Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość namyślająca się

operacja nosa warto?

Polecane posty

Gość namyślająca się

Cześć wszystkim! OD dłuższego czasu myślę o operacji nosa- niby jestem atrakcyjna, ale moim zdaniem nos mam brzydki - mąż uważa inaczej tylko, że ja wiem swoje. Czy warto jest ryzykować, wydać 10 tys? Sama nie wiem czy średnio brzydki nos jest aż tak rzutuje na cały obraz postrzeganie danej kobiety? jak sądzicie?można być ładnym z wadami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roszka
Znam takie slicznotki z noskiem ktory nie jest idealny, jedna jest nawet slawna blogerka, dalabym sobie spokoj na twoim miejscu, to musi byc duzy stres, na pewno duze ryzyko no i czy warto? Uwazam ze w pewnym wieku mozna zaryzykowac ale jak juz sie ma 30-40 lat to po co, nastolatkom glupim taka kobieta juz nie musi imponowac a rowiesnicy nie sa tacy tępi zeby zwracac na to uwage, jesli jestes ladna a nos miesci sie w normie to ja bym to zostawila. Lepiej wydac te pieniadze na co lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namyślająca się
jestem przed 30 i chyba nie jest najgorszy -ale cudem nie jest- tylko, że ja nie wiem dlaczego i nawet nie pamiętam kiedy okropnie stałam się hmm próżna - obecnie nie pracuję i całą swoją uwagę koncentruję na wyglądzie łapiąc się na wszystkie programy o operacjach i reklamy gdzie kobiety są idealne i choć jestem wykształcona znam wszystkie mechanizmy mediów itp to wciąż wiercą mi dziurę w głowie...w sumie gdyby to kosztowało 3 tys to bym poszła, a jak moja mama twierdzi gdybym zrobiła nos to i tak by to nic nie zmieniło bo bym chciała poprawić coś jeszcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roszka
Tez jestem prozna, mozna sie uzaleznic od komplementow i z wiekiem nawet nabrac fobii przed brzydota, jak sobie pomysle ze kiedys sie zestarzeje to az mnie... z drugiej strony walcze z tym, bo to jest marnowanie energii i poddanie sie powierzchownosci, a jest tyle pieknych rzeczy do zrobienia, operacje plastyczne sa dla nie glupim wynalazkiem, caly ten ped za fizycznoscia- ale oczywiscie robie to, na rowni z zwalczajac, taka ambiwalencja. Gdybym byla pasztetem to nie mialabym problemu, zrobilabym totalna modyfikacje ciala a tak to strach cos poprawiac bo mozna stracic to co sie ma a ja wierze w to ze chytry dwa razy traci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roszka
No i jednak robi na mnie wrazenie to ze od natury wszystko mam, ząbki cale cialo o ktore po prostu trzeba dbac, dieta, sport. Takie ufarbowane, zrobione, wymalowane na 10 strone to juz nie robi wrazenia a jak dziewcze naturalnie piekne to dla mnie to jest duzo. Z dugiej strony byc dumnym z tego ze sie mialo szczescie, przeciez to nie moja zasluga, moaj zasluga jest to ze dbam o siebie, masakra, lepiej przestac sie nad tym zastanawiac. :D Sorki ze nie pomoglam, rob to co chcesz, przeciez nikogo tym nie krzywdzisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulaaaaaaankaaa
uważam, że operacje są dla zdeterminowanych- a Ty szukasz dziury w całym, odpuść sobie ja zrobiłam podniesienie biustu i jedyne co mnie podtrzymywało to pieniądze, a nie strach przed samą operacją, czy obawy czy warto, to był mój ogromny kompleks, więc gdy miałam możliwości zrobiłam to-dla siebie nie rozstrząsałam problemu z nikim, mężowi powiedziałam dwa dni przed operacją- bo musiał się zorganizować w opiece nad dziećmi, koleżankom powiedziałam już po operacji, a mama nie wie do tej pory :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namyślająca się
prawda jest taka ze gdyby nie kasa tak duża to by mnie nikt nie zniechęcił bo nie lubię tego nosa a ze nie mogę tyle wydać przynajmniej na razie to chce sobie wmówić że nie trzeba;-) moja rodzina uważa że to głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanka88
