Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

liska25

Polmedowe Mamuśki!

Polecane posty

Hej, szczęściara a po co teraz filtr? Niech łapią jak najwięcej wit d3.przy upałach to w naszym klimacie najwyżej 10-15. Ale teraz to jeszcze nic nie daje. wroclawianko to super, ze się tak dobrze aklimatyzuje.ja byłam u mamy na 5 dni jak miały 3 miechy i fajne top było tylko pierwsza noc.... U nas ok, Lena wstaje, wspina się po wszystkim. Mai wyszły dolne jedynki, u Leny wciąż wyłażą górne...a tak to jest w miare ok, poza nocnymi zrywami przez zęby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesciara2012
Zgadza się Liska, teraz łapią jak najwiecęj słoneczka, ale ostatnio tak się opaliły, ze były czerwone jak buraki, a nie były tak długo na słoneczku, ale to ich pierwsze słońce może dlatego :-) aha mamy pierwszego ząbka dolna jedynka u Szymusia, jeszcze go nie widać, ale czuć i słychać jak jemy obiadki łyżeczką :-) wydaje mi sie, że zaraz będzie kolejna jedynka bo jest biała plamka, ale jeszcze nie czuć szkliwa :-) Juz od kilku dni Julcia "pływa", ma taka frajde z tego, a my razem z nią :-) Szymuś tez zaczyna pływać, a jak trzymam je za biodra to zaczynają się podciągać jak do pełzania/raczkowania :-) zgodnie z sugestiami pani rehabilitantki mamy w pokoju takie duże, stojące lustro, dzięki niemu Szymuś dłużej leży na brzuchu, a jaką maja radość jak siebie widzą, śmieją się do siebie, plują, gadają itd...a Julcia przed lustrem wykonuje już takie akrobacje, że szok :-) Liska gratuluje, ze Lenka już się tak wspina, super postepy robi....no i fajnie, ze już Majcia ma ząbki, a ruszyła się z miejsca? wiesz co pewnie ona jest takim leniem jak nasz Szymuś, bo rehabilitantka stwierdziła, ze jest silny i to czuć, bo jak złapie to ma takiego powera, ale jest leniem, woli obróci sie na bok i zaglądać na to co robi siostra, a ta już na matach to robi takie akrobacje, wygina się na wszystkie strony.... Sylwia a co tam u Ciebie? nie odzywasz się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęsciara gratuluję ząbków:):) teraz powinna być chwila spokoju przed górnymi:) jakie ćwiczenia wykonujecie? możesz opisać? to może Mai zastosuję:) tylko z nią jest tak, że ona wcześniej plywała sporadycznie a dopiero od tygodnia pływa jak najęta.Leń z niej pospolity bo silna też jest mocno. Ona uwielbia siedzieć:) Kurcze musze uciekać.....brakuje mi ostatanio czasu na wszystko, jeszcze jedziemy na majówkę do karpacza i muszę to wszystko ogranąc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesciara2012
Wiesz co cięzko jest tak opisać te cwiczenia, ale pokazywała mi jak mam go obracać, podnosić, układac itd takie rzeczy proste, ale o których się nie myśli jak się je robi....jak np. trzymam go na kolanach to też pokazała mi co mam robić, zeby wzmocnić barki itd...a Majcia siedzi juz sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzi prawie sama, jeszcze czasami poleci, ale coraz stabilniej jej się udaje. Ogólnie to siedzenie to jedna z jej ulubionych pozycji, ale jeszcze jak siedzi to siadam za nią, że w razie w too spada na mnie, potem zaraz się obraca na brzuch i wisi brzuchem na moich nogach, co ja denerwuje bo nie może pojąc żeby nogi podkurczyc i przyjac pozycję czworaczą. Ona nawet jak chce się przesunąc to chce na prostch nogach, odbja się jakby od stóp. jak dam jej ręce w leżeniu na plecach to od razu podciąga się do stania. Ale coś ostatnio dużo śpi, więc może jakiś skok będzie, mam nadzieję, że się ruszy. U niej te skoki są strasznie widoczne z dnia na dzień. Zawsze najpierw są nerwy, potem wyciszenie, dużo snu, a potem hyc jakaś nowość. No ale w gadaniu za to nie ma mocnych. składa już rózne sylaby. mówi gili gili, gagu, itp Lena za to to