Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kkkllllaaaaarrrra

21- letnia dziewica, ile jeszcze..

Polecane posty

Gość kkkllllaaaaarrrra

Witam, zaczne od tego ze mam 21 lat i jestem dziewica.Nie, nie jestem brzydka,ale tez nie pojde do łozka z facetem po 4 msc znajomosci. Problem w tym ze zaczym odczuwac coraz wieksza ochote na seks, bardzo duza, masturbacja juz mi nie wystarcza. Kolezanka pow ze dziewica bd jeszcze dosc dlugo.. po zanim kogos poznam, zanim bd parą, i zanim minie troche czasu kiedy zdecyduje sie z nim wspolzyc. Kurcze, troche dziwnie ze pierwszy raz moze przezyc nawet w wieku 25lat..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak, to potwornie dziwne! Jest w jakiejś ustawie o maksymalnym dopuszczalnym okresie oczekiwania na deflorację i o możliwych konsekwencjach, które można ponieść nie dostosowując się do tego prawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bezsensu
Jak ty chcesz iść do łóżka z facetem dopiero po roku związku albo dłużej to rzeczywiście może i będziesz dziewicą nawet do 30 roku życia. Ja jestem facetem i jestem otwarty na poważny związek itd., ale nie z kobieta, z którą nie będę miał seksu. Jak dla mnie kobieta, która chce czekać z seksem więcej niż 2 miesiące odpada i daje sobie z taką spokój. Mało kto lubi oziębłe i oschłe laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkllllaaaaarrrra
To facet z ktorym dziewczyna chce isc do lozka po 2 miesiacach do lozka nie pomysli ze jest łatwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytaj częściej kafeterię, kochanie, a o każdej zdołasz pomyśleć jak o łatwej.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co by tu poradzic
kkkllllaaaaarrrra To facet z ktorym dziewczyna chce isc do lozka po 2 miesiacach do lozka nie pomysli ze jest łatwa. Oczywiście, żebym tak pomyślał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bezsensu
Ja tak nigdy nie myślałem i zawsze wolałem i szanowałem takie co nawet pójdą na 1 randce niż po roku. Wiadomo w polsce jest wielu facetów co ma mentalność ze średniowiecza, są prostakami, moralistami itd. i tacy mogliby źle o tobie pomyśleć, ale zastanów się, co cię obchodzi zdanie takiego plebsu na twój temat? Jak trafisz na normalnego faceta to na pewno nic złego o tobie sobie nie pomyśli. Może jedynie przestraszy się, że jesteś jeszcze dziewicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkllllaaaaarrrra
To teraz do facetów- ile waszym zdaniem powinno minac czasu do kiedy zdecydujecie sie uprawiac seksu zeby nie bylo zbyt dlugo czekania i zeyscie nie mysleli ze dziewczyna jest łatwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bezsensu
Ja nigdy nie myślę, że kobieta jest łatwa. Po prostu jak jest chemia, pożądanie, fascynacja to po co czekać i tłumić w sobie potrzeby? Seks to nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkllllaaaaarrrra
ale bezsensu- ale gdyby kobieta chciala isc z Toba do lozka po 2 miesiacach to oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkllllaaaaarrrra
wiscie bys poszedl, a dgyby to byla dziewica? jaka bylaby twoja reakcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bezsensu
Ogólnie dziewica kojarzy mi się z cnotka, moralistką, dewotką, zgorzkniałą i pruderyjną. Takie raczej nie wzbudzają mojego zainteresowania. Jednak jakbym się z taką spotykał, byłoby miło, podobałaby mi się i w łóżku okazałoby się, że jest dziewica to przecież bym nie uciekł ani jej nie zostawił. Ale ogólnie preferuję ty kobiety, z którą można konie kraść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkllllaaaaarrrra
No walsnie to jest takie myslenie.. "cnotka, moralistką, dewotką, zgorzkniałą i pruderyjną".. Musze pisac na moim przykladzie, jestem na prawde atrakcyjna, mialalm 3 facetów, ale zycie toczylo sie tak ze kazdy zwiazek rozpadal sie po ok 3 miesiacach, raczej z powodu zgrzytów charakterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonic frajerów
I pipka swędzi, co ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość summer nightt
