Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tomek65846

170 cm wzrostu u faceta, co o tym myślicie ?

Polecane posty

Gość tomek65846

mam szanse na dziewczyne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie miałbyś szanse. Sama nie jestem wysoka, więc facet powyżej 180 cm jest zdecydowanie nie dla mnie. 170 to idealny wzrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek65846
albo na chłopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjghjh
Szarkah - a dlaczego facet powyżej facet powyżej 180cm jest nie dla Ciebie? Ile masz wzrostu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 170 cm wzrostu u faceta
to karzeł ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciasteczko585858
to ja mam 170 a jestem dziewczyną. No ale myslę, że nie jest to duzy problem dla faceta jesli jest nizszy. Oczywiscie, ze dobrze, by bylo, ale jest duzo nizszych dziewczyn wiec kwestia poszukania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadu gadula
tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akima?
Zadna tragedia .Pewnie ,że masz szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghjghjh - bo jest za wysoki. Wyglądam przy takim jak młodsza siostra, no i muszę nosić bardzo wysokie obcasy. Ani przytulić się nie można, ani pocałować normalnie :/ Mam 162/3 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjghjh
Pytam się ponieważ sama mam 155cm wzrostu a mój facet ma 184cm :) I nie mamy żadnych takich problemów, obcasy noszę bardzo rzadko a całujemy się dość często, więc raczej nie jest to jakoś szczególnie niewygodne ;) No i nikt mi nie powiedział, że wyglądam jak jego młodsza siostra :P Nie przesadzasz trochę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanse możesz odebrać (lub wziąć) ty sam. To nie zależy od wzrostu, tylko od twojego zachowania, osobowości. Jakbyś miał 190cm ale był agresywnym, psychopatycznym alkoholikiem to byłoby ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 170 cm to dolna granica
Facet co ma 170 cm jest niski, ale jest facetem! Taki może mieć bez problemu kobietę, nawet równą wzrostem!! Gorzej ma koleś, co tych 170 cm nie ma. Nawet przy wzroście 169 cm nie ma już tylu możliwości co facet mający 170 cm!! Taki może mieć TYLKO sporo niższą od siebie jak już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muka-buka
Są rzeczy ważniejsze niż wzrost. Oczywiście, fajnie jak facet jest wysoki, ale jeżeli się kogoś kocha to się nie kocha za wzrost. Poza tym jest wiele niskich dziewcząt, więc im aż tak taki wzrost nie powinien przeszkadzać. Dla mnie najważniejsze jest, by facet był choć troszeczkę wyższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bycie Mężczyzna to osobowość, dojrzałość, odpowiedzialność, zrozumienie swoich lęków, ograniczeń oraz mocnych stron. Masz kompleks swojego wzrostu i to jest problem. Twój KOMPLEKS. Nie wzrost. Tylko twój stosunek do tego. Popracuj nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muka-buka
Od 170 cm w górę, niższy oczywiście odpada, to logiczne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieoNN
Mam 170 ,jestem kobietą.Ponieważ często chodzę na obcasach i mam w nich 180 gustuję w facetach wyższych .Jednak Ilu ludzi tyle gustów. . Moja przyjaciółka ma niższego narzeczonego o jakieś siedem,osiem centymetrów . Nie ma reguł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet może mieć 170
ale jak ma mniej niż 170 cm, to kobiety powinien sobie raz na zawsze odpuścić!! Taka prawda, każdy to potwierdzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet może mieć 170
A wyobrażacie sobie 169 centymetrowego kurdupla w łóżku z laską ??? :D Sorry, ale na sex trzeba sobie zasłużyć m innymi wzrostem!! Facet skrajnie niski poniżej 170 cm się po prostu do sexu NIE NADAJE, tak trudno to pojąć ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet może mieć 170
Powinien albo bardzo niską, o wiele wiele niższą od siebie (do 160 cm max!!), albo wcale. Sorry, ale poniżej 170 cm u faceta to już jest wynaturzenie, ułomność i żal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet może mieć 170
Szarkah, sama jesteś głupia!! No powiedz, chciałabyś faceta o wzroście 169 cm ?? Nie mówimy o 170 cm, ale o niższym czyli 169 cm! Toż to kurdupel, obciach, niemęski, jak dziecko!! Nie ośmieszaj się i zejdź na ziemię! 170 cm to ok, ale poniżej to już nie facet, taka prawda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z gustem, nie bardzo brzydka i nie gruba. Mój poprzedni facet miał prawie 2 metry, przecież taka boska istota nie zechciałaby byle paszteta, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet może mieć 170
To ogarnij się i gustuj w facetach od 170 cm, bo tylko ośmieszysz się jak powiesz że Twój potencjalny partner może być aż tak niski!! Laski nie akceptują facetów poniżej 170 cm i jestem pewna że jak sobie takiego znajdziesz, to stracisz wszystkie koleżanki, bo po prostu albo Cię wyśmieją albo uznają za jakąś dziwną i bez gustu!! Pomyśl czasem o sobie i swojej reputacji!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje koleżanki to normalne, dorosłe i ogarnięte kobiety. Dla nich wzrost to nie jest wyznacznik. Tylko to, jaki jest dany facet. I mam zamiar znaleźć sobie takiego do 170 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet może mieć 170
No właśnie... sama się też zastanawiam czy jesteś aż takim bezguściem, czy po prostu spamującym i nic nie wnoszącym trollem, w dodatku zboczonym... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×