Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

ja też mieszkam w małym miasteczku. Hehe pijaczyna już twoich rodziców nazwał mianem teściów to szybłko przeszed do konkretów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no tak pisałeś ,że masz mało dziewczyn w miejscowości ,pamiętam .. pijaczyna bierze mnie w ciemno ;-) a tak na poważnie to zaczyna mnie bardzo denerwować , magia internetu..nigdy nie wiadomo kto siedzi po drugiej str.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee on delikatnie mówiąc za mną nie przepada :) traktuje mnie jak konkurenta,którego trzeba wyeliminować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś tam w sumie pisał :) "mam u Ciebie szanse?" hehe gość nie marnuje czasu na zapoznanie i inne pierdoły,a odrazu z grubej rury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha pomyliłeś się :-) spodobały mi się kawałki ,dosłownie 2-3 mi nie przypadły do gustu.. nie muszę dodawać ,żebyś w wolnej chwili sprawił mi uśmiech na twarzy i wysłał coś nowego,prawda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
cześć Justynko ja moge ci sprawic prawdziwom radosc.podaj mi swojego meila to ci wysle fajne nutki.ja ci dam prawdziwom radosc bo co ten koks bez uczuc moze wiedziec o muzyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"rozmailiśmy hipotetycznie o spotkaniu , jak się oburzył ,że mnie pobijesz bo jesteś bandytą " HAHAHA miał rację przecież ja nie panuję nad swoimi emocjami ;) ej a może on jest jasnowidzem,że potrafi takie rzeczy przewidzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wiesz to są jego czarne wizje,aż takiemu bandytyzmowi zaprzeczam :p czegoś takiego ty chyba nikt by się nie dopuścił :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ty mnie za słowa ciągniesz :) nie wykazałbym żadnych cech bandyty. Chyba,że sporadyczne wulgaryzmy zaciągniemy pod bandytyzm to tak,przejawiłbym jakieś małe cechy bandytyzmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
ale ty jestes glupi.wez jej juz daj spkoj przeciesz widzisz ze ona juz z tobom nie chce rozmawiac.nedzny łotrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×