Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

skoro czekasz na wiadamość to dla mnie znak że jednak jesteś zainteresowana spotkaniem.ciesze się z tego. Jutro napisze wiadomosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To po kolei: "haha trudno zabić kogoś poduszką, uciekam spać, jutro może dorwę kompa o luckiej porze " sam nie jestem mistrzem ortografii,ale bez przesady :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak słuchałem już dawno ten kawałek,nawet myślełem kiedyś nad dodaniem go do jednej z list ale uznałem,że Ci się nie spodoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"szybka nie umawiaj sie z nim!jak to zrobisz to popelnisz bląd on chce cie pobic albo zaciagnac do lozka.jestes zbyt wspaniała zeby z nim to zrobic.trzymam kciuki za twoj dobry wybor.olej go!to zly i bezuczuciowy czlowiek na sterydach a tacy sa zdolni do najgorszego" tym razem zgadzam się z pijaczyną, sorry... z nędznym pijaczyną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cień-myślę jakie to słowo i na myśl przychodzi mi tylko "żmijka",mylę się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Po drugie stylem pisma przypominasz mi kogoś innego, za miło piszesz"Cień-hehe to już podszywy są milsze od oryginałów?Dosyć niespotykane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"największą uwagę na to zwróciłam, za słodko tu jest " A od nadmiaru słodkości można się porzygać :) mimo to ja osobiście lubie słodkość ale odpowiednio umiarkowaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOKISARZ-prawie Ci się udało,jak to czytałem to przez chwilę wierzyłem,że sam to pisałem hehhhe :) ale twoje podboje w tym temacie już dobiegły końca :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo ,że przez ostatni czas to nie ja pisałem to na poczcie i tak masz wiadomość.Może nie takiej treści jakiej się spodziewałaś aleee,dobre i to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przylazł i się mądrzy" podobno jestem niemiły to czymś muszę sobie zapracować na taką opinię :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam ,że to nie Ty, odmówienie szczegółów to był haczyk dla kokisiarza , chciałam wiedzieć jak się wytłumaczy :-P nie traktowałam tego poważnie ,bez przesady! :-) Tak myślałam o tej żmijce ,ale nie byłam pewna. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylu ludzi próbowałem przekonać do niego i się nie dało. Jesteś tą pierwszą :) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tych jego nowych kawałków to te stare jakoś bardziej mi się podobały ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ne wstydzę się bo tracklisty z pihem miały dopiero nadejść a tam by było by dużo dobrego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×