Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
mama, to ja

Jakie środki czystości polecacie?

Polecane posty

Polecam parowe urządzenie czyszczące. 2 l wody i 50 m2 czyste jak łza. Bez środków czyszczących i bez wysiłku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej lubię naturalne czyściwa. 🙂 Polecam te od ZIELKO, są super. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Indavox Home. Nowoczesne i profesjonalne środki do czyszczenia różnych powierzchni. Mają silne działanie. I skuteczne - każdy brud, nawet przypalony piekarnikowy, puścił szybciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

woda z octem, please, kto jeszcze tak robi 😄 od siebie polecam biostar pianki do czyszczenia, są delikatne i skuteczne, zapach lawendy albo aloes, bio i eko 🙂 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2020 o 18:30, stefania19841984 napisał:

Jestem fanką i absolutnie jedynie polecam frosch, to najlepsze środki i naprawdę są świetne, zarówno do kuchni jak i do wc. Prawdziwa naturalna bomba do czyszczenia.

no nie skomentuje tej chamskiej reklamy, frosch ma kiepskie składy i podrażnia jak mało co, to już biedronkowe w5 są lepsze albo te z carrefoura. z wymienionych wyżej ja potwierdzam, polecam ludwik i ajax, a produkty bio/eko- biostar- płyn uniwersalny i pianki do czyszczenia super i szare mydło 😛 można też wodą i octem, ale to już lepiej kupić dobrą eko chemię do sprzątania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczęliśmy kupować Javel Plus i jesteśmy bardzo zadowoleni. Znalazłem ich na fb Firma Smart Autoryzowany Dystrybutor Produktów Firmy Javel

 

POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zalezy, ja ogólnie lubie kupować sobie chemie importowaną z niemiec na pobliskim targowisku, o wiele lepsza od polskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem co Wy wszystkie z tym octem.... Wolę chemię. Jest eco linia z niejednej firmy a tak szczerze mówiąc to wszystko jest pic na wodę fotomontaż. Widziałam już niejeden dom w którym Panie domu miały schize na punkcie eco i doszłam do wniosku że wolę używać chemii i mieć pachnące kwiatami lub owocami mieszkanie niż ziejące octem i nie tylko.

U mnie dobrze się sprawdzają środki czystości do kuchni od Sidolux https://www.sidolux.pl/produkty/mycie_kuchni - ładnie pachną i są ekologiczne.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałam, że https://clean-24.pl/ oferuje szeroką gamę środków czystości, które mogą być idealne do różnych zastosowań. Mają produkty od znanych marek, które są skuteczne w walce z różnymi rodzajami zabrudzeń, co może być przydatne w domu lub w pracy. Warto tam zajrzeć, jeśli szukacie czegoś specyficznego, bo mają sporo różnorodnych produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×