Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kkkllllaaaaarrrra

21- letnia dziewica, ile jeszcze..

Polecane posty

Gość podczerwień ultrafioletowa
to nie czytaj. Jak sie czuje? normalnie a co mam płakać? no weź sie zastanów. Gdyby tak mnie bolało że moja koleżanka ma orgazm z facetem z którym uprawia właśnie seks bez zobowiązań to wyruszyłabym na łowy w poszukiwaniu kandydata na taki seksik. Na pewno bez problemu bym znalazła. :) przecież to jest nawet logiczne,ja sie tutaj nie użalam że brakuje mi bolca tylko piszę jak postrzegam pewne sprawy. Ja sie dziwie raczej takim osobom dla których "coś z życia" oznacza seks dla rozrywki,chlanie i nie wiem co jeszcze. To niby najlepsza zabawa. Ja preferuję inne rozrywki i gdzieś mam jesli dla kogoś będe przez to sztywna. Nic nie tracę bo nie jestem Tobą. Ty lubisz zupe pieczarkową a ja pomidorową. Jak nie masz pieczarkowej to ci źle ale jak ja jej nie mam to mi dobrze bo jej nie potrzebuję. Moze nie do konca trafne porownanie ale powinienes sie połapać o co mi biega ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeti69
Ok macie prawo mieć swoje poglądy. Każdy ma inne podejście do życia :) Ja mając jeszcze te 18 lat wierzyłam w ten pierwszy raz z miłością mojego życia, potrzebne są uczucia i takie tam gadki w tym stylu. Spotykałam się z chłopakiem, który był miłym i naprawdę w porządku facetem ale zupełnie nie iskrzyło, nie było tego pożądania a byliśmy już sporo czasu razem. Potem poznałam faceta, z którym miałam ten seks bez zobowiązań i po krótkim czasie była taka chemia i iskry że nie myślałam o mojej świętej błonie o tym ile go znam tylko to zrobiłam i do dzisiaj tego nie żałuje, bo chociaż był to mój pierwszy raz był cudowny a znałam faceta naprawdę krótko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczerwień ultrafioletowa
owszem,na razie nie mam pomidorowej i wiem że o nią będzie trudniej niż by było o pieczarkową ale i tak nie potrzebuje tej pieczarkowej dla zastępstwa. A na całe szczęście znam dużo rozrywek które nie są związane w żaden sposób z seksem więc przeżyję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bezsensu
ale skoro masturbujesz się dzień w dzień to znaczy, że ten seks jest ci potrzebny. A seks dla rozrywki jest tak samo przyjemny i tak samo zaspokaja potrzeby jak seks z miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczerwień ultrafioletowa
19 mam lat. Tak,tak gówniara,zmienie sie sto razy i Bóg wie co jeszcze.. najlepiej to jeszcze mi podajcie kiedy umrę i dlaczego :D pewnie wyschnie mi pochwa z braku seksu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkllllaaaaarrrra
heh.. ktos tu sie chyba głodny zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczerwień ultrafioletowa
Może dla Ciebie ale dla mnie by tak nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkllllaaaaarrrra
heh.. ktos tu sie chyba głodny zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczerwień ultrafioletowa
ja jestem po kolacji :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkllllaaaaarrrra
Bo tak sie składa ze ja pomidorowa dzis robilam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bezsensu
A skąd wiesz, że dla ciebie by tak nie było? Przecież nigdy seksu nie próbowałaś. To tak samo jakbym był abstynentem i twierdził, że nie napiję się wódki, bo i tak nic mi po tym nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozqwole sobie wtrącic:)
podczerwień ultrafioletowa Nie prześledziłem całej dyskusji, ale sporo poczytałem i sensownie piszesz:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeti69
Jeszcze niedawno też tak myślałam jak Wy i całe szczęście, że ktoś mi pokazał że można czerpać przyjemność z seksu nie tylko z miłości i po nie wiadomo jakim czasie.Dużo bym traciła pewnie do tej pory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bezsensu
Ogólnie w Polsce jest tak, że seks bez zobowiązań albo seks w wczesnym stadium związku uważa się za coś złego itd. Dla mnie to po prostu zacofanie i ciemnogród. Dużo podróżuję, mam rodzinę zagranicą i dużo znajomych zagranicą i nigdzie się z takim czymś nie spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dajcie upust swoim fantazjom i oddajcie się swojemu facetowi do końca przecież o tym piszecie tylko się obawiaćie i problem z glowy a jeśli szukaćie tutaj dobrych porad to pomyliłyscie stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkllllaaaaarrrra
TO MOZE PODSUMOWUJĄC- kto chce niech uprawia seks, kto nie, to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczerwień ultrafioletowa
Stąd,że brzydziłabym sie całować i dotykać z kimś kogo nie kocham. Stąd,że nie obchodziłoby mnie ani jego ciało ani w ogóle on. Stąd,że to byłaby dla mnie nienaturalna sytuacja,bo jak już pisałam seks wiąże sie dla mnie z bliskością i jest intymny i nie,nie rozebrałabym sie przed kimś tak łatwo.Nie dlatego że wstydze sie ciała bo uważam że jest brzydkie,dlatego że tak po prostu,czy to trzeba tłumaczyć? Seks to także oddanie a ja sie chce oddać komuś kogo będe kochała i kto mnie będzie kochał. Bo seks bez miłości wydaje mi sie taki..wulgarny. I jeszcze pare innych powodów by sie znalazło. Nie czułabym sie bezpiecznie,pewnie byłabym spięta,no czułabym sie po prostu źle! bardzo źle i nieswojo! Chyba że byłabym narąbana jak beduin i wszystkie hamulce by mi puściły - ale co to by był za seks po pijaku? stracić dziewictwo po pijaku? to przecież niefajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczerwień ultrafioletowa
Posłuchaj.Ja nie uważam tego za coś złego o ile obydwie osoby mają na to ochotę.Po prostu nie wyobrażam sobie siebie w takiej sytuacji. No i to bujda że seks bez zobowiązań to taka nowoczesna sprawa,może nawet modna. A nawet jeśli to to ma być powód żeby to robić? bo to jest "na czasie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna dorabiająca jakas filozofie do seksu. znaj chłopaka i już ps posty dłuższych niż 4 linijki nikt nie czyta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bezsensu
Skoro ty nawet musisz kochać żeby potrafić się z kimś całować to już jesteś ekstremalnym przypadkiem. Poza tym właśnie czytając wypowiedzi takich osób jak ty po prost utwierdzam się w przekonaniu, że nie mógłbym być i nie chcę nigdy być z dziewicą. Wy myślicie jakoś inaczej, nienaturalnie, pruderyjne, jesteś zdystansowanie i wszędzie widzicie wulgarności i to, że wszyscy chcą was tylko wykorzystać itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozqwole sobie wtrącic:)
podczerwień ultrafioletowa zgadzam się z Toba, tylko takie podejście odchodzi do lamusa, bo teraz ciężko się ludziom żyje, wiec chcąc użyć sobie w życiu,, to stawiają na seks i tyle;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bezsensu
Seks bez zobowiązań zawsze był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el pomidorro
A dlaczego zacofanie i ciemnogród? Co jest nowoczesnego i takiego trendy w tym, że daje się napełnić spermą pierwszemu lepszemu bo "mi się chce bzykać"? Żal mi takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczerwień ultrafioletowa
i wiecie co ? nie uważam,żebym teraz coś traciła jeśli o to chodzi.Straciłabym gdybym pierwszy raz przeżyła z byle kim. Może u kogoś z was wyszło dobrze że jednak bez miłości,cieszycie sie z tego doświadczenia..ale ja wiem że ze mną byłoby inaczej. Co do wódki to mam akurat podobnie :) próbowałam,jasna sprawa ale zanim spróbowałam wiedziałam że mi nie będzie smakowało. Papierosy podobnie,śmierdzące to to i chujowe. Przy czym w takich przypadkach spróbowanie to nie jest jakieś ryzyko,można próbować wiedząc że nie będzie smakować a z seksem to już inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozqwole sobie wtrącic:)
podczerwień ultrafioletowa Z seksem jest tak, ze jakość pierwszych współżyć, determinuje dalsze spojrzenie na to. jak czymś się zrazisz, to potem trauma;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeti69
I całe szczęście ! Niech zawsze będzie :) Ludzie będą szczęśliwsi :) Nie każdy chce związku w którym nie wiadomo kiedy pójdziemy do łóżka. A jeśli seks bez zobowiązań sprawia, że ludzie dobrze się z tym czują to po co krytykować takie coś ? Każdy jest dorosły i sam decyduje o swoim życiu tak aby to JEMU było wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dla ciebie idealna rade poszukaj sobie faceta z oazy (to chyba tak sie nazywa) i poczekajacie do slubu i wtedy bedziesz miala seks z milosci po grobowa deske :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×