Szogun. Dziś do stołu już się dźwignęła, piloty pozrzucała. Ulubionym zajeciem jest klęk prostu przed pojemnikiem z zabawkami, i wyrzucanie ich z niego. Na dworze mam tylko problem, bo boi się wyjśc na trawę, narazie skubie ją rączkami:) A Twój Szymuś taki sztywniejszy jedt niż Jula? No właśnie Sylwia co u Ciebie? Wrocławiwanko? Nisia? Kalinka? Ja wiem, że pogoda sprzyja spacerom, ale dajcie znać co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, no ja przyznaje sie bez bicia że mam forumowego lenia, podczytuje ale pisać już siły nie mam. U nas ogólnie ok, choć myślałam że ciepło na dworze bedzie dla nas błogosławieństwem to jednak nie jest tak różowo, bo Hania gorzej zasypia i śpi w taką pogode. No i jak już sie prześpi to sie drze że po jakimś czasie wymiekam i ją niose i pcham wózek. Zatem modle sie żeby jak najszybciej przesiąść sie w spacerówke, tyle że ja mam kubełkową i nie wiem co na to ortopede, jutro akurat idziemy to podpytam. Hania strasznie rwie sie do siadania jak ją wkładam do bujaka i bawi sie takim zwisającym motylem z różnymimuczepionymi gadżetami to sie co jakiś czas za nie łapie i podciąga sie za nie do siadu, wygląda komicznie bo czasami jeszcze podpiera sie na łokciach. Wiadomomże jej sie to nie udaje bo jest za płasko wiec nieźle sie wkurza. Poza tym pcha wszystko do buzi a najbardziej lubi zjadać kołderke jak ją kłade spać, no ale dzieki temu jest przykryta po samą brode jak już uśnie :) no i zrobiła kolejny krok w dorosłość bo przenieśliśmy ją do jej pokoiku i ładnie tam śpi :) my pękamy z dumy a teściowa zbulwersowana ;) to tak w wielkim skrócie. W czwartek mamy szczepionke wiec ja już cała w nerwach :( Liska, to Majeczka rzeczywiście gadułka, pewnie kupa śmiechu jak sie rozgada :) a Lenka tyle nie mówi ? Widze że Lenka wchodzi w okres niebiezpieczny dla otoczenia, pewnie kreca ją wieże, dekodery itp ?:) aaa wiesz ja używam kremu z filtrem 50, bo Hania ma tak delikatną i jasną cere że kilka minut na słońcu i poliki bordowe, ale chyba filtr nie blokuje wit. D ? Czekająca , Antoni wygląda bosko w .galowym stroju :) no i super że taki grzeczny i dzielnie zniósł i chrzciny i wesele. Szczęściaro, gratulacje ząbka :) i nowej sprawności Julci :) Sylwia, czyli mówisz że jest nadzieja że kiedyś prześpie noc ;) a serio super że Lenka spokojniejsza i tak ładnie śpi. A jak rowerek śmigacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wroclawianko ja mam tak samo z leniem, ale jak się już wkręcę to pisze:) co do spania to u mnie podobnie, bo dziewczyny spia o wiele krocej. Ale jest jeden plus, bo wieczorem o 19 padają już podczas jedzenia. Co do siadania to moja Lena już w 4 miesiącu zbierała się tak samo, potem jak zaczęła się przewracać to zaprzestała siadaniu:) A z kremem to tak jak Ty jak dziewczyny sie urodziły to posmarowałam je 50 i poszłam do lekarza, to tak mnie dr zrypała za przeproszeniem, ze 50 do tej pory leży w kącie. W sumie powiedziała to dośc dosadnie, że 50 to jest najwyższy filtr do tropików bądź jak jest alergia. I w sumie ma rację, bo ja conajwyżej to 5 się sama smaruję, albo najczęsciej niczym, to czemu mam dzieci tak chronić, oczywiście kapelusiki na slońce mają:) choć teraz to i tak bez niczego na głowie chodzą, bo uważam, że jeszcze tak nie grzeje, żeby trzeba bylo chronić przed slońcem. A czemu teściowa zulwersowana że Hania śpi sama?? bez sensu....... U nas z Mai kupa smiechu a Lenia prawie nic nie mówi, stara się ale jej nie wychodzi, dziś powiedziała "ma" i to by było tyle oczywiście poza heeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze tak sobie myślę, że skoro dajecie teraz filtr 50 to jaki będziecie dawać jak będą na prawdę upały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie czy podajecie dzieciaczkom karmionym mlekiem sztucznym wit. D bo ja na wypisie ze szpitala mam zaleconą dawke 400 jednostek, a teraz czytam że jak sie karmi mm to nie nalezy pidawać bo przedawkowanie groźniejsze od niedoboru i zgłupiałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Liska może i racja z tym filtrem, ja troche spanikowałam jak zobaczyłam te czerwone policzki i poleciałam i kupiłam 50. Ale i tak musze chyba go odstawić bo Hania dostała jakieś chrostki i nie wiem czy nie od niego. NO a teściowa zbulwersowana bo ona sie naczytała że dzieci trzeba przytulać i najlepiej to ich z rąk nie wypuszczać, co powtarza mi od porodu. A takie pozostawienie dziecka w osobnym pkkoju to według niej barbarzyństwo, zreszta jak usłyszała żeodkładamy Hanie żeby sama usypiała w łOżeczku to też była zdegustowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba jedna dawkę dodatkowo conajmniej, chyba ze zjada ok 800 dziennie. Te vitd bez recepty to suplementy je ciężko przedawkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa Liska ale świetne te zdjęcia z basenu, widać że dziewczyny mają mega frajde z wody :) aż sie sama zacheciłam ale widze że kurs wiosenny mi przepadł i zostaje letni ale jakiś intensywny, wiesz na czym pklega ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Co tu zaglądałam to pusto było więc nic nie pisałam,bo sama ze soba gadac nie bedę;) Hehe widzę,że u Waszych dzieci rewolucje,ząbkowanie,fochy i takie tam;) Szczęsciaro ja również gratuluję ząbków,no i fajnie że ćwiczenia macie takie rozwojowe:) Liska u Ciebie to mega wesoło,Lenka rozbiegana Maja rozgdana;)Gratuluję ząbków mai:)Widziałam zdjęcia z basenu,dziewczyny to już wytrawne pływaczki:) Wrocławianko jestem dumna z Hani,dzielna dziewczynka,a teściową sie nie przejmuj;)Fochy na spacerze to teraz normalka,gorąco jest i dzieciom taka pogoda tez daje sie we znaki.Poza tym ona coraz większa i coraz bardziej ciekawska. U mnie raz lepiej raz gorzej,no nudno nie jest.Przez cały tydzień Lenka przesypiala całe nocki,szła spać o 20 i spała do 8 a raz nawet do 9:)Od wczoraj znowu jest gorzej ,bo zęby dają znać o sobie.Zrobiła się marudna i mało je,nic jej nie pasuje. Dużo przebywamy na dworze,ale już nie jest tak fajnie z jej spaniem jak kiedyś,wszystko ja interesuje i woli byc na rączkach;)Zauważyłam,że Lenka bardzo lubi dzieci,jak jesteśmy na spacerze to aż sie trzęsie jak zobaczy innego malucha, wyrywa się,żeby dotykać rączek,buzki,usmiecha sie i coś tam nawija po swojemu. W domu najwiecej czasu spedza na podłodze,urządza sobie wycieczki po całym pokoju,najbardziej lubi majstrować przy dekoderze i roletach,a ulubiona zabawka to pilot;musielismy poświęcić jednego dla niej bo była czarna rozpacz jak wydzieraliśmy z łapek;) Kocha tarmosic naszego psiaka,łapie go za wąsy i nastawia buzię do lizania,ma też odruch głaskania go. Kapiele to sama przyjemność dla niej,przybiera takie śmieszne pozy,że mamy niezły ubaw; jak ją polewamy prysznicem to nastawia raczki i unosi nóżki żeby cały strumień masował jej kończyny,jak sie zmeczy to odpuszcza ale zaraz znowu to potarza,a jak nie reagujemy to woła he he i czeka w takiej pozycji aż znowu potraktujemy ją prysznicem;) Aha,ja vitaminę D caly czas podaję,tez się zastanawiałam czy dobrze robię czy nie;ja mam taki komlet omega med+vit D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mleka 800 :-) muszę jeszcze uda się do kursu dołączyć :-) letni to chyba 4 razy w tygodniu.frajda jest wielka. dziewczyny już nurkują skacząc z murka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mleka 800 :-) muszę jeszcze uda się do kursu dołączyć :-) letni to chyba 4 razy w tygodniu.frajda jest wielka. dziewczyny już nurkują skacząc z