@ale bezsensu Ale opowiadasz głupoty. Różnie się ludziom w życiu układa. Nie możesz generalizować że 20-letnia dziewica jest dewotką itd, bo może być milion powodów dla których dzeiwczyna jeszcze nie uprawiała seksu. Mogła nie chcieć, mogła nie mieć chłopaka, mogła zajmować się czym innym i nie w głowie jej były związki, mogła być chora i można wymieniac w nieskończoność. Nie generalizuj że dziewica to cnotka niewydymka, bo ludziom się róznie układa życie i nie wszystkie dziewczyny mają okazję przeżyć pierwszy raz przed 20 rokiem życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr-schwanz
Mialas 3 facetow i jestes jeszcze dziewica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkllllaaaaarrrra
tak mam 21 lat, miaalm 3 facetów i jestem dziewica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bezsensu
Ale tylko w Polsce jest tyle 20 ponad letnich dziewic. W żadnym innych kraju UE tyle nie ma. Kiedyś oglądałem jakiś wywiad, że to dlatego, że jesteśmy krajem mocno katolickim. W innych krajach seks jest normą również ten bez zobowiązań i ludzie nie robią z tego skandalu i afery. Tylko w polsce panuje pruderia i ciemnogród i niektóre kobiety po prostu się przez to blokują i rozpaczliwie boją się utraty dziewictwa przed ślubem lub po prostu spotykając się z kimś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkllllaaaaarrrra
Ale zrozm to co kolega napisal kilka postów wyzej, dziewictwo w tym wieku nie musi byc oznaką blokady czy strachu. Jest mnostwo innych powodow. Ja mieszkam w akademiku i co teraz mam isc do pokoju jakiegos kolegi i pow przelec mnie bo nie wypada mi dluzej byc dziewica? Poprostu nie mam faceta i dopoki go nie znajde nie bd uprawiac seksu, a jesli to potrwa kolejny rok.. to oznacza ze jestem z "ciemnogrodu" czy jakto zes tam ujął..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bezsensu
To znajdź sobie dobrego kolegę na nie zobowiązujący seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie podniecacie tym
dziewictwem jakby to bylo korva nie wiadomo co a juz co najmniej te 700 duzych baniek ktore pan Krzysztof P. zdefraudował. powiem wam tak: od 12 roku zycia używałam tamponow (basen i te sprawy), jeździłam konno i w wieku 15 lat uslyszalam od ginekolozki ze moja blona jest juz dawno przebita i co mialam korva plakac czy wstawiac sobie nowa kurza? co to ma za znaczenie czy korva ta blona jest czy jej nie ma? dla swojego obecnego faceta nie bylam juz dziewica ale za to bylam dla niego analna dziewica:D byl moim pierwszym partnerem analnym i sie cieszy jak dziecko z tego powodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam 21 lat jak spalam pierwszy raz z facetem, ale tylko dlatego, ze mieszkalismy w innych krajach i kontakt byl inny, niz u normalnych par. 3 facetow i nadal dziewica? wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkllllaaaaarrrra
wiesz co brak mi słów, a pozniej trafiasz na taka KLARE i uwazasz ze jest to Twoja druga połówka na rezte zycia i dowoadujesz sie ze kilka miesiecy temu puscila sie z kolega zeby pozbyc sie dziewictwa. Dobrze bys sie czuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość summer nightt
Autorko nie słuchaj go, bo opowiada głupoty :0 Ale bezsensu - masz strasznie ograniczone myslenie, ale cóz twoj problem. Nie rozumiesz ze moga być miliony powodów dziewictwa i nie tylko jest to chodzenie do kościoła. Skoro ich nie dostrzegasz to jesteś po prostu ograniczony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga autorko, na swój pierwszy raz masz jeszcze dużo czasu, nie spiesz się, po co ci to, zrób to naprawdę z kimś wyjątkowym, pocieszę cię...ja mam prawie 27 lat i wciąż czekam na tego jedynego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez seksu mozna zyc........
ja mam ponad 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewica jeszcze - i to ma byc pocieszenie? jaki facet bedzie sie cieszyl z 27letniej dziewicy? chyba prawik albo jakis uposledzony :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×