Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

Gość nędzny pijjaczynaa
ale popisz ze mna.zobaczysz ze jestem fajny i mam piekne wnentrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd pewność,że uciekam? A tak serio to nie mam narazie żadnych planów.Pogoda nie jest zachęcająca,najdelikatniej mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
ale o co ci chodzi?ja tylko staram sie ciebie ochronic przed nim bo przewidzialem go na wylot!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie,to musi być prowokacja bo nie wierzę aby ktoś miał taki tok myślenia. He jeszcze pisze,źe jest w ciąży a w nicku ma "szalona dziewica". Haha niepokalane poczęcie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa haha nowa metoda"antykoncepcyjna" teraz ktoś łatwowierny przeczyta i zamiast prezerwatyw będzie kupował cole :) hehe,tańsza,bardziej ekonomiczna metoda :) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do moderatorów,nie są oni zbyt konsekwentni. Usuwają co chcą i zostawiają co chcą,bez żadnych określonych reguł. Nie zdziw się jak ten temat zostanie usunięty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i napić się można takiej coli jak się zmęczą , dwa w jednym " taa i wszystkie pragnienia ugaszone ;) hehe. I tak romantycznie,teraz będzie nowa moda.Zamiast kolacja przy winie to kolacja przy coli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to najlepiej cola tęczowa. Popularna tęczówka z biedronki ;) prawdziwy afrodyzjak hehe ;) (i w dodatku środek antykoncepcyjny :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×