Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owocowa89

Kelnerzy/kelnerki w UK !

Polecane posty

Gość gość
Panie Andrzeju, te pana 5-6 funtow to ponizej minimalnej placy :/ zenada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze te wymagania. Musi być dziewczyna i do tego nie starsza niż 25 lat? Do agencji towarzyskiej rekrutujesz pewnie a nie do restauracji, ciołku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam praca dla kelnerek w Miasteczku Romsey we wloskiej sieci restauracji . Pelny etat pomoc w znaleznieniu mieszkania. mila atmosfera prosze o kontakt 07403499124 email z cv katarzyna.mermer@prezzo.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkarw
Może uda mi się odświeżyć temat :) Znajdzie się może ktoś, kto poradzi jak znaleźć pracę dla studentek w UK? Grzebię w internecie i jak dotąd nic jeszcze nie znalazłam. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaaa1113344
Moim zdaniem zgłoś się do firmy Cekal oni wysyłają ludzi do hoteli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W City z napiwkami mam ponad 2.000£ do rączki nie wysilając się zbytnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza
44 minuty temu, Gość Gość napisał:

W City z napiwkami mam ponad 2.000£ do rączki nie wysilając się zbytnio.

znowu ten de/bil.

wiesz co?

 to żadna nowość. Kelner może naprawdę nieźle zarobić, właśnie dzięki napiwkom (głównie dzięki nim). w każdym wielkim mieście w niemal każdym kraju są miejsca, w których napiwek rzędu 50 euro  (czy podobny w innej walucie) od jednego stolika  to norma. Czyli na napiwkach można tam zrobić np nawet tysiąc euro w tydzień. Ale w takim miejscu jako kelnera nie zatrudniliby Ciebie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza
46 minut temu, Gość Gość napisał:

W City z napiwkami mam ponad 2.000£ do rączki nie wysilając się zbytnio.

... a symbol funta stawia się  Z PRZODU . zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosh
20 godzin temu, Gość Iza napisał:

znowu ten de/bil.

wiegoshsz co?

 to żadna nowość. Kelner może naprawdę nieźle zarobić, właśnie dzięki napiwkom (głównie dzięki nim). w każdym wielkim mieście w niemal każdym kraju są miejsca, w których napiwek rzędu 50 euro  (czy podobny w innej walucie) od jednego stolika  to norma. Czyli na napiwkach można tam zrobić np nawet tysiąc euro w tydzień. Ale w takim miejscu jako kelnera nie zatrudniliby Ciebie 😄

Moja koleżanka pracuje jako kelnerka od ponad dzisięciu lat. mimo dobrego wykształcenia z polskiego uniwerku.  była w De, od 4 lat w Austrii. pracuje właśnie w jednej z takich naprawdę drogich, luksusowych restauracji,  zanim ją tam przyjęli to ją nieźle  sprawdzali, referencje, karalność itd. ona z  samych napiwków ma prawie tyle, co ja mam w  biurze, moją miesięczną pensje netto. a pracuje normalnie 40 godzin w tygodniu. inne kraje, ale idzie porównać po kosztach życia itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×