Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Megan Fox xxxx

Nicki najbardziej napalonych facetów z kafe! Który jest najlepszy w cyber-seksie

Polecane posty

Gość druga to,,,
"pan" czyli pewnie lubi być zdominowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan. Odpowiem na wszystkie :P Tak seks w różnych miejscach, odgrywanie różnych scenek, ogólnie wszystko co wychodzi poza pozycje misjonarską i sprawia dużo przyjemności ;) bdsm nie wiem jak mam Ci odpowiedzieć na to pytanie. Jak sam zauważyłeś to co dla jednych jest szalone dla drugich jest zupełnie normalne :) Sala gimnastyczna... ach wybacz nie tu :) Mam nadzieję że czujesz satysfakcje odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe na to jedno nie odpowiedzialas, ale ok mniejsza o to:) Wszedzie powiadasz? Widocznie mam wyjatkowego pecha, ze takiej nie spotkalem;) Lub PH jak kto woli;) Mam ndzieje, ze kiedys mi opowiesz o tej sali i o innych przygodach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejo! dosłownie wszędzie, pozamykane w kokony wstydu :) Jeśli to nie pech to na pewno szukasz w złym miejscu. Czasem to co jest na widoku jest najmniej widzialne :P Nawet z jedną rozmawiasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe:) Polecasz sie? :) Niestety nie bedzie dane nam wyladowac w jedym lozku lub w jakims nietypowym miejscu;) Nie mowie na pewno, bo NIGDY nie mowie nidgy:) Qrcze to nie miejsce aby rozmawiac na pewne tematy, za duzo gapiow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak myślę :) Ja jestem realistką :) Myślę że kwestię spotkania można między bajki włożyć. A to jakiś konkurs że się trzeba polecać ? :) Portfolio gdzie wysłać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Konkurs?Nieeee:) Chociaz portfolio mogla bys wyslac. Najlepiej nagie i ostre;)Ale to tez pewnie mozna wlozyc miedzy bajki:) Ale sprobowac musialem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyślałabym że coś nie tak z Tobą gdybyś nie zapytał :) Nagie i ostre? Zdecydowanie między bajki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy zdecydowanie to nie wiem. Oj robiłam oraz posiadam takowe. Między bajki wysłanie takowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) To sie jeszcze okaze:) Bylas kiedys w Rzymie? To z serii pytan nie na temat, ktore odwracaja uwage od wlasciwego watku:) Ale calkiem serio pytanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Rzymie nie, zwiedziłam kawałek Sycylii. Kawałek czyli część wschodnią i kawałek północnej :) Czyli Messina, Milazzo, Palermo oraz Terme di Vigliatore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesciara:) I tu nasuwa sie pytanie, skad wiedzialem,ze bylas we Wloszech?:) Hehe nie boj sie, pierewszy raz w zyciu z Toba rozmawiam. Pisze raczej:) Spotkalas kiedys kogos kto Ci sie wczesniej przysnil? Nieznajomego oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha.... poczułam się troszkę dziwnie w tym momencie :) Bardzo chciałabym wiedzieć skąd wiedziałeś :) I co jeszcze wiesz :P Nigdy nie zdarzyła mi się taka sytuacja. Byłoby to ciekawe doświadczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sa wlasnie takie szczegoliki, dzieki ktorym zapamietujemy pewne osoby bardziej niz inne:) Jestem prawie pewien, ze mnie zapamietasz:) Skad wiedzialem? Nie wiedzialem, po prostu mialem dzis sen w ktorym zwiedzalem Rzym. Sen byl tak realistyczny, ze utkwil mi w pamieci:) Stad pytanie o sen:) A to, ze Ty bylas we Wloszech...qrde ale mam wyczucie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że dodałeś - prawie pewien:) Jeśli będziesz miał okazję zwiedzić Włochy to polecam. Coś pięknego klimat, ludzie :) Ja teraz chcę uderzyć w Irlandię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapamietasz mnie:)? Dlaczego akurat Irlandia? Nie sadzisz, ze to dziwne, ze nikogo oprocz nas tutaj nie ma???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była pomarańcza
wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie nie wiem czemu jeszcze nikt tu nie zaglądnął żeby nam ubliżyć ;) Ale ciiii Przede wszystkim dlatego że uważam że warto zwiedzić , moi znajomi którzy zwiedzali Irlandię byli zachwyceni :) Moja dusza ma kolor zielony :) Myślę że zapamiętam. Ale nie obrastaj w piórka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie piorka mi nie groza:) Jesli chodzi o Wyspy to zwiedzalem Szkocje. Bajka:) Moze kiedys wybiore sie wyzej:) Co robisz teraz? Siedzisz, lezysz, masz jzkies zajecie czy poswiecasz sie calkowicie rozmowie? Czysta ciekawosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkocja również jest w planach ale nie wszystko naraz. Siedzę i rozmawiam na Skypie z przyjaciółką :) Zaspokoiłam ciekawość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypuszczalnie w przeciągu najbliższej godziny będę leżeć :) Cieszę się że mogłam pomóc w zaspokojeniu głodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daleko do lodówki? ;) Bardzo zgrabnie powróciłeś do sedna muszę Ci przyznać. Prawie nie zauważyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokladnie:) Po rozmowie z Toba szczegolnie zrobilem sie wlasnie glodny. Lecz nie tutaj o tym. Musimy przejsc gdzies w bardziej przytulne miejsce. Stworzyc odpowiednio erotyczna atmosfere i porozmawiac o naszych pragneniach, fantazjach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×