Ja osobiście uważam, że brzydki nos może zepsuć każdą, nawet najpiękniejszą twarz. Można mieć piękne oczy, pełne usta, długie włosy... ale jeśli przy tym wszystkim kobieta ma długi, krzywy nos- to niestety psuje to cały efekt. Moim zdaniem wielki nos odbiera kobiecie subtelności. Na szczęście ja mam mały nosek, ale gdybym miała duży to nie wahałabym się ani chwili i bym zoperowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulaaaaaaankaaa
bo ciągle krąży opinia, że operacje plastyczne robią sobie tylko modelki czy aktorki a nie zwykli ludzie, dlatego nic nikomu nie mówiłam, żebym nie musiała słuchać gadania, że mam fenaberie i poprzewracane w głowie a w klinice były takie babki, że 5 zł na ulicy bym za nie nie dała :-), ale jednak coś sobie poprawiały, bo się z tym źle czuły operację robisz dla siebie, nie dla innych odkładaj pieniądze, jeśli naprawdę tego potrzebujesz *errata- w poprzednim poście "powstrzymywało" a nie "podtrzymywało"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość branża spożywcza
ale autorka nie ma wielkiego nosa a widzi mi sie a to roznica znajoma piekna, zrobila nos i nic sie nie zmienila, nie ma lekkiego garbka jak wczesniej i ma takiego ziemniaczka a wczesniej nos byl ostry, ale ani jej to nie dodalo urody ani nie odjelo, rozumiem ze taka miala potrzebe dla siebie i ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanka88
Jeśli nos nie jest duży, tylko ma np. lekki garbek to nie warto ryzykować. Ale jeśli faktycznie Cię szpeci, to warto. Spójrzcie na Kayah- ma ładne oczy i usta, a nos sprawia, że wygląda jak transwestyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość branża spożywcza
Kayah miala robiony nos i nic jej nie pomogl, bo jest brzydka- rysy, usta, czolo, oczy calkiem ok ale nie ma w nich glebi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namyślająca się
sama nie wiem - nie mogę wysłać swojego zdjęcia a wtedy byłoby wiadomo co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanka88
No to wskaż mi w takim razie ładną kobietę, która ma duży nos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ci powiem warto! ja zrobilam i tylko zle, ze tak dlugo czekalam. Jestem o wiele bardziej zadowolna, zero komplikacji, efekt super. Zrob co sama czujesz bo wszyscy dookola beda ci mowili, ze po co, ze jest ok ja tez myslalam a caly czas mialam kompleks ktorego pozbylam sie dopiero przed 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez przymierzam sie do operacji plastycznej noska:) ale na wiosnę:) uważam że jak człowiek chce cos zmienić zeby czuć się lepiej to czemu nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WG. dra Osucha - świetnego specjalisty z dziedziny chirurgii plastycznej, operacja plastyczna nosa przeprowadzana jest w narkozie, ma na celu korektę jego szkieletu chrzęstnego i kostnego oraz przegrody (jeśli jest skrzywiona). W zależności od rodzaju defektu cięcia przeprowadza się jedynie w środku nosa lub też u podstawy słupka czy skrzydełek nosa. Zabieg kończy się zszyciem wykonanych cięć skóry bądź błony śluzowej, tamponadą przewodów nosowych oraz unieruchomieniem nosa za pomocą wąskiej grzbietowej szyny :) wiem brzmi to kosmicznie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc dopiero teraz czytam informacje dzięki, której wiem czym jest operacja nosa. A ten dr Osuch przeprwadza takie zabiegi? A może chociaż konsultacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybee baby
idiotkoo :) maz nie uwaza inaczej :) tylko tak mówi zeby nie robic przykrosci . ! czy niektóre kobiety są takie tępe ze wierzą w kłamstwo ?! widzisz siebie i swoj brzydki kinol to go zmien !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka po fachu
