Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

zrobić sobie można tylko trzeba jeszcze mieć kabel do komputera aby na niego wrzucić ;) . A co do tych zdjęć,to jest tak,że 90% dziewczyn częściej robi sobie zdjęcia niż chłopaki. Moje koleżanki to mają kompy pozapychane zdjęciami jak nałogowcy jacyś :) po co komu kilka(naście) tysięcy zdjęć to ja nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cień- też słyszałem o tych Indianach. Zawsze się bali i nie chcieli aby im ktoś zdjęcia robił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczyna
to powiedz kto ma u ciebie wieksze szanse ja czy ten prywityw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczyna
jak mi odpowiesz to wysle ci swoja fote ale najpierw odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak jedynym sensem życia jest umrzeć, to moje zdanie. Fakt faktem dążymy do przedłużenia gatunku, ale to i tak na dłuższą metę przegrana sprawa bo wszystko co ma swój początek też ma swój koniec czyli start=życie, meta=śmierć. Jak sam/sama nie znajdziesz sensu w swoim życiu to ono tak naprawdę nie ma sensu jedyne co nas trzyma przy życiu to spełnianie własnych marzeń pod jakimś względem. Kiedy dojdziesz do wniosku, że już nie możesz spełnić swoich celów, marzeń, życie traci sens i czeka się na koniec, można żyć dla innych, ale kiedy ich zabraknie, czekasz tylko na dojście do mety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczyna
a co ci po zdjeciu koksiarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cień coś mi się wydaje ,że jesteś pesymistą ,chłopie ciesz się tym co masz bo niektórzy i tego nie mają! Korzystaj z życia ile się da , ciesz się nawet z tych najmniejszych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczyna
ale kto ma u ciebie wieksze szanse ja czy on?tak jak na ta chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu się mylisz, ja się cieszę z tego co mam i wiem, że inni mają gorzej ja po prostu mam takie przemyślenia i tyle. Może trochę podpadające pod pesymizm, a może i jestem pesymistą (nie wiem nie umiem ocenić nikt nigdy w życiu mi nie powiedział, że jestem pesymistą). Dam Ci dobrą radę jak człowiek w depresji odbiera słowa "ciesz się życiem inni mają gorzej",dla niego znaczy "ciesz się życiem bo i ty możesz mieć gorzej skoro inni tak mają" w sumie zerowe pocieszenie, jeszcze jedna rada nie pocieszaj ludzi w depresji, oni sami muszą znaleźć optymizm, wolę walki itp. jeśli sami sobie nie pomogą to przysłowiowa meta. Gdybym nie cieszył się życiem to prawdopodobnie by mnie już od tych kilku lat nie było na tym świecie. Pisanie o pesymizmie? Mam po prostu dziwny pogląd na to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cień , przepraszam za szybko wyciągnęłam wnioski z Twoich wypowiedzi, nie znamy się więc trudno jest mi cokolwiek stwierdzać ale szczerze mówiąc nie przypominam sobie postu w którym napisałbyś o takiej rzeczy która sprawia Ci przyjemność czy daje sens w życiu..stąd moje wnioski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kurwa haha jakbym się bił tak jak oni to bym kurwa ze wstydu z domu nie wychodził :) haha . A najlepsze było jak chciał butelke "ze środkiem antykoncepcyjnym" kopnąć i nie trafił haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zdekka inne poczucie humoru. Dla mnie to zwykła przemoc (ktoś by dał im noże to nawzajem by się wytłukli), ale ok jak was to śmieszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×