Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukająca pracy w banku

pracy w mBanku lub Multibanku? ktoś pracuje?

Polecane posty

Gość szukająca pracy w banku

Witam , dostałam propozycje pracy w Multibanku na stanowisko Doradca ds Kredytów Hipotecznych. Trochę mnie to dziwi bo bank wstrzymał ofertę dla pośredników. Sam podobno też nie wiele udziela...Jak tam jest? jak zarobki? Wiecie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pracuje i nie pracowałem ale wiem że na rynku mieszkań jest zastój więc ludziska kredytów biorą mniej a TY będziesz miała plany sprzedażowe do wykonania. Ale życzę powodzenia może ci się powiedzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważne, abyś sprawdziła, czy jest to praca na etat czy tylko współpraca/zlecenie/dzieło. To jest ważne. Jeżeli to jest stała praca, to wydaje mi się, że propozycja może być ciekawa. Jednakże BRE Bank ma dość dobrze rozwinięte swoje programy partnerskie. I równie dobrze mogą Ci zaoferować prowizję od każdego sprzedanego kredytu. Dostaniesz wtedy umowę do podpisania. Jeżeli przyjdzie do banku klient od Ciebie... zarabiasz, jeżeli nie... nic nie masz. Pozdrawiam https://www.jobfitter.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca na umowę o pracę jest stała jeśli jest na czas nieokreślony i doprawdy dziwne by było gdyby taką umowę dostała od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca pracy w banku
Domikaj to jest praca jako doradca w placówce banku, umowa o pracę. Już to nawet w ogłoszeniu było napisane. Szukam tylko pracy na umowę, działalność, czy umowa współpracy mnie nie interesuje i nie odpowiadam na takie ogłoszenia.Chociaż przeoczyłam raz i poszłam na rozmowę do idea bank, ale to już inna historia. A czy ty pracujesz może w mBanku? możesz mi coś więcej powiedzieć na jego temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca pracy w banku
jest to umowa o pracę, najpierw na okres 3 miesięcy a później na czas określony na 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca pracy w banku
nie o to chodzi że praca jest stała ( stabilna) tylko dochody co miesiąc są stałe bo jest podstawa. Natomiast przy innych umowach nigdy nie wiesz ile zarobisz :-) o to chodziło Domikaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się, chodziło i o pracę w znaczeniu dochód stały a nie tylko prowizyjny. Nie pracowałam i nie pracuję w mBanku, choć korzystam i polecam. Kiedyś jedynie próbowałam swoich sił w zarobkowaniu prowizyjnym w programach partnerskich różnych banków. To nie była praca dla mnie :) Ale o pracy w spółkach BRE Banku slyszalam dobre opinie. Wiele też zalezy od oddziału, do którego się trafi. Myślę, że jeżeli odpowiada Ci propozycja i nie masz na wyciągnięcie ręki żadnej lepszej, to można sprawdzić jak jest. Zawsze umowę można rozwiązać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trza napisac stała pensja a nie praca :classic_cool: wiadomo że bez podstawy to syf i malaria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca pracy w banku
a moim zdaniem własnie nie trzeba tego pisać i wyjaśniać bo topik jest skierowany dla osób mających doczynienia z bankowością. Ludzie, którzy pracują w finansach tak właśnie się wyrażają i takie znaczenie ma dla nas " stała praca " .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca pracy w banku
Dzięki Domikaj :-) ps. myślałam, że jesteś facetem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mbaabkes
Mam pytanie. Gdzie moge dokonać darmowego przelewu na konto w Mbanku albo Brebanku ? Tzn. czy pobieraja jakies prowizje jak pojde z blankietem przelewu do banku docelowego ? np w tym wypadku Brebanku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena567
ja znalazłam opinie o pracy tam na http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,479 i jak dla mnie są dość kontrowersyjne ale i zróżnicowane, zastanawia mnie tylko sama ocena - 2 gwiazdki??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje w mbanku na slasku i jestem zazenowany. Kadra zarzadzajaca to jakis zart. Nie robia nic, a wymagaja zlotych gor. Zarobki marne, dziadostwo :/ Dlatego niebawem zmieniam prace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzysok
To już lepiej iść do noble banku, bo jak czytałem na gowork.pl/opinie_czytaj,4564 warunki o wiele lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×