Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ambasada Urody

mezoterapia mikroigłowa w Warszawie

Polecane posty

Mezoterapia działa lepiej od najdroższego i najbardziej zaawansowanego technologicznie kremu, bo dostarczamy substancje aktywne bezpośrednio, na pożądaną głębokość (nawet 4-6 mm) do skóry właściwej. Systematycznie stosowane zabiegi mezoterapii powodują regenerację skóry oraz jej odmłodzenie. Pobudzają syntezę kolagenu i elastyny, powodują wyraźny wzrost nawilżenia skóry, poprawiają mikrokrążenie w tkance podskórnej oraz zwiększają metabolizm komórek tłuszczowych (lipoliza). Można powiedzieć, że dostarczenie skórze koktajlu zawierającego substancje aktywne sprawia, że zaczyna ona na nowo żyć i prawidłowo funkcjonować, co odbija się na poprawie jej wyglądu. Dzięki mezoterapii jesteśmy w stanie skorygować zmarszczki, poprawić kondycję włosów, przywrócić gładkość oraz koloryt skórze. Jednym słowem jest to metoda szybko poprawiająca kondycję i wygląd skóry. Zapraszam do naszego salonu w Wilanowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania333
Ogólnie to klinik jest kilka ale póki co jak dla mnie estetica nova jest numerem jeden. Oni mają dobrych specjalistów. Szczególnie zapadła mi w Pamięci taka Pani w blond włoskach do ramion, strasznie przemiła osoba, która wyjaśniła mi wszystko co chciałam i zrobiła mi najlepszą mezoterapię w moim życiu! A miałam już z 20 zabiegów co najmniej na koncie ;) http://www.esteticanova.com.pl/ tu jest do nich stronka, to sobie możesz poczytać czy się umówić, ale ogólnie jest to klinika, która wykonuje zabiegi na naprawdę wysokim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, podczytuję Was od dłuższego czasu i w końcu podjęłam decyzję Kogo polecacie w W-wie w rozsądnej cenie? Szukam sprawdzonej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaks

mezoterapię mikroigłową polecam w połączeniu z karboksyterapią - efekty wow! zabieg nazywa się Carbolift, byłam na nim w SC Beauty Clinic i do tej pory nie mogę się nadziwić jak świetnie spłycił moje blizny i praktycznie nie widać żadnej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×