Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ktoś doradzi???

lubię ruch- jaki sport wybrać????

Polecane posty

Gość gość
Polecam seks. Chyba najzdrowszy dla ciała ,umysłu,odprezajacy i relaksujacy rodzaj aktywności fizycznej. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.plI zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia!Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele osób, które chcą się ruszać i zachowywać dobra formę, decyduje się na nordic wal king. Jeżeli też zdecydujecie się na ten sport to polecam wam www.nordicsklep.pl Znajdziecie tam niezbędny sprzęt do nordic wal kingu w bardzo dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danusia545
Ja bardzo lubię kosza i piłkę nożną, tak nożną mamy grupke znajomych i gramy sobie na sali. Tutaj http://grajwpilkenozna.com.pl/ poczytacie o różnych formach sportu oraz jak przestrzec się prze urazami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam jazdę na rowerze. Robię to prawie przez cały rok. Ostatnio zakupiłam sobie rower od firmy www.roweryrolki.pl Oferują świetne i wytrzymałe rowery w dobrych cenach, więc polecam wam się do nich zgłosić, jeżeli chcecie zająć się tym sportem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli mieszkacie w górzystym rejonie Polski to polecam wam trekking. Jeżeli nie to warto spróbować nordic walkingu. Sprzęt do jednego i drugiego sportu znajdziecie na stronie www.nordicsklep.pl Polecam wam tam zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZłotaMoneta
Zaś Ci którzy ćwiczą już jakiś czas i chcieliby rozszerzyć swoje horyzonty polecam zapisać się do Klubu Sportowego Gym-Fight . W szczególności polecam trening personalny http://www.gymfight.pl/trening-personalny/ sztuk walki . Będziecie mieli tam do czynienia z pięciostopniowym programem treningów, który będzie oparty na waszych już umiejętnościach i możliwościach. Dzięki niemu możecie w zakresie kickboxingu czy też MMA uczyć się w sposób zaawansowany lub przykładowo bardziej rekreacyjny. Koszt jest naprawdę niewielki takiej miesięcznej sesji także naprawdę warto skorzystać z tej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę kilka razy na tydzień do Gravitaniu na zumbę.. jest to pewnego rodzaju zabawa, ale też i wycisk! Ostrzegam :) Lubię też pobiegać, ale to najbardziej jesienią nie w takie upały czy mrozy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaZgorzelec

A może po prostu wybierz sport zespołowy, bo dzięki temu będziesz miała możliwość kontaktu z innymi ludźmi? Wiele dziewczyn tak jak ja gra w piłkę nożną i dobrze się przy tym bawimy :) O sprzęt sportowy też jest łatwiej, ja ostatnio zmieniłam buty i nowe kupiłam tanio na 11teamsports. Spróbuj bo warto :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Jak dla mnie najlepszy jest fitnes lub siłownia. Mam swojego trenera personalnego w Champion Toruń i jestem bardzo zadowlona z efektów, On wybrał co jest dla mnie najlepsze zaraz po tym jak powiedziąłam mu co chciałambym osiągnąć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolenia

Ogólnie jestem dość aktywnym człowiekiem. Teraz mam zajawkę na wspinaczkę i niedawno uzupełniłam sprzęt wspinaczkowy w RatWork, mam już wszystko, czego potrzebuję (wcześniej część pożyczałam), teraz tylko czekać na piękną pogodę w weekend 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikki

Może przydadzą się wam kosmetyki opracowane specjalnie dla sportowców. Ja takich używam i bardzo sobie chwalę. Zajrzyjcie na sportlab.com.pl Różne kosmetyki tam mają, takie na otarcia, rozgrzewające czy oliwki do masażu. Mają dobre składy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Krav Maga, na serio. Nie tylko się ruszasz, ale jeszcze jest to użytkowe. Trenowałem z takim kolesiem co ma super zajawkę, naprawdę jest mocny https://tribesquad.pl/ i jak wrócę na Śląsk to i tam na pewno wrócę. I też jak się wkręcisz, to zaczynasz inne rzeczy rzeźbić, siłę, elastyczność, no miód.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×