Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ktoś doradzi???

lubię ruch- jaki sport wybrać????

Polecane posty

nie wiem czy można nazwać to sportem, ale moim zdaniem zumba jest dobrym rozwiązaniem :) ćwiczysz w domowym zaciszu, nigdzie nie dojeżdżasz, a są efekty i sama przyjemność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joga jest super! tez dla osób, które mają problem z kręgosłupem i stawami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena333
Jeżeli lubisz ruch to bieganie bądź jazda na rowerze. Ja z mężem wspólnie jeździmy na rowerze i jest świetnie :) Ze sprzętem nie ma problemu bo w internecie można zamówić niedrogo sam sprzęt rowerowy jak i strój do jazdy, my często korzystamy ze sklepu sportowego sporti.pl Mogę nawet polecić orbiterek i rowerek stacjonarny, dla osób, które wolą ćwiczyć w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaczek_
ja też wolę orbitrek. tylko musisz uważać na tanie marketówki. 1/2 ceny niż w normalnym sklepie , a 1/10 jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że tutaj - nie chce spamować ale zależy mi na jak największym odzewie ze strony Pań :)) W ramach pisanej przeze mnie pracy magisterskiej prowadzę badanie dotyczące aktywności fizycznej wśród kobiet 35+ oraz stosowanych przez nie suplementów diety. Liczy się każda ankieta, dlatego serdecznie dziękuje za jakąkolwiek pomoc! :)) Życzę samych sukcesów :)) Link do ankiety: http://www.ankietka.pl/ankieta/220791/suplementacja-diety-kobiet-aktywnych-fizycznie-35.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia_31
Z tym orbiterkiem się w pełni zgodzę, najlepiej to kupić w jakimś sklepie sportowym, te z marketów, które czasem są wystawiane w promocji są strasznie kiepskie. Dla siebie dobry orbiterek kupiłam w sporti.pl , ćwiczy się się bardzo dobrze i wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sport, to bieganie :) jak bieganie, to imprezy biegowe. Mój żywioł. Najbliższy 22 maja pko bydgoski festiwal biegowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magvi
Ewcia_31 w pełni się zgodzę, lecz mi wygodniej jest ćwiczyć na rowerku treningowym niż orbiterku, chodź słyszałam, że orbiterek może dać nieco lepsze efekty. Teraz w sporti mają promocje na różne rowerki treningowe to można się zaopatrzyć w taki sprzęt niedrogo. Myślę, czy swojego nie wymienić, bo już ma swoje lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszszka
każdy w zależności od tego co lubisz :) Chodakowska w domu, siłka, zumba, fitness, rower.. opcji jest pierdyliard.. tylko trzeba chcieć ruszyć tyłek :D ja teraz na przykład intensywnie jeżdżę na rowerze i biorę tabletki iqgreen z zielona kawa i w miesiąc zrzuciłam już 6kg :) chcieć to móc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta7535
Ja nie radzę jeździć na rowerze zwłaszcza w mieście bo kierowcy nienawidzą rowerzystów i nie uważają gdy przejeżdżają przez ścieżki rowerowe. Rowerzyści też nie są bez winy bo nie znają przepisów ruchu drogowego i powodują wypadki. Jak chcę spalić zbędne kcal to idę na rowerek do Saturn Fitness a gdy chcę spalić jeszcze więcej to idę na zumbę bo to też mam w karnecie w Saturn Fitness.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw kolacja potem wyjazd na slowacje do parku wodnego. chyba dobry pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze891
