Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

Gość zemtex
WWW.ZEMTEX.COM.PL Internetowy Sklep z Perfumami, Kołdrami, Kocami, Poduszkami, Narzutami ANTYALERGICZNYMI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehea PIH to mógł sobie oszczędzić tej czapki "uszatki" haha.Ej płyta już jest w produkcji,tzn nagrywa już kawałki na kolejny album.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie odzczytałem to o tych listach :) ok, aha w kawałku "słowiańska krew" masz Kaczora :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko dzisiaj :-) "szybka-używasz coraz więcej wulgaryzmów,pójdziesz do piekła" taa.. w tym samym kotle będziemy siedzieć haha odezwał się człowiek bijący niewinnych ludzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe coś mi się przypomniało. Idziemy z kolegami i jeden z nich mówi coś w stylu "zajebiemy ich jak dzisiaj znowu będą coś pierdolić,ale mam faze na szturanie" a ja do nich "chłopaki nie bijcie się bo pójdziecie do piekła :) " a wszyscy wybuchli śmiechem i kolega mówi "kurwa jakby tak było to ty byś już dawno w piekle siedział" :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż się Ciebie boję hehe :-) Jeżeli Twoi znajomi tak twierdzą znając Cię na co dzień.. nie mam więcej pytań :p znalazłam Twoją wiadomość na poczcie , informuj mnie jak coś piszesz bo czasami zaglądam tylko raz w tyg. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK,będę informował. Aż taki straszny żeby się mnie bać to nie jestem...chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie,znalezienie go nie jest wcale takie łatwe :D ale znajde...kiedyś :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiem dlaczego go nie mogę znalezć! Bo ten kabel kształtem przypomina Ciebie---Zmijkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udał Ci się żarcik ,udał :-) już nie wytrzymam ,jak nie jeden to drugi mnie rozwala :-) chodzi mi o brata ,tak sobie rozmawiamy dzisiaj o masie i sterydach a ten w nieoczekiwanym momencie "jeżeli tak Ci się podoba ten koksu ,to ja też zacznę brać i będziesz miała na żywo takiego idiotę" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"będziesz miała na żywo takiego idiotę" brat mówi idiota na Roberta a ja na Gołote jest 1:1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ze swoim też tak mam co do niektórych rzeczy :) ale kurwa.jak można słychać tedego???????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waśnie TEDEGO,czyli największego wroga ONARA i PEZETA :) swego czsu był pomiędzy nimi beef

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nejlepsze są ostatnie wersy Pezeta "słyszałeś,spadające gwiazdy są dobrą wróżbą więc wypowiedz życzenie kiedy patrzysz w lustro" haha kurwa geniusz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siłą mu nie wytłumacze :) no chyba,że ty wpierdolisz bratu za to,że nie lubi KOKSA :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×