Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

Mnie też zmylił, ale nadal nie było najważniejszego od kiedy przypuszczalnie zmienił nick i tylko dlatego byłem i jestem bardziej za tym, że to nie on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wysnuwam takie przypuszczenia, a ty się już denerwujesz? O co Ci kokisarz chodzi? Wyślesz e-maila będzie git. W necie można udawać każdego, a sam dobrze wiesz, że tu są podszywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co będzie jak się dwa koksy spotkają tutaj? :-) Kokisarz albo jesteś jakiś najebany, albo to nie Ty, innej opcji nie przewiduję , nie uwierzę ,że to Stacho wypisuje bzdury o ramionach i takich innych ckliwych pierdołach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie denerwuje sie ale troche dziwnie sie z wami dzis gada. Podalem juz tyle argumentow ze ja to ja a wy dalej nie wierzycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ramionach fajnie powiedziałem,pośmiać się zawsze mozna. Dawniej jakoś milej się do mnie zwracałaś a nie stacho jak do jakiegoś żula...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś jest Wszystkich Świętych i idzie się odwiedzić groby zmarłych, a nie do baru się na***ać alkoholem, dla mnie ta opcja odpada z tym, że jest po alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z każdą kolejną wypowiedzią nabieram pewności ,ze jest to ktoś inny , i żeby było jasne nie jestem tu dlatego ,że Ci wierzę! jestem tu dlatego ,że nic ciekawszego nie mam do roboty obecnie, zbiegiem okoliczności jest to ,że akurat Stacha nie ma tu, kiedy się za niego podajesz ,albo On tu kurwa specjalnie się bawi (chociaż nie podejrzewałabym go o to ) , nie wiem o co chodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybka samochodowa! sorry, nie mogę teraz odpowiedzieć na to pytanie na forum. Chce się dowiedzieć czy to On, tak dla zabawy. Jak chcesz to na e-mail wyślę. Chyba, że poczekasz, aż się to wszystko wreszcie rozstrzygnie jutro czy kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak mi się myśli zmieniły? Odpisz szybka bo jestem ciekaw co masz na mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać gołym okiem ,że to co piszesz reprezentuje inny poziom tego co pisał koksiarz, skoro nadal upierasz się ,że nim jesteś to czekam na e-maila potwierdzającego, tyle w tym temacie ,wtedy uwierzę. Idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc :* jutro pogadamy i się umówimy. Mam nadzieje,że mi się dzisiaj przyśnisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cień ,które to słowo .. no nie wiem , chodzi o całe moje pierwsze zdanie? Tak sobie myślę ,że ktoś się bawi jego kosztem by po prostu go ośmieszyć. kokisiarz a ja mam nadzieję ,że nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nikogo nie ośmieszam,nie obrażam i nie opowiadam głupot,chciałem tylko cię zapytac czy jesteś zainteresowana spotkaniem i tyle. Czy to coś tak niemożliwego,że chciałbym cie zobaczyć i pogadac na zywo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×