a ja też o tym myślę, o operacji nosa, niby mieści się w normie, nie straszę jak wiedźma jakaś ale przeszkadza mi, chciałabym, żeby był mniejszy, mam 36 lat i zrobię to kiedy będę miała kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądzę, że mimo wszystko warto taki zabieg zrobić dla siebie. Jeżeli ktoś tego potrzebuje to z własnej potrzeby. Oczywiście wszystko powinno być skonsultowane z lekarzem, bo to poważny zabieg i nie możemy same o tym decydować. Jeżeli ktoś jednak uzna, że mu to nie jest do szczęścia potrzebne to też dobrze :) Ważne by czuć się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, że korekcja nosa to kwestia indywidualna. Zabieg jest niezwykle popularny w dzisiejszych czasach. W Warszawie bardzo sławny jest dr Piotr Osuch znakomity specjalista. Warto się z nim w tej sprawie skonsultować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie zrobiłam- nie żałuję, choć w jednym miejscu czuć, że nos jest lekko spierniczony, miałam propozycję darmowej poprawki, ale już nie chciałam przekombinowywać. Ja miałam jako nastolatka ogromne kompleksy z powodu garbka na nosie, wbiło mi się to w beret i już. Nauczyłam się nawet zawsze tak stawać w miejscach publicznych, by jak najmniej ludzi widziało mój profil. Moja rodzina do dzisiaj uważa, że to było moje widzimisię i niepotrzebnie wydana kasa, ale uwierz- MEGA MI POMOGŁO. Od tego czasu ani razu już nie przyszło mi do głowy, by się wstydzić nosa. Chodzi o spokój psychiczny. Dla mnie- było jak najbardziej warto. PS operację robiłam w jednej klinice w Wawie, biuro mają na Alejach Jerozolimskich, sam zabieg wykonywany gdzieś w okolicach Wesołej. Nie polecam ze względu na to, że jednak do perfekcji potrzebna byłaby poprawka (słuszna, bo oferowana przez klinikę za free).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem za tym, żeby sobie takie zabiegi robić, jeśli tylko mamy fundusze i znamy dobrego lekarza. Poza tym wiecie tylko my wiemy, jak bardzo nam przeszkadza nasz nos, nikt nie wie, co tak naprawdę czujemy, sama się przymierzam do tego, żeby się takiej operacji poddać, chcę się umówić na konsultacje do dra Osucha, bo słyszałam, że jest bardzo dobrym specjalistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma się co za bardzo zastanawia, bo jednak jak mamy nos który przeszkadza to warto sobie poprawić jeśli tylko mamy taka możliwość, ja byłam w Lasermedzie na operacji nosa i jestem bardzo z tego zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32latOna
Ja zrobiłam sobie na 28 urodziny:) Powiem tak: warto, lepiej się czuję i już nie myślę o tym w ogóle Ale jak ktoś uważa że to coś zmieni w jego życiu w związku z życiem osobistym, zawodowym to lepiej rozwiązać inaczej problemy:) U mnie kompletnie nic nie zmieniła ta operacja poza tym, że nie myślę o moim garbie na nosie, bo juz go nie mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa stówa
Pewnie, że można być ładnym z wadami, ale kiedyś też sobie zrobię http://www.knakiewicz.com/Korekcje_nosa_42 . Akurat nic innego mi nie przysparza kompleksów a nos owszem. I chodzi tu bardziej o postrzeganie samej siebie, a nie zdanie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek303
Męski punkt widzenia, robiłem we Wrocławiu tylko że ja miałem złamany i źle zrośnięty i wyszło naprawdę fajnie. Nie jest tanio, nie jest przyjemnie ale jak ma Cię potem temat boleć to warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialem korekcje nosa przeprowadzana w 2012 krakowie w szpitalu sw rafala przez pania chirurg rowniez z Krakowa, nie bede podawal nazwiska chirurg, nie chce jej reklamowac czy cos. Generalnie jestem srednio zadowolony, nos byl bardzo krzywy i garbaty, o ile teraz garba nie ma to nos nadal jest krzywy, chirurg jakos nie wyprostowala porzadnie przegrody (nie wiem czemu byc moze sie nie dalo) tylko nos został lekko pogrubiony, jest troche szerszy tak ze teraz ta wada mimo ze jest to nie tak sie rzuca w oczy jak uprzednio. No coz nie dogadalem sie z pania chirurg w zakresie pożądanych rezultatow i tak to wyszlo, moglem wybrac wtedy lepszego chirurga. Generalnie z tego co sie zorientowalrm to cudow nie ma, z krzywego nosa zrobia mniej krzywy, garb moga jako tako sciac, z duzego nosa zrobia troche mniej duzy. Aha i uwazajcie na antybiotyki fluorochinolony bo powoduja trwale kalectwo (fqwallofpain.com, fluoroquinolonestories.com, ciproispoison.com, fqwallofpain.com) lekarze nie sa tego swiadomi i faszeruja ludzi tym swinstwem podczas operacji a mozna zastosowac bezpieczniejsze antybiotyki. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×