Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jhjjiki

Wy faceci z "małymi penisami" jesteście nienormalni jeśli

Polecane posty

Gość rainbow dick
pewnie że lubi duże i ty to wiesz,na pewno widzisz to w jej oczach, to rozczarowanie, pewnie niewiele czuje jak się probujesz do czegos zabierać, to naprawde żałosne, dałbyś już spokój pewnie nie ma sumienia cie rzucić, jakaś dobra dziewczyna, sam musisz to zrobić a potem sobie obetnij i do klasztoru - chyba nie chcesz rozczarowac kolejnej? powinieneś sobie zrobić tatuaż w widocznym miejscu - "uwaga mam małego fiutka" - a nie naciągać dziewczyny i wykorzystywać ich delikatność jesteś obrzydliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHAMBAO
sam sobie obetnij debilu. najlepiej fiuta a potem glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam malego
tatuaz to niezla mysl, reszta nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwona - mój pierwszy facet miał małego, nie czułam nic. Teraz po czasie, jak mam porównanie to wiem, ze nie czułam nic. Uważasz, ze będąc dziewica miałam 'cipe rozjechana jak wiadro'?? :D Tobie odpowiada kurdupel, a mi nie. Ludzie odbierają sie patrząc na niektóre rzeczy bardziej, na inne mniej. Dla mnie dobry seks jest ważny, potrzebuje czuć ten 'słodki bol'. Z małym penisem jest to niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wqtwrqtwrtq
"Pochwa ma 8-9 cm u kazdej kobiety wiec jakim cudem wepchać tam kutasa o 22cm. Wez sobie troche poczytaj o kobiecej anatomi!" jagódko, sama skarbie poczytaj- 8 cm, to ma w spoczynku- pochwa zdrowej kobiety jest organem elastycznym i rozciągliwym, zaprojektowanym przez naturę, żeby przepchnąć przez nia wielki łeb cztero kilowego noworodka, więc sie nie kompromituj swoją fachową "wiedzą". a jak cię 13 cm funduje młóckę niczym czarny drąg i przysparza wielkich cierpień, to może masz tyłozgięcie, infekcję czy jakis inny problem ginekologiczny. albo to po prostu takie pitu pitu, żeby sie dowartościować na forum "alez ja mam ciasną pipę och ech". żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainbow dick
>CHAMBAO daj spokój to nie ma sensu najlepsze co mały może zrobić to sobie obciąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwona jagódka
No pewnie, ze mam ciasna pipe, bo 4 kilogramowego niemowlaka nie wypychalam :P, a poza tym to swiadczy o rozciaganiu pochwy na szerokosc, nie dlugosc :P. A ginekologa odwiedzam regularnie, bo chodze po recepte na tabsy i problemów z cipą nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainbow dick
>maly brakuje ci odwagi my zerwać z dziewczyną, którą unieszczęśliwiasz a która jest zbyt delikatna by zerwać z tobą jesteś normalnie żałosny, żałosny mały fiutek, powinno cie pokarać - jakby ci przestał stawać to nie mógłbyś się łudzić, ze cokolwiek przydatnego masz między nogami i dałbyś spokój dziewczynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam malego
spokojnie, predzej czy pozniej ktores z nas zerwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainbow dick
ale pamietaj, że każdy dzień z mały fiutkiem jest dla niej dniem straconym, który jej odebrałeś podstępem mam nadzieję, że wyrzuty sumienia pozbawią cię erekcji, jest chyba jakaś sprawiedliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam malego
jakim podstepem, przeciez widzi co mam w gaciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwona jagódka
Niektórych kobiet nawet mutant nie zaspokoi. tak bardzo chciałby mieć orgazm pochwowy i myślą, że duży penis pomoże im go osiągnąć ha ha ha :P A potem jak jakaś się wypowie, że mały penis daje jej to nieziemskie doznanie to się dziwią ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LindsayLocha
wg netowych zrodel pochwa na dlugosc moze sie rozciagnac do 20 cm podczas stosunku, wiec spokojnie maczuge pomiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LindsayLocha
wg netowych zrodel orgazm pochwowy jest tak naprawde lechatczkowym, kiedy to penis drazni te "odnogi" lechtaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwona jagódka
