Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MAMA2013LUTY

22 tydzien ciazy ktoś chętny na pogaduchy??

Polecane posty

Kaja, no to oby Ci się spełniło :) Pracuś z Ciebie :) Mi by było ciężko zmobilizować się w weekend do pracy, chociaż raz czy dwa nie miałam wyjścia ;) A co do ubrań to ja z kolei nie mogę w niczym na siebie patrzeć :O Od zawsze lubiłam kardigany, i dłuższe sweterki, a teraz przez ten brzuch jakoś mnie tak potężają :O MAMA, to poniekąd masz przygotowanie do posiadania własnego maleństwa :) Jednak obowiązki trzymają przy życiu, dobrze mieć zachowaną jakąś rutynę :) Czytałam na forum lutówek2013, że powoli wychodzi Ci pępek :D Mój też już wyszedł, a ta dziurka w której siedzi mam wrażenie że rozciągnęła się do granic możliwości ;) Co to będzie później :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak siedze na kilku forach :) czasmi sie gubie w tym co gdzie pisze, ale widzialas moj "grafik" i czasami mi sie nudzi, np jak zrobie obiad na 2 dni, albo zakupy sa zrobione wiec wchodze tu aby sie pozalic troszeczke, dowiedziec sie czegos, wymiec relacjami czy poprostu pogadac :) z tym pepkiem to tak jest ze jest dalej hmmm wklesniety i jak szukalam kreski na pepku (jeszcze nie znalazlam:P) to zobaczylam ze moj pepek stal sie duzo hmmm "plytszy" poprostu zaczyna wychodzic :) fajnie bo podoba mi sie to, nie wiem czemu, niektore dziewczyny to obrzydza, ale mnie sie akurat podoba, to samo mam z kreska, tez mi sie podoba :D a Ty masz juz kreseczke?? i ktory to juz tydzien??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubię sobie popisać, przynajmniej tutaj na forum jest dużo dziewczyn w takim stanie jak my, a w realu ciężko zgrać ciążę z koleżanką ;) Ja też jeszcze nie mam kreseczki :) Mnie też nie obrzydza wysyający pępek, ale może dlatego, że sama teraz taki mam ;) Mam tylko nadzieję, że wróci do poprzedniej wielkości :O A co do tygodnia to jutro zaczynam 25 :) A Ty? Dzisiaj masz lekarza, odezwij się co i jak jak wrócisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu zaktualizuje nasza tabelke :) a Ty sobie skopiuj i zmien tydzien :P hmmmm juz chyba mowilam ze masz termin na moje urodzinki :P hehe ciekawie bedzie w tym naszym lutym :) nick...............tydzien.......termin............wiek.. ... ..miejsce........imie/płeć MAMA2013LUTY.....24........14.02.2013.........22.... ......Rzeszów....syn Ksawery Fijfijfijuu.............22........15.02.2013.........28.. .........Warszawa...syn Alan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja_@@@@@
O hej Ja mam dwa terminy porodu 15 luty i 25 luty Ale czuję ze urodzę w tym późniejszym. Właśnie leże i odpoczywam po ciężkim dniu w pracy, biedne to moje dziecko jak słyszy tylko mame klnaca pod nosem gdy wkurzają interesanci W życiu ogolnie jesrem kulturalna, w moim domu brak wszelkich niecenzuralnych slow jedynie prowadzac auto i w pracy pozwalam sobie na chwilę uniesień. I serio mala wtedy niezle kopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja_@@@@@
Aaaa i zastanawiam sie nad jednym gdyż głupia nie dopytalam gin Mam od 15 tyg szyjkę skrócona do 2,8 cm.szyjka jest twarda, skurczy nie mam Ale co z seksem ? Narazie wstrzymalam sie z tym, ale kolejna wizyta za 4 tyg to dosyć długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA, i jak, wszystko ok po wizycie? Kaja, szczerze mówiąc to pojęcia nie mam jak to jest z tą szyjką. Mój gin nigdy jej nie komentował, a jak ostatnio go zapytałam czy zwraca na nią uwagę w trakcie badania, to powiedział, że tak i że jest długa i coś tam jeszcze ;) Tak więc cyferki mi nic nie mówią :) Śmiać mi się zachciało jak napisałaś, że Twoja mała nasłucha się Twoich przekleństw, bo dokładnie dziś powiedziałam mojemu M., że pewnie jedyne co zapamięta moje dziecko z okresu bycia w brzuchu to