Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
mama, to ja

Jakie środki czystości polecacie?

Polecane posty

Gość gość
Witam, Odkryłem niedawno hurtownie środków czystości: Profesjonalna obsługa.Można się z nim dogadać w każdej kwestii, rabaty też daje duże. Przede wszystkim ma świetne produkty. Ja je stosuje na mojej myjni samochodowej. Aktywna piana jest fajnym produktem i obecnie biore od nich 12 szt. za kazdym razem. Fajny maja tez odtluszczacz. A to jest ich strona www.xchem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś używałam tylko markowych środków czystości cif w sprayu do wanny ,mleczka itp....wydawałam masę pieniędzy az wkońcu zmądrzałam teraz kupuję mleczko cler w biedronce i jakością niczym nie różni się od droższych środków jedynie tym że więcej gotówki zostaje w portfelu{#lang_emotions_wink}tak samo z innymi środkami jedynie odplamiacz vanisha kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze używałam Sidolux z LAKMY, a teraz używam produkowane przez nich środki Profimax dostępne w sklepach z profesjonalnymi środkami czystości np.: http://www.grupapsc.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wierzycie w czystość domu bez chemii? Wydaje mi się to raczej niemożliwe. Oczywiście nie trzeba za każdym razem stosować mocnych środków, ale na przykład raz w miesiącu. Ja mam malutkie dzieci więc korzystam często z octu i cytryny. Raz na cztery tygodnie wszystko traktuję chemią, a na co dzień ją unikam. Oto kilka przykładów na środki chemiczne bez chemii: http://www.ciam.pl/dom/porada-czysty-dom-bez-chemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uważam, że Ludwik ma super produkty. Stosuje je właściwie od lat (płyty do naczyć, tabletki do zmywarki) i nigdy nie używałam niczego lepszego :) z ich całym asortymentem można zapoznać się chociażby na http://www.inco.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam środki czystości z tej strony - http://www.strefahigieny.pl/ zawsze tam dokonuję zakupu i jestem zadowolona. Środki czystości mają wysoką jakość i naprawdę sprawdzają się do sprzątania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci polecam płyn do naczyń Fairy lub Pur - są baaardzo wydajne, namówiłam nawet mamę, która zawsze kupowała takie marketowe płyny bo "tanie, po co przepłacać", kostki do wc z Biedronki - super pachną, są wydajne i produkty Cif-a do mycia łazienki, kuchni... A do mycia zlewu - sodę oczyszczoną ;) U mnie często zlew jest taki brzydki od wylewanej herbaty i tylko soda go doczyszcza :) Do paneli - Ajax cytrynowy, a do pastowania Sidolux. A z innej beczki, używacie produktów z Lidla - W5? Co o nich sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutellla
Ja stawiam na profesjonalne środki czystości takich producentów jak Dreumex czy Hagleitner, jeżeli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat tych produktów polecam zajrzeć na soko.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam ręczniki Jumbo bo są miękkie i bardzo chłonne. Zamawiamy do nas do firmy większe ilości prosto od producenta www.duncan-papier.pl. Mamy biuro w Warszawie więc jeszcze nam przywożą, bardzo wygodna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam produktów General Fresh bo są tanie i dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od początku studiów mieszkam sama więc miałam dużo okazji do wypróbowania wielu środków czystości - oferowanych przez supermarkety, małe punkty handlowe, hurtownie, nawet profesjonalne sklepy internetowe. Niestety to jest taka dziedzina, gdzie trzeba naprawdę sporo czasu przeznaczyć na poszukiwania tego odpowiedniego preparatu, żeby później nie