Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

Roczne dziecko w nosidełku - czy ludzie nie będą na mnie patrzyli jak na kosmitę

Polecane posty

Gość tylko nosidło pathi!!!
Polecam nosidło ergonomiczne firmy Pathi. Nie będziesz chciała niczego innego! Jakby co, nie mam nic wspólnego z tą firmą i nie reklamuję, tylko zachwalam :) Po nabyciu tego nosidła skończyły się moje problemy z kręgosłupem, 14-miesięcznej córki w ogóle w nim nie czuję, jeździmy w góry, na różne wycieczki i jest ekstra. Dziecko uwielbia być noszone w tym nosidle. Założenie nosidełka to maksymalnie 10 sekund, tak samo zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwóch dziewczynek
nie patrz, co ludzie pomyślą, ale jak Tobie będzie najwygodniej i dzieciom oczywiście. Moja jest nieco starsza, ale w chuście dała się nosić do 8-9 m-ca. Wózka też nie lubiła nigdy, ale jak się zmęczyła to w wózku przynajmniej pospać mogła, więc na spacer brałam wózek. Mam kilka koleżanek, które mają dzieci z tak małą różnicą wieku i kupiły wózki dla dwójeczki. Przydatne są bardzo, bo dłuższe spacerki też Was czekają, nie tylko do piekarni za rogiem. Taki wózeczek posłużyłby Wam długo, myślę, że warto rozważyć zakup. Możesz poszukać używanego i później sprzedać, z tego co słyszałam przy dzieciach w podobnym wieku to się sprawdza i jest popyt, na pewno sprzedasz jak już nie będziesz potrzebowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati2245
Dla dwójki dzieciaczków polecam wózek bliźniaczy. Moja znajoma podpatrzyła takie rozwiązanie w Angli i sama używa wózka blizniaczego dla swoich synów. Kupiła wózek DUO ADBOR i może zabrać swoją dwójkę na spacer, jednoczesnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka443
Dobrze doradzają w sklepie Mini Traper ( www.minitraper.pl ). To prowadzą ludzie, którzy sami jeżdżą ze swoimi dziećmi w podróże, więc sporo towarów ze sklepu sami mieli okazję przetestować, także stąd wiedzą co polecać innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantamała
Jasne że dziwnie, mnie to śmieszy tak samo jak 4/5 letnie dzieci pchane uporczywie w wózku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja moja dwuletnia corke jeszcze w nosidelku nosze. Duzo z nia podrozuje, chodze po gorach i plazach a i po miescie biore nosidelko. Ostatnia rzecza ktora sie przejmuje to opinia ludzi :) i tego Tobie zycze na cale zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×