Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
mama, to ja

Jakie środki czystości polecacie?

Polecane posty

Gość Liliana Marelli
U nas w firmie sprzątającej używają profesjonalnych środków czystości z hurtowni internetowej http://esilver.com.pl/ Jest tam oprócz tego mnóstwo sprzętu do sprzątania i mopów profesjonalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też znam https://mado-tarnow.com/ - zaopatrywaliśmy się u nich w takie rzeczy jak chemia profesjonalna i zestawy do czyszczenia. Sprawdza się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannaanna
Ja właśnie szukam srodków czystości do pensjonatu i trafiłam na HigienaSerwis - https://www.higienaserwis.pl/ Oferta jest bardzo rozbudowana i nie wiem czy nie zacznę tam zamawiać. Mają nie tylko srodki czystości ale i maszyny, dozowniki itd. Praktycznie wszystko w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zazwyczaj zamawiam chemię domową z www.domowy.expert. Mają świetny stosunek ceny do jakości i wszystko mogę zamówić w jednym miejscu nie rozdrabniając się na pojedyncze produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuela_mama
A ja zaczęłam używać środków czystości firmy MP CONCEPT, mają chemię profesjonalna jak i do domów, ja przetestowałam praktycznie całą serie Home Concept i jestem bardzo mile zaskoczona. Wszystko co używałam wcześnie z biedronki czy lidla nie może się do tych równać. Zakupy starczają na prawie 4 miesiące, a do tego są ekologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne środki czystości mają na akcesoriadolazienki.pl. Są bardzo skuteczne. Zamawiam od niedawna, ale jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ofertę sklepu internetowego e-chemia.eu. Nie jest to forma reklamowania, ale jak widzę po postach wiele osób podają tu adresy stron oraz konkretnych produktów. W tym sklepie jest dość szeroki asortyment: od proszków i płynów do prania, poprzez preparat do kuchni, łazienki, poprzez chemię samochodową na preparatach owadobójczych kończąc. Wszystko co jest potrzebne można u nich znaleźć. Jeśli ktoś nie lubi chodzić po sklepach. Myślę, że to dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy firmą zajmującą się w sposób profesjonalny branżą chemiczną. Idąc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów utworzyliśmy sklep internetowy z produktami chemicznymi. W sklepie www.e-chemia.eu, który działa pod patronatem naszej firmy. Znajdziecie tu Państwo szeroki asortyment środków chemicznych takich jak: - preparaty do prania - środki czystości - środki ochrony roślin - odświerzacze - środki na owady - kosmetyki samochodowe Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arekproll
Jeśli mogę coś polecić to proponuje preparaty z linii Impuls. Jest ich sporo: od preparatów do mycia, poprzez preparaty do mycia szyb na płynach do czyszczenia wc kończąc. Zaskakująca jest jakość tych preparatów przy ich bardzo niskiej cenie. moim zdaniem rewelacja. Preparaty polecili mi znajomi, którzy prowadzą gospodarstwo agroturystyczne i ich używają. Nie spotkałem tych preparatów w sklepie stacjonarnym, a kupuje je w sklepie internetowym e-chemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za podpowiedź. Kupiłem kiedyś te preparaty podczas wakacji w jakimś małym sklepiku na Mazurach. Nigdzie potem nie mogliśmy ich znaleźć. Dzięki za podpowiedź nazwy, gdzie mogę je kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o ręczniki papierowe i papier toaletowy to zdecydowanie www.duncan-papier.pl. Mają bardzo dobry stosunek ceny do jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o środki czystści, rewelacyjnej jakości w bardzo dobrej cenie od polskiego produenta to polecam http://www.lucente.pl/sklep/index.php/ . Sama stosuje i jestem bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam środki Impuls. Są naprawdę dobre, skuteczne i tanie. Wśród tych preparatów jest też linia Gastro przeznaczona do obiektów gastronomicznych. Dobre preparaty.l Nie wiem tylko, w