Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

na przyjemności przyjdzie czas wieczorem :) narazie zajmuję się odkurzaniem i sprzątaniem :) hehe jestem taką "kurą domową".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do gotowania to prawda. Ej,i już się zaczyna z tym imieniem. Tak samo wczoraj koleżanka do mnie "cześć Stasiu,gdzie Nel?" :) to nie jest śmieszne :p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) :-)zawstydziłeś mnie ,myślałam ,że mnie wczoraj cholera weźmie przy wieszaniu firanek , przekleństwa się sypały -chociaż jak wiesz ,ja nie klnę , było rzucanie o podłogę, czego nie było .. ;-) a tu proszę ,że też ja tego wcześniej nie wiedziałam , nawet bym Ci bilet za sponsorowała jakbyś to za mnie zrobił ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe przyznam,że wieszanie firanek może byc denerwujące i frustrujące :) . Ej pobawię się w jasnowidza: przez kilka tygodni siedziałaś w domu i nic nie robiłaś. A dzień przed przyjazdem rodziców zabrałaś się za sprzątanie żeby zrobić pozytywne wrażenie i im "zamydlić oczy" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Ty aż tak to nie, po za ty to nie pierwszy raz ,wiedzą czego mogą się spodziewać ;-) ale muszę zrobić dobre wrażenie ..i tak mi wszystko wybaczą jak mnie zobaczą po dwóch miesiącach z hakiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"po dwóch miesiącach z hakiem " no i się w końcu wygadałaś jak długo miałaś "wolną chate" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak swoją drogą to trochę Ci zazdroszczę ;) też chciałbym mieć dwa miesiące wolną chate ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe,nie,stały punkt imprez to by to nie był :p ale na pewno od czasu do czasu by się zorganizowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe,nie,stały punkt imprez to by to nie był :p ale na pewno od czasu do czasu by się zorganizowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tradycyjnie odpowiem ;-) Wszystko ,3 wymiar o ile dobrze pamiętam to każdy track oprócz tego ,to ;-) Slums Attack - CNO2 (HIP HOP wciaz zywy feat. Trzeci Wymiar Hemp Gru - Zapomniani Bohaterowie gość. Bas Tajpan Hemp Gru - Droga Wszystko ,nie będę całej listy kopiować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×