Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pluto20

Zostaje

Polecane posty

Gość pluto20
Czesc jestem dawid , lubie jezdzic na desce i palic blanty xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć jestem Piotr i lubię grać w badmintona przy silnym południowym wietrze. W wolnych chwilach prowokować kobiety do odbywania ze mną stosunków seksualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whedif, nie pamięta jak ma na imię ale za to wyśmienicie turla dropsy i potrafi wypuszczać powietrze prawym okiem. Potrafi również zawijać się w dywan i udawać że zniknęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie to mój naturalny bełkot, bez wspomagaczy chemicznego gówna a i z lufki już nie palę. A jak już piję, to wtedy w Łodzi wódki brak :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój kumpel jest już bezkonkurencyjny od kiedy wypadłem z obiegu. Zbyt późno zorientowałem się że została mi ostatnia szara komórka i teraz prowadzę zdrowy tryb życia. No wiesz, siłka, seks... A i w bierki lubię czasem zagrać. Szachy już są za trudne. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szachy trenują pamięć :) Myślę że szarych komórek jest troszkę więcej niż jedna :) Seks hmm faktycznie zdrowy tryb życia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskazielona
Faceci powadzacy zdrowy tryb zycia sa nudni 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o osmej to dopiero jedno oko otworzylam, uswiadomiajac sobie ze mam strasznego kaca, a na dodatek strasznie mnie wszytsko boli bo nocy pelnej sexu :classic_cool:. A teraz klade sie spowrotem i lecze moje schorowane cialo i dusze 🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×