Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kkkllllaaaaarrrra

21- letnia dziewica, ile jeszcze..

Polecane posty

Gość podczerwień ultrafioletowa
ee tam katolicka,ja znam wielu katolikow hipokrytow ktorzy tak sie napinają jak kto nie jest katolikiem a sami rzną sie bez slubu i z tego nie spowiadają a wg kk to przeciez straszny grzech nie sądziłam że łączenie seksu z uczuciami to aż takie nienaturalne,dziwne i sztywne...myslalam ze sztywne to są zony ktore nawet po slubie tylko przy zgaszonym swietle... seks jest normalny ale tez normalnie powinno sie go wiązać z jakąkolwiek intymnoscią a nie jak zjedzenie sniadania nie przesadzajmy z obiektem kultu ale tez nie splycajmy tego seksu do rzniecia bez zadnych uczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesymistyczna
"Nic co ma wartość nie przychodzi bez walki"... Coś co zdobywamy "z trudem" bardziej szanujemy niż to co dostaliśmy od tak...bez żadnego wysiłku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bezsensu
Zubożałe jest nasze myślenie? dobre. Powiedz nam, co ta dziewczyna w życiu osiągnie dzięki tym zasadom? Jaką wartość ma cnota? Żadnej. W tych czasach liczy się aby myśleć w sposób inny, oryginalny, być kreatywnym i wyzwolonym. Myślenie ultrafioletowej jest typowo schematyczne i myśli tak mnóstwo osób, ale co te osoby z tego mają? Przywiązuję wielką wagę do błahej rzeczy i mają iluzję, że to co robią, jak postępują jest wielkie i godne pochwały. Śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczerwień ultrafioletowa
"ale wsrod realistek które wiedza czego chca od życia i czerpia z niego przyjemnosci." - pasuje do tej definicji :) wiem czego chcę więc wasze ujadanie i nabijanie się tego nie zmieni. A żeby być realistką nie trzeba stracić dziewictwa i uprawiać seksu bez zobowiązań. Naiwną dziewczynką to ja bym była,gdybym zaufała byle łośkowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesymistyczna
Będę czekać tyle ile uznam za stosowne , to nie jest Twój problem. Być może Ty korzystasz z każdej okazji , ja jednak nie zamierzam robić tego z byle kim (a nie spotkałam jeszcze właściwej osoby).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bezsensu
"Nic co ma wartość nie przychodzi bez walki"... Coś co zdobywamy "z trudem" bardziej szanujemy niż to co dostaliśmy od tak...bez żadnego wysiłku Pesymistyczna, co masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el pomidorro
Co osiągnie? To, że za x lat, jak będzie stara i pomarszczona i będzie miała suchą i pomarszczoną to nie będzie mieć kaca moralnego, że za młodu dała się wyruhać w każdą dziurę jak jej "kreatywne i wyzwolone" koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bezsensu
Podczerwień wypierdoli zaraz komentarz na całą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeti69
o Boże znowu te katolickie myślenie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bezsensu
el pomidorro a czemu miałaby mieć kaca moralnego? Jest takie powiedzenie, że na starość żałuje się tylko tego, czego się nie zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeti69
Podczerwień pisze poradnik dla dziewcząt :P a to dopiero wstęp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczerwień ultrafioletowa
/Powiedz nam, co ta dziewczyna w życiu osiągnie dzięki tym zasadom?/ - ano tak,pracy niet bo nie dam dupy za posadę,faceta być może też nie jeśli spotkam tylko takich jak "ale bez sensu" faktycznie przegrałam życie :D /Jaką wartość ma cnota? Żadnej. / - bo co? bo Ty tak powiedziałeś? śmieszne. /W tych czasach liczy się aby myśleć w sposób inny, oryginalny, być kreatywnym i wyzwolonym./ - zaraz zaraz...to jak to w końcu jest? dotąd mi wytykałeś jaka jestem inna...w takim negatywnym sensie ale jednak. A to właśnie takich osób jak Ty jest dużo,no może z tą różnicą że większosć facetów jednak ma kobiety za latwe a siebie za macho,tu akurat plus dla Ciebie że tak nie masz. Wyzwolenie to ruchanie sie z kim popadnie? Dziwna definicja. JA czuje sie wolna bo nie zmieniam sie dla nikogo. Nie bede sie dostosowywac do otoczenia ktore mi nie odpowiada. /Myślenie ultrafioletowej jest typowo schematyczne i myśli tak mnóstwo osób,/ - trudno żeby nie,bo ludzi jest dużo,niestety jednak takich z Twoim podejsciem jest więcej i tez jest schematyczne /ale co te osoby z tego mają? Przywiązuję wielką wagę do błahej rzeczy i mają iluzję, że to co robią, jak postępują jest wielkie i godne pochwały. Śmieszne./ - dla Ciebie błahej dla kogoś innego niekoniecznie i weź to wreszcie uszanuj. A gdzie ja napisalam ze to jest wielkie i godne pochwały? Nie znosze jak przypisuje mi sie coś co nie jest prawdą i czego nie powiedziałam. To nie fair. Przecież ja nie mam zasad dlatego żeby inni mnie podziwiali. Ja po prostu mam taką a nie inną naturę,taka jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el pomidorro
Sorry za wulgaryzm, ale widzę, że nie dojdziemy do żadnego konsensusu. Wy macie inne poglądy i inne potrzeby i jeśli dobrze Wam z tym to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczerwień ultrafioletowa
chyba nie wiesz jak wygląda poradnik dla dziewcząt ;) proponuje poczytać bravo :classic_cool: w sumie Twój poziom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczerwień ultrafioletowa
nie znam gościa niedzielnego :D ojej,może mam sie tego wstydzić.. no widzisz,mam dużo do powiedzenia (napisania) po prostu ;) i nie chce komuś nie odpisać,co by nie poczuł sie pominięty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeti69
A to dla bravo też piszesz ?! :D Poświęcę się i kupię :) i to specjalnie dla Ciebie, bo chce autograf :P i to na całą stronę tak jak twoje komentarze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bezsensu
Cnota ma tylko wartość religijną i jest wyimaginowaną wartością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczerwień ultrafioletowa
rozgryźliście mnie,jestem zakonnicą i piszę dla bravo. Idealne i realne połączenie :) jak chcesz autograf to musisz sie jednak bardziej poświęcić i do mnie osobiście przyjechać :) a zapewniam,że jest tak daleko jak długie są moje komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeti69
ale bezsensu DOKŁADNIE !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bezsensu
Podczerwień ty chyba całe dnie rozmyślasz na tematy o cnocie itd. i teraz mogłaś wreszcie wystrzelić całą amunicje, którą nazbierałaś. Może lepiej już zacznij uprawiać ten seks. Zobaczysz, że twoje życie zmieni się na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesymistyczna
widać , że traktujesz kobiety przedmiotowo (wyłącznie do zaspokajania swoich żądzy ) i ich nie szanujesz...Przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el pomidorro
Poza tym cytując Cejrowskiego podczas wywiadu z Frytką (który swoją drogą mnie irytuje, ale z tym trafił w samo sedno) czym wlaściwie różni się "kobieta wyzwolona" od dziwki portowej obrabiającej kilkunastu bolców dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczerwień ultrafioletowa
no to widzisz pomyliłeś się bo nie tylko ma wartość religijną skoro ja nie wierze w żadną religię a jednak cnota coś dla mnie znaczy ;) chociaż może nie sama w sobie,ale pewnie wychodzi podobnie skoro uważam,że uwłaczałoby mi stracić tą cnotę z kimś mniej lub bardziej przypadkowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×