jakich sklepach można je kupić. Chemię i środki czystości kupuje z reguły w internecie, więc bardziej znane są mi sklepy internetowe np e-chemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prowadzę z mężem mały pensjonat. Kupujemy w sklepie e-chemia preparaty Impuls z linii Gastro. Są to preparaty dedykowany dla obiektów gastronomicznych. Są dobre jakościowo, wydajne i niedrogie. Naprawdę Polecam. Sama zresztą używam ich też w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosuję od dawna preparaty chemii domowej od firmy Villa, np. do kabin prysznicowych, piekarnika albo parkietu i jestem z nich bardzo zadowolona. Ładnie pachną, dobrze się nimi sprząta i wystarczają na długo. polecam wszystkim gospodyniom domowym :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pjanko
Do mycia rąk najlepiej mieć antybakteryjne mydło siarkowe https://www.frisco.pl/pid,40022/n,barwa-siarkowa-moc-antybakteryjne-mydlo-siarkowe-w-kostce/stn,product . Raz się gronkowca nabawiłam i od tego czasu bardzo dbam o to , by nie doszło znowu do takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam do naczyń tylko fairy platinum, tabletki do zmywarki finish, kapsułki do prania vizir, do podłóg tylko ajax floral fiesta, do kibla niebieski cif i bref w czarnej butelce, wanna umywalka z akrylu to tylko pianka fini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka991
Jeśli nadal szukasz środków czystości zajrzyj sobie na https://www.higienaserwis.pl/ Oferta jest bardzo rozbudowana więc myslę, że bez problemu znajdziesz tam to czego szukasz. Z tego co wiem wszystkie preparaty są świetnej jakości i sprawdzą się m.in w salonie kosmetyczny i gastronomii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Toalet używam wyłącznie Domestosa, a reszta to różnie ale zazwyczaj kupuje w tym sklepie online bo jest trochę taniej http://czysto-w-domu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynaaa
drogie Panie ;) ja znalazłam swoje super środki czystości bez zbędnego szorowania na prawdę polecam. jeżeli jesteście zainteresowane napiszcie ja się odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam polskiego producenta środków czystości www.libella.com.pl. Środki są tanie i naprawdę rewelacyjne. Można zamawiać przez internet co jest dużym plusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio używałam kilku różnych środków do czyszczenia marki Villa, bo zostały mi one polecone przez znajomą. muszę przyznać, że cieszę się, że ją posłuchałam i sprawdziłam. mają bardzo skuteczny środek do czyszczenia kabiny prysznicowej oraz taki do czyszczenia piekarników. Poza tym w ofercie są płyny do parkietu, do mycia okien i sporo innych. Naprawdę byłam zaskoczona ich skutecznością, ale wszystkim polecam samemu sprawdzić i się przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja używałam środka do czyszczenia fug z tej firmy Villa i był bardzo dobry. Fugi doczyszczone, dużo nie musiałam szorować. wszystkie zabrudzenia odchodziły bez problemu. warto wypróbować jak będziecie mieć okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinB
Ja zaopatruje się w środki czystości tylko z nanosrebrem. Jakość? Bez porównania z tradycyjnymi środkami. Gdzie takie kupić ? Z ręką na sercu mogę polecić hurtownię internetową Promyczek. Zajmują się wszystkim, dosłownie wszystkim. Prowadzą firmę sprzątającą, hurtownie artykułów do sprzątania itp. Warto napisać do nich maila, od razu dają rabaty na pierwsze zakupy no i mają cotygodniowe promocje. http://sklep.dobre-sprzatanie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do podłogi używam płynu z firmy Villa, używam też ich środka do kabin prysznicowych. Poza tym mleczko cif do kuchenki i domestos do wc. te środki mogę na pewno polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W chemię czyszczącą kompleksowo zaopatrujemy się w firmie www.hurtoownia.pl gdzie przy większych zakupach możemy liczyć na korzystne ceny i rabaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×