Ja biegam 3x w tygodniu plus jem regularnie plus przyjmuję suplementację Afrykańskie Mango http://afrikanmango.pl dzięki temu gubię zdrowo;) bo mam wysiłek moje ciało się ładnie kurczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś lubiłam grać w tenisa aż do momentu kiedy nabawiłam się kontuzji nadgarstka :-/. Natomiast sport bardzo fajny i polecam. Teraz jeżdżę głównie na rolkach bo oprócz tego że wszędzie szybciej to jeszcze fajnie wypływają na sylwetkę a konkretnie na nogi i na pośladki. Grunt to żeby dobrać jak najbardziej odpowiedni swoje mam z RoweryRolki.pl www.roweryrolki.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda forma ruchu jest dobra, jesienią i zimą warto kontynuować aktywność fizyczną. A myślałaś może o Pole Dance? Kiedyś był żle kojarzony ale teraz zyskuje super popularność i działa naprawdę na mięśnie których istnienia nawet nie podejrzewasz. Fajne studio w Warszawie jest na kolejowej Lejdies oni mają też w innych miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, kazda forma ruchu będzie korzystnie wpływała na cialo i ducha:) Może skusisz sie na trening personalny? Ja korzystam z takiej opcji, oferuje ją w moim mieście np. http://www.elitesportfood.pl . Mają też bardzo duzy wybór różnych odzywek białkowych i suplementów diety, ktore wspomagają osoby intensywnie ćwiczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię pływać i biegać ;) Staram się ćwiczyć kiedy tylko mam wolną chwilę. Kiedyś trochę skurcze nóg mi przeszkadzały, ale teraz to wszystko minęło, zaczęłam brać tabletki na skurcze z magnezem i potasem z doppelhertz, więc może dlatego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elenka11
Również polecam bieganie i pływanie. Podczas 30 minut pływania spalamy około 500 kalorii więc jest naprawdę spokooo. Ale same ćwiczenia to nie wszystko liczy się także dieta. A jak dieta to ja polecam chrupkie musli Fitella od Gellwe. Przystępna cena i bardzo dobry smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riki32
Osoby, które regularnie uprawiają sport i myślą o podnoszeniu swoich osiągnięć w danej dyscyplinie powinny pomyśleć o czymś takim jak tutaj http://wswietnejformie.pl/przygotowanie-motoryczne/ - czyli o przygotowaniu motorycznym. Doświadczony trener będzie wiedział jaki trening zalecić by było to możliwe. Przygotowanie motoryczne pomaga także unikać kontuzji. Warto poczytać na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz znaleźć taką formę aktywności fizycznej, która będzie ci najbardziej odpowiadać. Ja na przykład kocham taniec o chodzę do szkoły royal dance center. Sprawia mi to radość, a przy okazji to świetna forma ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wedlug mnie jesienią najlepiej wybrać cwiczenia na siłowni - można fajnie wyrzeźbić ciało, mamy dużo możliwości, a na dworze juz coraz zimniej,wiec ciężej biegac czy jezdzic na rowerze. Ja na dobre zaczyam przygodę z siłką, dodatkowo wykupiłam konsultacje żywieniowe w http://www.elitesportfood.pl/ i fajne odzywki białkowe. Trzymajcie kciuki,chce schudnąć 15 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Ci np badmintona jest to swietna forma rozrywki . Sam trenowałem kilka lat ten sport rozwija szybkość kondycję i cierpliwość w dążeniu do wyznaczonych celów . Możesz zapisać się do jakiegoś klubu ten sport się bardzo szybko rozwija więc na pewno coś znajdziesz a jeżeli szukał byś sklepu ze sprzętem sportowym to zapraszam tutajwww.badmin.pl świetny sklep dużo promocji wysyłka ekspresowa jestem ich stałym klientem zakupiłem u nich cały sprzęt rakietkę buty no i ciuchy u nich też kupuje najczęściej lotki Yonexa piórowe są najlepsze właśnie tutaj .pozdrawiam i życzę przede wszystkim dobrej zabawy czy to jest dobre na poprawienie kondycji fizycznej , dawniej interesowałem się tym sportem, chciałbym powrócić, proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tathagatagarbha
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry trener to podstawa : ) zapraszam serdecznie na stronę najlepszego trenera w polsce: www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.plI zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia!Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×