dźwięk spłuczki klozetowej, bo tak często odwiedzam toaletę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajjj, zapomniałam skopiować tabelkę :) nick...............tydzien.......termin............wiek.. ... ..miejsce........imie/płeć MAMA2013LUTY.....24........14.02.2013.........22.... ......Rzeszów....syn Ksawery Fijfijfijuu.............22........15.02.2013.........28.. .........Warszawa...syn Alan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to skopiowałam, ale bez aktualizacji :D Piszę z zapasem na jutro ;) nick...............tydzien.......termin............wiek.. ... ..miejsce........imie/płeć MAMA2013LUTY.....24........14.02.2013.........22.... ......Rzeszów....syn Ksawery Fijfijfijuu.............25........15.02.2013.........28.. .........Warszawa...syn Alan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fijfijfijuu no po wizycie wporzadku, badania na HIV oczywiscie ujemnie (chociaz chcac nie chcac zawsze jest ten niepokoj:P )USG nie mialam robionego, badala mi szyjke i jest dluga zamknieta i twarda wiec wszystko ok, USG bede miala za tydzien bo ide do innego lekarza (mam 2 lekarzy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja_@@@@@
Hej koleżanki A powiedzcie, czy miewacie jakieś klucia w pochwie? Bo ja mam juz drugi dzień i nie wiem czy to normalne czy może zwiazzane z szyjka macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wszystko w porządku, pierwszy raz słyszałam komentarz o długości szyjki, podobno 3-4 cm i jest ok :) Chyba porzucę mojego gina i przeniosę się do tej babeczki, bo ona pracuje w szpitalu, w którym chyba chciałabym rodzić :) Kaja, mnie nic nie kłuje, nie wiem co to może być. Może też coś związanego z rozciąganiem więzadeł. Jak czujesz, że Cię kłuje to najlepiej się połóż i odpoczywaj. A kiedy masz kolejną wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wszystko w porządku, pierwszy raz słyszałam komentarz o długości szyjki, podobno 3-4 cm i jest ok :) Chyba porzucę mojego gina i przeniosę się do tej babeczki, bo ona pracuje w szpitalu, w którym chyba chciałabym rodzić :) Kaja, mnie nic nie kłuje, nie wiem co to może być. Może też coś związanego z rozciąganiem więzadeł. Jak czujesz, że Cię kłuje to najlepiej się połóż i odpoczywaj. A kiedy masz kolejną wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja, chodź do nas na topik "byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie" :) Bo tu się jakoś cicho zrobiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............tydzien.......termin............wiek.. ... ..miejsce........imie/płeć MAMA2013LUTY.....25........14.02.2013.........22.... ......Rzeszów....syn Ksawery Fijfijfijuu.............25........15.02.2013.........28.. .........Warszawa...syn Alan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona..
Witam Boje sie ze moge byc w ciazy w sumie chcialabym byc od 3 dni nie dostaje okresu a mam bol podbrzusza i bol plecow tak jak zawsze i nic mam piersi powiekszone o rozmiar do tego bola mnie po bokach strasznie bialy sluz z pochwy sie wydziela brak apetytu na zmiane z apetytem z moim chlopakiem kochalismy sie tez w dni plodne tylko ze byl to tkzw stosunek przerywany. jak myslicie moze byc to ciaza .. ucieszyłabym sie bardzo.. Jakie mialyscie objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja_@@@@@
Fijufiju Z chęcią wejdę na tamten topik Narazie pisalam na luuty 2013 tam opisywalam ze leżę na zw. Lek. Mam niewydolność szyjki, skrócenie, rozwarcie na 1cm, 7 listopada beda mnie w szpitalu usypiac i szyć. leze i nie mam humoru, nawet pisac nie mam siły Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, to trzymaj się tam :O Daj znać jak już będzie po i lepiej się poczujesz. Tylko się tam nie załamuj, będzie dobrze :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×