poprawiać. Wreszcie znalazłam tutaj: http://www.higiena.net.pl/produkty/srodki-czystosci/chemia-profesjonalna/chemia-laboratoryjna,2,10450 i dopiero po zakupie paru produktów z tej strony, zauważyłam różnicę w wyglądzie sprzątanych mebli i sprzętów, wcześniej niedoczyszczone powierzchnie teraz jakoś wyglądają. Mogę polecać i polecać bez końca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lenor - proszek do prania i płyn do płukania Coccolino - do płukania Vanish - odplamiacze Fairy - płyn do naczyń W5 - tabletki do zmywarki Domostos Zero kamienia Mr Muscle lub Clin - płyn do szyb Cif mleczko Kret - do udrozniania rur Sidolux - rozcieńczam i zmywam nim meble, do podłóg w kuchni, łazience Biedronkowy płyn do mycia drewna i parkietów, nie pamiętam nazwy. Biała butelka z pomarańczowa nakrętka, rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joolleczka
Jest wiele firm oferujących bardzo dobrej jakosci środki czyszczace. Ja jestem zdania, ze BKF Warszawa ma jedne z lepszych. Możesz u nich też zamówić worki na odpady - http://www.bkfwarszawa.com.pl/produkty/worki-na-odpady.html Sama zastanawiam sie nad złożeniem u nich większego zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanka83
Ja używam środków czystości od firmy Medisept i nigdy się na nich nie zawiodłam! Są bardzo wydajne i pomagają zachować odpowiedni poziom higieny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam strone www.prosanit.eu tam znajdziecie profesjonalna chemie , srodki czystosci,dozowniki na mydła ,podajniki papierowm i recznikow toaletowych oraz wiele innych produktow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama73
Zdecydowanie warte uwagi są produkty Medisept. Używam ich od niedawna i już teraz widzę znaczną różnicę między tym co dają preparaty popularne na rynku. Zupełnie inna jakość, świetnie się sprawdzają w domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ekologiczne z bezpiecznym składem. Ostatnio się naczytałam o tej całej chemii w środkach czyszczących to już wolę używać domowych sposobów typu ocet, cytryna, soda do czyszczenia np toalety, ale też kupuję ekologiczne produkty w sprawdzonych sklepach. Fajny jest sklep internetowy http://www.tobio.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka7112
Bardzo cenię sobie produkty Medisept. Są bardzo skuteczne, zapewniają wysoką ochronę i są bezpieczne dla zdrowia. Używam ich od jakiegoś czasu i nie zamieniłabym z powrotem na zwykłe środki z drogerii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oferta wysokiej jakości preparatów - dzięki ich skuteczności sprzątanie staje się łatwiejsze! Szeroki asortyment tworzą środki czystości w kategoriach: 1.PRANIE -odplamiacz -płyn do prania tkanin kolorowych -płyn do prania tkanin czarnych -płyn do prania tkanin czarnych -płyn do płukania tkanin( 3 wersje zapachowe) -zawieszki zapachowe do szaf( 3 wersje zapachowe) 2.KUCHNIA -odtłuszczacz (HIT!!) -balsam do mycia naczyń -płyn do mycia naczyń -płyn do mycia blatów i powierzchni kuchennych 3.KUCHNIA I ŁAZIENKA -żel do usuwania kamienia i rdzy (HIT!!) -preparat do czyszczenia fug (HIT!!) -emulsja do czyszczenia urządzeń sanitarnych i kuchennych -udrożniacz do rur 4.ŁAZIENKA -płyn do mycia kabin prysznicowych(HIT!!) -płyn do mycia łazienki (HIT!!) -żel do mycia urządzeń sanitarnych 5.MEBLE -preparat do czyszczenia i pielęgnacji mebli laminowanych -preparat do czyszczenia i pielęgnacji mebli oraz innych elementów z drewna 6.UNIWERSALNE ( wszystkie produkty z tej kategorii cieszą się wielką popularnością wśród klientów) -płyn do mycia szyb z antyparą -płyn do mycia szyb -uniwersalny płyn do mycia -płyn myjący do podłóg laminowanych -preparat do czyszczenia stali nierdzewnej -płyn do czyszczenia tapicerki i dywanów -płyn do czyszczenia ekranów LCD -produkt do czyszczenia powierzchni silnie zabrudzonych -żel do przypaleń -płyn do usuwania przypaleń z szyb kominkowych zainteresowanych proszę o wiadomości prywatne -dominika94bielak@gmail.com Wysyłam katalogi w wersji on-line do wglądu.Każdy produkt jest dokładnie opisany. Produkty cieszą się zadowoleniem ze strony klientów, korzystam z nich również w domu i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaklim
Ja korzystam zazwyczaj ze środków firmy Medisept. Są bardzo wydajne i świetnie pomagają w zachowaniu odpowiedniego poziomu czystości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha, trochę się zrobiła licytacja marek i producentów. :P No to ja się dorzucę z moją ulubioną. :) Od kiedy w domu pojawiły się choroby skóry i Clovin II Septon uratował nam skórę :D stosuję niemalże tylko produkty Clovinu. Clovin ma i środki specjalistyczne dla alergików, dzieci i właścicieli zwierząt, i środki do zwykłego prania. Minus Clovinu jest taki, że w trudno go znaleźć na Mazowszu, więc w grę wchodzi tylko ich sklep internetowy. Z kolei plus jest takiż e kupuję taniej u producenta, to nawet z wysyłką wychodzi mniej niż w supermarkecie. A w sumie jak robię zakupy na miesiąc to i na darmową wysyłkę się łapię. Jeśli chodzi o rzeczy, których ja używam to są to Clovin II Septon do dezynfekcji prania, multicolor i multiwhite do zwykłego prania. Gdyby ktoś był ciekawy to mogę coś tam o nich powiedziec. Jeszcze kilku innych środków od nich używam, ale mniej bo nie potrzebuję aż tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martagy
Ja mam zawsze tylko jeden do łazienki i jeden do kuchni i w zupełności wystarczają do wszystkiego. Do czyszczenia łazienki używam tego http://srodkiczystosci.net.pl/pl/p/SANI-CLEAN-FRESH-NANO-uniwersalny-plyn-do-czyszczenia-lazienki-750ml/412 a do kuchni mogę polecić http://srodkiczystosci.net.pl/pl/p/CZYSTY-KOMINEK-plyn-do-czyszczenia-kominka%2C-okapu%2C-piekarnika-500ml/469 , nadają się do czyszczenia wszystkiego no i są tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już od bardzo dawna zamawiam chemię do domu od firmy www.domowy.expert. Mają spory wybór także znajdziesz wszystkie potrzebne środki. Ceny również mają ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, widzę, ze sporo tu reklam, ja kiedys nie lubiłem sprzątać, ale odkąd nie mam wyboru:) zainteresowalam sie tematem, i muszę przyznać, ze fajnie jest miec dobre środki do czyszczenia, wtedy chce sie sprzątać. Ale ja stawiam na te ekologiczne, bo mam małe dziecko, nie chce żeby wdychalo za dużo chemii, bardzo lubię kupowac płyny do blatow, bo one co chwile są brudne, kiedys zmywalam gabka z płynem do naczyń, ale teraz używam płynów w spreyu . Fajne są tez chusteczki do czyszczenia luster i szyb, przy małym dziecku tez czesto to używam, nie pamietam nazw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karwia
Ja polecam środki czystości marki Qemia są bardzo skuteczne. Jeszcze w sumie wszystko zależy od tego na czym nam zależy kupując rzeczy bo do najtańszych nie należą ale bronią się jakością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej szukacie dobrych środków do czyszczenia? Zapraszam na mój fanpage gdzie prezentuje środki czystości firmy z którą współpracuje. Zapraszam do polajkowania strony. Osoby, które są zainteresowane o ceny i informacje o produktach zachęcam do kontaktu poprzez strone. Zapraszam : https://www.facebook.com/Doskona%C5%82e-%C5%9Arodki-1071001802989152/?ref=bookmarks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×