Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
smierc

OGROMNY ból/skurcz po stosunku!!!!!!!!!

Polecane posty

Kilka razy po stosunku zdarzyły mi się takie tragiczne bóle, które zawsze przebiegały tak samo. Albo rano kiedy byłam jeszcze zaspana, albo po prostu po mocny stosunku. I wygląda to tak, że czuje ze juz juz zaczyna mnie boleć podbrzusze i wiem że za chwilę będę umierać. Żaden tam ból jak do okresu czy zwykły skurcz. Bol jest obezwładniający, automatycznie bierze mnie na wymioty, w przeciągu sekundy jestem cała mokra, spocona z delirką , leżąca na podlodze w lazience nad kibelkiem, nie moge sie ruszyć, wstać nic.... i boli tak, że.. nie wiem.. moze bole porodowe są podobne :O Nie wolno mnie dotykać, mówić do mnie, odchodze od zmysłow tak boli że mam ochotę wrzeszczeć, nei potrafię tego bolu kontrolować. Potem wszystko powolutku mija, a moj kochany zawsze mi pomaga dojsc do lozka i tam dochodze skulona do siebie. ZMĘCZONA przez te 3 minuty na śmierć. Zdarzylo mi się to z 5 razy w życiu. Srednio raz w roku. I teraz moje pytanie. Czy mozliwe zeby to był zwykły skurcz :O ?? Czy to juz dochodzi do jakiegoś chwilowego rozwarcia albo nie wiem czego............ ????????????????????????? Jest to mozliwe? Znam własne ciało, ale o cholere z tym chodzi to nie mam pojecia. Poza tym jestem zdrowiutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też myślałam na początku że coś się we mnie rozerwało, bo to nie normalne żeby aż tak bolało. Zazwyczaj w chwile po tym jak zaczyna dopiero ból ustępować, nie mam kontroli nawet nad zaciskiem reki, jestem absolutnie bez sił. Bardzo chciala bym sie dowiedziec CO TO JEST. Lekarz nie wie. Moze czyjs jednak wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A oddajesz mocz przed stosunkiem i po stosunku> Nie raz to jest właśnie powód, A ja tak miałam z powodu zapalenia jajnika prawego i po prawej stronie taki ból często zwłaszcza po stosunku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anija - wiesz, ja po przejsciach z pęcherzem, dbam bardzo o to by być wyproznioną i czystą, nie mogę sobie pozwolić na takie spontany na leniuszka zaraz po przebudzeniu. To nie jest bół po jednej stronie, albo ból kłujący czy coś, czy nawet ból pęcherza jest inny. Oj w życiu juz mnie tyle rzeczy bolało że mam porównianie. To jest wszechogarniający paralizujący ból chyba porodowy normalnie. Czułam pod reką że wszystko jest sztywne i wybrzuszone , takie bardzo odksztalcone. Najgorszy bol bo nawet jak staralam sie panowac nad nim i oddychalam bardzo glęboko, to odchodzilam od zmyslow. Kiedys mialam kolke nerkowa, płakałam w nieboglosy, i na rękach mnie z domu wynoszono, ale wiedzialam co się dzieje i potrafila bym podjąć decyzję mimo ze juz chodzic nie moglam i bylam zielona a nie blada. Ale ten bol-- najgorszy na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam, że może faktycznie jest to mozliwe, że od intensywnego stosunku, może dojsc do rozwarcia zaraz po nim albo cos w tym stylu, bo kurde tam sie musi cos robic skoro to tak boli przeciez. Z drugiej strony mysle, że jak tak ma bolec porod, to bez sensu, bo babki zawsze jednak są w stanie urodzic, a ja lezalam jak kłoda i czucia w dłoniach nie mialam. Chore, no chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera miałam tak wiele razy :/. Ostry ból, taki właśnie skurcz, promieniujący przez pęcherz :/. Śmierć, a to jest zależne opd tego, czy miałaś orgazm, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest ból którego nie pojmuje. Ktory mnie obezwładnia absolutnie. Najgorszy bol jakiego do tej pory doswiadczyłam. Nawet najwiekszy ból zeba jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie u mnie taki ból pojawia się po długotrwalym podnieceniu - bez orgazmu. Tłumaczyłam to sobie jakoś wyładowywaniem napięcia :/, seks juz mi nie sprawia przyjemności przez to. Chyba trzeba bedzie sie przejśc do gina ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam w necie o tym , sporo dziewczyn tak ma, ale zadna nie wie dlaczego. Wygląda na to, że wszyscy radzą się z necie, ale u lekarza nikt nie był :classic_cool:. Po orgazmie nigdy tego nie miałam...jak skurcz puszcza jestem tak osłabiona, ze nie mam siły sie podnieść, ani ręką, ani nogą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam u lekarza ale nic mi na to nie powiedzial. Powiedzial ze jestem zdrowa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niedawno miałam usg wewpochwowe i wszystko jest po za małym tyłozgięciem ok. Cytologie miałam kilka miesiecy temu i wynik tez był dobry :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem, naprawdę nie wiem. Ale boję się co by było np. jak bysmy byli na wakacjach u rodzicow i bysmy się kochali gdzies w pokoiku a tu taki klops. Na cale szczescie nigdy do tego nie doszlo... ale wtedy to by był przypadł jak nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie ten ból nie jest chyba taki straszny jak piszecie ale mam to od zawsze czyli jakieś 15 lat zawsze jak jest orgazm to jest w tym samym czasie ten skurcz i ból gin od zawsze twierdził że jestem zdrowa i kazał mi się rozluźnić podczas stosunku np wypić lampkę wina lub coś ale nie działa pewnie taka nasza uroda jak to mówią jedne mają kobiecy wytrysk my mamy mega skurcz ble! i przechodzi ochota na sex.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaKa jaka
zauważyłam ze ten ból pojawia się po głębokiej penetracji... U mnie pojawia się od momentu zmiany faceta (obecny ma bardzo dużego penisa) i odczuwam ten fatalny ból przynajmniej raz w tygodniu. Ale przeraża mnie i partnera na tyle ze idę z tym do lekarza... jestem ciekawa co mi powie... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie z tym leżę dzień po... Ostatnio bardzo się po tym rozchorowałam, gorączka 40 stopni, mdlenie z bólu - pierwszy raz w życiu, zero możliwości dojścia do łazienki samodzielnie etc. Też miałam wrażenie, że coś pękło. Lekarze nie stwierdzili nic, co mogłoby być przyczyną, więc postawili hipotezę, że to nerwowe. Hehe. Wczoraj trzeci raz w życiu. Dziewczyny, mnie się wydaje, że chodzi o jelita. Moja intuicja: czasem "łykamy" dużo dodatkowego powietrza pupą (sorry za opis!) i zaczynają się kłopoty. Organizm nie wie, co z tym zrobić. Przechodzi mi to zawsze powoli, jak udaje się na tyle rozluźnić, by te gazy wyszły. Przepraszam za opisy niesmaczne, ale próbujemy jakoś sobie nawzajem pomóc, więc piszę wprost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Główny powód to duże przyrodzenie faceta znajdż z mniejszym penisem Bóle niczym jak na porodówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeżyłam to wczoraj...bólu nie da się opisać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez miałam to wczoraj. Ale jestem juz z tym samym partnerem od bardzo dawna i nigdy nic takiego się nie działo. Byłam u lekarza i niby wszystko książkowe. A chodzę naprawdę do dobrego lekarza. Mówił jedynie ze to moglo być przez zrosty w jelitach ale nie rozumiem tego zbytnio. Co z tymi zrostami? Mam po zabiegu i wybrałam niedawno czopki na te zrosty jakieś. Jak będziecie coś wiedzieć to piszcie bo jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skurcze macicy: przewlekły stan zapalny przydatków Przydatki to w terminologii medycznej wspólna nazwa dla jajników, jajowodów i więzadeł macicy. Narządy te znajdują się blisko siebie, w związku z tym stan zapalny zazwyczaj obejmuje od razu cały obszar. Do zapalenia przydatków dochodzi najczęściej wskutek inwazji bakterii z pochwy poprzez macicę do przydatków. Objawami stanu zapalnego są ostre, bolesne skurcze w dole brzucha, wysoka temperatura - do 38 °C. Zdarzają się też wymioty i omdlenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam u lekarza 3 dni wcześniej na kontroli po wybraniu antybiotyków i wszystko książkowo. Bo miałam robione badania bakteriologicze. Coś tak mi wyszło wzięłam antybiotyk jaki był podany poniżej na badaniu i wszystko dobrze. A skurcze macicy po stosunku czuje dalej. Teraz to jakby takie skurcze okresowe ale okres to jeszcze ponad tydzien. Ale stara się tylko kilka sekund po stosunku i za jakiś czas przechodzi samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jakiegoś czasu mam dokładnie to samo! W końcowej fazie cyclu, może z tydzień przed okresem orgazm powoduje skurcze. Nieważne czy doszło do penetracji czy nie. Na początku roku skurcze były bolesne ale Dzisiaj jednak ból był nie do zniesienia - tak jak pisze autorka - pot, nudności, ślinotok, pare minut na ziemi. Po kilku minutach, które zdawały się trwać wieczność, bol powoli się uspokajał i skurcz ustępował. Nie mogę znaleźć niczego info na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna

Mam to samo dziewczyny! Moj obecny partner ma sporych rozmiarow penisa ale nie jest to najwieksze przyrodzenie z jakim mialam do czynienia, wiec nie wiem. Seks uprawiamy dosyc dynamicznie, mocno- to na pewno jeden z powodow. Gdyby nie moj chlopak to pewnie z 5 razy juz dzwonilabym na pogotowie. Kilka sekund po stosunku (jesli zdarzy sie taki atak bolu), zaczyna mnie bolec podbrzusze. Nastepnie bol momentalnie narasta. Chlopak biegnie po nospe i przeciwbolowy, nalewa mi wody do wanny i siada tam ze mna przytulajac mnie i uspokajajac. Trwa to wszystko ok 15 minut w ktorych mam ochote krzyczec z bolu i wymiotowac. Wczoraj pierwszy raz myslalam ze zemdleje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaM.

Witam, mam ten sam problem. Wizyty u lekarza rodzinnego i 2  ginekologow. Werdykt: jestem zdrowa nikt nic nie jest w stanie pomoc 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koka

mogą to być prostaglandyny w nasieniu - trzeba sprawdzic z prezerwatywą i bez i ocenić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się ciesze że nie tylko ja tak mam, miałam te bóle 2 razy za pierwszym to było coś w stylu założycielki tematu, teraz łagodniej, ale co ciekawe teraz miałam tak ze z każdą penetracją czułam promieniujący skurcz przez cały lewy bok brzucha. Pociesza mnie ze każda z was jest zdrowa to może i mi nic nie jest bo naczytałam się ze to endometrioza albo torbiele, a i czy u was tez jest tak ze pozycja na pieska to się nasila albo jest tego przyczyną ? Bo u mnie póki co tak było ze po tej pozycji wtedy czułam już ze coś się zaczyna  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, można powiedzieć że u mnie tylko na pieska łapały mnie takie nieziemskie skurcze. Ale nie zawsze w ciągu roku 3 razy mi się to zdarzyło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×