórych jestem tylko asystentką - niemniej jednak życzę wielu lekarzom aby mieli możliwość wykonania chociaż części zabiegów w stosunku do tych przy których byłam i asystowałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Sandrine
Sandrine, ale nie odpowiedzialas mi czy lekarze maja mikrokaniule. Po niej nie ma takich siniakow jak po igle, a czasami podobno wogole nie ma po niej siniakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma znaczenia - zawsze trzeba jakoś wprowadzić mikrokaniulę - czyli zrobić nakłucie żeby weszła w tkankę - i wówczas przy tym nakłuciu można trafić naczynko. Oczywiście większe prawdopodobieństwo, że będzie siniak jest przy tradycyjnej mezoterapii. Natomiast jeżeli chodzi o efekt zabiegu to zawsze iniekcje sprawiają, że jest lepiej. Ale jeżeli obawiasz się o te siniaki to spróbuj zabiegu w metodzie o której piszesz i czekamy na Twoją opinię. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia001
Witaj Sandrine:) Proszę o radę, otóż zakupiłam roller medyczny 1,1 mm i nie bardzo wiem jak go stosować. Moje pytanie; co ile dni, co zaaplikować na poraniona twarz zaraz po użyciu rollera (jakie specyfiki,kosmetyki) oraz po zabiegu jakich kosmetyków używać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia001
Sandrine, proszę odezwij się, bardzo potrzebuje Twojej pomocy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gabrysiu, Niestety trochę zalatana byłam ;-) zabiegi z użyciem rollera można wykonywać co 3-tygodnie - uważam, że częściej nie ma sensu. Bezpośrednio po zabiegu możesz użyć kremu Avene Cicalfat - zawiera jony cynku - dzięki czemu minimalizuje się możliwość powstania jakichkolwiek infekcji. Do pielęgnacji pozabiegowej nie będę obiektywna - bo uwielbiam BABORA Complex C, ale równie dobre kosmetyki będą również ze skin-tech'u czy medidermy. Na pewno nie zapominaj o kremach z filtrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia001
Dziekuję Sandrine:) Dla mnie to cenne wskazówki i skorzystam z nich. Mam jeszcze jedna prośbę, nie bardzo wiem co to są za kremy "niedidermy", czy można zastąpić innymi kremami np. Dermiki czy Ireny Eris? jeżeli tak to na jakie składniki zwracać uwagę. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ane23
Sandrine mam pytanie do Ciebie odnosnie operacji plastycznych. Co Ty zrobilabys oosobiscie gdyby Tobie chirurg plastyczny wykonal a raczej spartaczyl operacje i mialabys potem ciezkie powiklania? Czy walczylabys sadownie? Zaznaczam,ze prawnicy powiedzieli od razu ze w Pl szansa nawet na odszkodowanie jest prawie zerowa....a ludzie pracujacy w tej nieszczesnej klinice beda mataczyc jak tylko sie da. Co doradzilabys osobom pokrzywdzonym przez konowalow ktorzy ewidentnie popelnili blad medyczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ane23
Sandrine mam pytanie do Ciebie odnosnie operacji plastycznych. Co Ty zrobilabys oosobiscie gdyby Tobie chirurg plastyczny wykonal a raczej spartaczyl operacje i mialabys potem ciezkie powiklania? Czy walczylabys sadownie? Zaznaczam,ze prawnicy powiedzieli od razu ze w Pl szansa nawet na odszkodowanie jest prawie zerowa....a ludzie pracujacy w tej nieszczesnej klinice beda mataczyc jak tylko sie da. Co doradzilabys osobom pokrzywdzonym przez konowalow ktorzy ewidentnie popelnili blad medyczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monique'@
Bardzo wondpie aby Sandrine spotkało cos takiego , i zapewne nawet o tym nie myślała . Ze względu na to ze sama skończyła jak dobrze pamietam medycynę wie co sie dzieje i do czego sa zdolni lekarze . Ofiarami partactwo padają osoby naiwne, latwierne, i te ktore nie siedziały na forach i nie maja rozeznania w tym wszystkim . Czyli takie jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×