Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

po jakimś czasie na tyle się wgłębisz w tematykę hip-hopową,że sama będziesz działać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam z trzeciego wymiaru najbardziej lubię szada ;) a ONAR ma taką charakterystyczną chrype ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niee .. :-) ja się nie boję niczego , w końcu o antykoncepcji już było :-) chodziło mi samochody, nie rozpoznaje ichj , uczyłam się kiedyś nazw ale wcale nie wchodzi mi to do głowy , mam wielki szacunek dla ludzi którzy potrafią określić markę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe,powiem wprost, nigdy się nie interesowałem motoryzacją ;) .Wiesz...tam kilka modeli aut rozpoznam ale szału nie ma ;) a żeby rozpoznaż marke auta muszę spojrzeć na znaczek :) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do ONARA to ma taki głos bo połowa krtani mu w ogóle nie funkcjonuje,czy coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"chyba to dobrze o mnie świadczy , nie jestem blacharą " hahaha kurde haha ale teraz dojebałaś haha ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic, pamiętam jak kiedyś zażartowałem z koleżanki,że jest blacharą to się do mnie tydzień nie odzywała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak? wrażliwa dziewczyna, ja tylko mówię jak jest :-) nie mogę być blacharą bo się nie znam , to jak mam polecieć na czyjś samochód, wybiorę jakiś badziew i co potem .. :-) zawsze się zastanawiałam czy są takie dziewczyny które oceniają faceta na takiej podstawie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są z pewnością takie kobiety,które decydują o wyborze faceta na podstawie samochodu ale to są zwyczajnie materialistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba żadnej takiej nie poznałam a szkoda ,przynajmniej bym się z nią pokłóciła i swoje marzenie spełniła :-) nie dobra już nie plotę bzdur, bo sobie o mnie pomyślisz ,nie wiadomo co a ja tylko żartuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×