murka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko, a jak one skaczą z tego murka ? No Hania spokojnie zjada ponad 800 mleka, to jak wtedy z tą wit. D ? Kurcze przez to nocne jedzenie to ona zjada ok. 1000, chyba za dużo ?:( ale jak ja próbowałam w nocy oszukiwać to budziła sie szybciej :( Sylwia ale pocieszna ta Wasza Lenka :) z tego co opisujesz to Ona pewnie też bedzie uwielbiała basen :) a że sie interesuje dziećmi to super znaczy że się pięknie rozwija :) a Hania masz racje ciekawska bo jak tylko może obserwować to jest git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Sylwia pewnie masz teraz troszke spokoju z Lenką? Sama potrafi się sobą zająć?? a dawałaś ją na kocyku na trawe? Bo ciekawa jestem czy tylko moja Lesia nie chce na nią wyjść:)U mnie dekoder nie jest atrakcyjny ale za to router, bo wiszą z niego dwa kabelki. Najbardziej atrakcyjny jest odkurzacz i zakazane wc, do którego jak zobaczy drzwi otwarte to pedzi niczym strus pedziwiatr:) Z tym marudzeniem jak idą zęby to jest jakaś masakra, mi te,z dziewczyny w nocy się wybudzają, po czym zasypiają, albo i nie i tak w koło Macieja. Ogólnie to jeszcze nie miałam tak żeby zasnęły obie o 19 i wstały rano..... Dziś Maja samą siebie przeszla, zjadla cale 240 kaszy na noc, potem o 23 mleczka 150, i obudzila się o 2 30, dawalam pic ale nie chciala, zasnąc nie chciała, dopiero butla mleczka(rozwodnionego) zalatwiła sprawę, ale walczylam z nia godzinę, bo nie chcę żeby jadła ylko w nocy. wroclawianko skakanie z murka to wygłada tak, że sadza się dziecko na murku, lekko przechyla ku wodzie i na początku lapie sie pod paszkami i dziecko niby skacze, a potem już samo leci, chodzi tylko o to, żeby wiedziało, że jak leci z murka to musi zlapać powietrze, bo będzie nurek:) A nie wiem jak z tą vit d3 jak je tyle mleka, bo pamiętam jak ja pytałam swojej lekarki to kazala dawać i jedynie powiedziala, że przeciez 800 mleka to nie jedza dziennie, więc wywnioskowalam, że wtedy nie trzeba, ale i tak uważam, że jedna dawka nie zaszkodzi dziennie. Kiedys gdzies czytałam, że vitd ze sloneczka to żeby byla pelna dawka to dziecko musiałoby kilka godzin leżeć na nim z conajmniej 3/4 częsciami ciała na wierzchu. Wczoraj Lena usilnie chciała dostać batona ze stołu. więc dałam jej do lapki coś jak kinder bueno, ona ma tak, że zazwyczaj swoje zdobycze zabiera pod pachę i pełza sobie w świat i tym razem tez tak bylo, tylko schowala mi się za kanapą. Akurat dawalam Mai pić i za chwilę posżłam zobaczyc co taka cisza, a ona cala w czekoladzie i buzia pelna wafelka.............kulturalnie sobie rozgryzła papierek i zjadła ze srodka..... trzeba miec oczy wokol glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia moje dziewczyny mają odruch glaskania siebie nawzajem, tylko jeszcz ete ruchy maja nieskoordynowane i walą sie po glowach...... dziewczyny może sie spotakmy po majówce? bo potem to będa powroty do pracy i ciężko nam będzie sie zlapać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem! Ale malo mnie w domu, bo jak ladna pogoda to jestesmy poza nim albo spacerujemy albo na dzialce siedzimy cale dnie":))) U Nas wporzadku, mielismy raz atak kolki-brzuszka taki godzinny to bylo w zeszla srode ,podaje mu sab simplex ale zaczelam dodatkowo bio gaje tak mi doradzila polozna moja ktora przeprowadzala mi porod, daje rano 5 kropelek a sab simplex tak nie juz 10 kropli tylko 7.8 zalezy..,,, narazie odpukac tfu tfu tfuuuu cisza i tez mowila,ze jesli nie ma jakiejs sklonnosci do ulewan, nie raz ma ale nie duzo, to klade Kube na brzuszek PO zjedzeniu i lezy sobie beknie jak facet i dodatkowo sobie brzuszek i jelitka ulozy unormuje:) no i oczywiscie glowa do gory i tak lezyy:)) Osttanio smialam sie bo dal glowe do