To nie pochwa, to studnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wqtwrqtwrtq
jagódko, twoja logika jest zaprawdę godna największych starozytnych filozofów. cieszymy sie wszyscy bardzo, ze jestes zachwycona małym członkiem swojego chłopaka i życzymy szczęścia, ale powtarzanie w kółko, że 13 cm to wielka pała jest tak samo sensowne jak upieranie się, że Dąbki nad Bałtykiem zapewniają identyczne atrakcje jak Miami na Florydzie i że każdy woli Dąbki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lal ba ni
A ja mam malego - tzn. ile? 7cm?? A jest tu jakas kobietka ktora sprobowala z obcokrajowcem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainbow dick
>mały ma rentgena w oczach? czy prezentujesz zawartość gaci w wzwodzie na pierwszej czy drugiej randce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwona jagódka
tylko, ze jakos doznania przy orgazmie pochwowym i lachtaczkowym sa inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwona jagódka
Ja nie napisalam, ze to wielka pala tylko, ze wystarczajaca do osiagniecia satysfakcji i orgazmow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lal ba ni
Jestem z Egiptu. Z tego co mi wiadomo to polacy maja male kutasy!!?? Moze nie wszyscy ale wiekszosc z nich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwona jagódka
Jak dla mnie te orgazmy sie roznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wqtwrqtwrtq
"Ja nie napisalam, ze to wielka pala tylko, ze wystarczajaca do osiagniecia satysfakcji i orgazmow." no i co z tego, że wystarczająca? orgazm można osiagnąć i za pomoca palca, co nie znaczy, że jak ktoś osiąga tak orgazm, to szuka penisa takiej wielkości. kwestia preferencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszczuniu wielki
facet musi miec kutacha bab musi miec cyce i nie ma ze lubie male srale, kutas musi byc konkret i baba musi miec cyc konkret toże🖐️ i juz bez dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 25lat
ogarnięty człowiek nie kłóci się o to czy lepiej mieć dużego czy małego, dlatego, bo ja już powiedziałam ze lepiej mieć dużego🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbrbgbrbbgrb
powiem tak, moj maz ma wielkiego kutasa i 1= trzeba uwazac zawsze musi byc duze nawilzenie, bo inaczej obtarcia, brak komfortu itp. 2= zero spontana przez co maz cierpi bez gry wstepnej nie ma mowy bo inaczej jest jak powyzej 3= na poczatku znajomosci bylo ok, szybko sie podniecalam teraz gorzej, potrzebuje wiecej czasu. 4= duzy kutas nie znaczy mega orgazmu, troche dowartosciowuje ale tzlko na chwile a teraz moj kochanek ma sredniego, w porownaiu z mezem to maly sie wydaje, ale pierwszy raz dostalam orgazmu pochwowego wlasnie z kochankiem. z mezem nie potrafie tego powtorzyc. ja juz nie wierze w duze kutasy, to jakis mit ze duzy jest lepszy. robcie jak chcecie ale ja otworzylam oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate29_jns
Nie wiem, ale coś w tym jest. Moj facet ma gdzieś z17 zdarza się że jest większy , właściwie to odczuwam czasem ból jak ładuje do końca, ale chciałabym chociaż raz spróbowac większego. To jakaś obsesja. Dzisiaj znów widziałam się z przyjaciółką - na moja prosdbe zmierzyła: jej obecny facet ma 21 cm i utrzymuje, że z nikim nie było jej tak dobrze. Powiedziała nawet, że ,,dopiero przy takim widać jak ladne mogą być proporcje męskiego f****'' w sensie, że on nawet wizualnie doprowadza ją do szaleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starszy od węgla
Mały czy duży, gruby czy cieńki. To ma aż takie znaczenie? Ludzie, najważniejsze jest uczucie. Jak jest uczucie, to i sex jest fantastyczny. Nie należy uważać, że duży może więcej. To nie jest reguła.Wiadomo, że duży, gruby i żylasty k***s jest jak można powiedzieć "przystojniejszy", ale mniejszy może wejść wszędzie;). Ja mam ok 16 cm i moja żona bardzo często osiąga fantastyczne orgazmy. Jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×