gory i za chwile fik na plecy spowrotem:) glowa Go chyba przeciążyła:))) Pozatym to co raz lepiej spi w nocy, budzi sie w nocy 1-2 dzis np zjadl o 21 obudzil sie na 3 i potem na 6;15 :)) no i potem juz 8;15, jest taki smieszek, caly czas sie usmiecha, gaworzy juz tyyyyle moze gaworzyc ciągiem przez kilka minut:)) lubi jak mu spiewam, wyglupiam sie :) jak caluje lub gryze jego stopki :) Spi sobie sam w lozeczku, zasypia sam w NIm, uwielbia w Nim byc, bo ma tam karuzelka z projewktorem i jest nia wniebowziety:) Łapie sobie juz raczkai maskoteke jak wisi, czy ksiazeczke ma taka szeleszczącą to ją trzyma obydwoma rękoma, czy pieluszke:) Tak smao piąstki wklada do buzi a ostatnio przyuwazylam i musze pilnowac to swojego misia maltretowal i wkladal jego lape do buzi:) Jest taki rozumny ,ze szok:))) SYLWIA- wspolczuje ząbkowania ale dacie rade!!!:)) LISKA- siper zdjecia z basenu, tez chce zaczac z moim chodzic na basen:) WROCŁAWIANKO- ja tez podaje wit D mojegmu, jedna kapsulke do buzi:) SZCZĘŚCIARA- gratuluje ząbka! radosc pewnie niezmierna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-) Wrocławianko, trzymam kciuki za Wasze jutrzejsze szczepienia. My byliśmy dziś. Antoś waży 5570 gr i teraz jest trochę ospały, cały czas ziewa, a na noc prfilaktycznie mu dam viburcol, żeby spał spokojnie. Dziś wzięliśmy pierwszą dawkę na pneumokoki. Nam pogoda bardzo sprzyja, bo jak wychodzimy na spacer koło 11 to mały śpi do 14-14:30, a potem od 16 do 17:30. U nas nocki w kratkę, raz lepiej raz gorzej. Mały budzi się 2 razy tj. jak zje o 21 butlę, to tak między północą a 1:00 i dostaje cyca, a potem za 3 godziny, wtedy oszukujemy go herbatką bo tak zaleciła pediatra, żeby go zbytnio nie przekarmiać. A i swoim płacze wymusza na tatusiu spanie z nami w łóżku, więc chyba czas się wynieść do sypialni, albo usunąć łóżko z jego pokoju, które miało być w razie "w" i stało się naszą "sypialnią". Sylwia, mam nadzieję że ząbki szybko wyjdą i Lenka nie będzie zbyt długo się męczyć Kamkrzem, fajnie że u Kubusia wszystko dobrze. Liska, dziewczynki na basenie rewelacja. Też bym chciała chodzić z Antosiem na basen, ale to wiąże się wyjazdem do Wrocka, lub Kłodzka bo u nas basenu brak. A jeśli chodzi o spotkanie, to ja też jestem za w maju i chyba najlepsza byłaby jakaś sobota. Muszę tylko sprawdzić jak pracuje moj emek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!! Co tam u Was? Pewnie już pakujecie się na majówkę. My niestety, z racji pracy eMka siedzimy w domu, mam jednak nadzieję że pogoda sprzyja i będziemy siedzieć na działce. Wrocławianko, jak tam Twoja Hania po szczepieniu? Nasz Antek trochę rozdrażniony, ale bez gorączki. Dziewczyny, jakie macie krzesełka do karmienia maluszków? Z tego co pamiętam co Liska i Sylwia kupowałyście z Peg-Perego, a jaki model? Sprawdza się? Pozdrówka :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, czekająca, mamy prima pappa zero 3 z eco skóry, ja jestem bardzo zadowolona, ono jako jedne z niewielu jest dla dzieci od urodzenia, można siedzisko rozłOżyć do poziomu takiego jak w lezaczkach bujaczkach.skóra jest o wiele milsza niż te ceraty. Ja tam pakuje się na jutrzejsze wesele wyjazdowe, dziewczyny z babciami zostają. Potem karpacz, na weekend babci urodziny, więc będzie się działo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca dziękujemy za kciuki :) Hania też bez gorączki, wczoraj szczepionka była o 9 rano i cały dzień i noc spokojna,a dziś Hania też rozdrażniona i ma zmienne nastroje raz się śmieje a za chwilę płacze. No i wieczorne usypianie koszmar, były płacz, łzy i usypianie na rękach przez godzinę w końcu padła w łóżeczku i trochę sie boje nocy :( my szczepiliśmy 5 w 1 i druga dawka rotawirusów. Pneumokoki bedziemy szczepili w tym systemie dwóch dawek, czyli pierwsza po 6 miesiącu. A bedziesz szczepić na meningokoki i ospe ? My sie na majówke też nie wybieramy tylko na jeden dzień do teściów i jeden dzień do znajomych pod Świdnice. Tobie Antoś ładnie śpi na spacerze a ja mam troche problem bo Hania jak nie śpi to płacze, nie wiem czy to z nudów okaże sie bo jutro wrzucimy ją na krótki spacer do spacerówki wiec bedzie sobie mogła oglądać. Byliśmy w środe u ortopedy , z bioderkami już lepiej, zbadał jej garnitur szkieletowo mięśniowy powiedział że wszystko super i zalecił już trzymanie jej w pozycji 45 stopni, czyli min do spacerówki. W ogóle do podróży to ona jest ciężka, w foteliku jak nie śpi to też sie denerwuje, na sklepy też jej wziąść nie można bo nerwy. Cieżki egzgemplarz mi sie trafił ;) No a jak tam wasze plany w związku z dzisiejszą obietnica Tuska o rocznych macierzyńskich dla pierwszego kwartsłu, planujecie wykorzystać ? Liska, no rzeczywiście gorący tydzień Was czeka ;) a jak dziewczynki znoszą takie podróżowanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska, dzięki za info o krzesełku. Już podejrzałam jaki to i fajny. Faktycznie masz gorący tydzień :-) Udanego weseliska i super pogody na wypad :-))) Wrocławianko, u nas też dziś humorki. Na spacerze popołudnio to prawie nie spał i trochę płakał. Nakarminał go koło 17 i eMek jeszcze go wziął na spacer to spał. Teraz też dobre 30 minut usypiał w łóżeczku tj. eMek miał go pilnować, ale zaczął wcześniej chrapać niż Antoś zasnął ;-))) Teraz śpią razem w pokoju. A jeśli chodzi o podróżowanie to u nas ok. Antoś od razu w foteliku śpi, czasami to nawet nie wie że był w podróży lub w odwiedzinach. Jutro też ruszamy do Wrocka, bo nam się garderoba wykruszyła tj. wyrastamy z ciuszków, a w tej mojej mieścinie to "lipa" z rzeczami dla dzieci. Dziś spakowałam całe pudło ciuszków. A jeśli chodzi o inne szczepienia to nie wiem, może ospa. Ja brałam pneumokoki w 4 dawkach z uwagi na finanse. I tak zapłaciłam za 6w1, rota i pneum 660zł. Było ze mną kilka innych mam i one tylko brały te szczepionki co są nieodpłatne, bo ich niestać zapłacić nawet za rotawirusy. Z urlopu wydłużonego to nie mam jak skorzystać, bo muszę wracać do pracy. Jak poszłam na zwolnienie to mi się zwolniło 2 pracowników i posypał mi się zespół, muszę wrócić go "odbudować". 01 sierpnia wracam :-((( Spadam. Udanego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wroclawianko ten okres nerwów w sklepach minie jaj będzie miała koło pol roczku, jak będzie na tyle kumata żeby rozumnie obserwowac. Moje sie do wszystkich teraz sesja i gadają, a wcześniej nie było jak ich nigdzie zabrać. co do wyjazdu to bladego pojęcia nie mam, ale czuje ze top nie będzie odpoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska, dzięki za info o krzesełku. Już podejrzałam jaki to i fajny. Faktycznie masz gorący tydzień :-) Udanego weseliska i super pogody na wypad :-))) Wrocławianko, u nas też dziś humorki. Na spacerze popołudnio to prawie nie spał i trochę płakał. Nakarminał go koło 17 i eMek jeszcze go wziął na spacer to spał. Teraz też dobre 30 minut usypiał w łóżeczku tj. eMek miał go pilnować, ale zaczął wcześniej chrapać niż Antoś zasnął ;-))) Teraz śpią razem w pokoju. A jeśli chodzi o podróżowanie to u nas ok. Antoś od razu w foteliku śpi, czasami to nawet nie wie że był w podróży lub w odwiedzinach. Jutro też ruszamy do Wrocka, bo nam się garderoba wykruszyła tj. wyrastamy z ciuszków, a w tej mojej mieścinie to "lipa" z rzeczami dla dzieci. Dziś spakowałam całe pudło ciuszków. A jeśli chodzi o inne szczepienia to nie wiem, może ospa. Ja brałam pneumokoki w 4 dawkach z uwagi na finanse. I tak zapłaciłam za 6w1, rota i pneum 660zł. Było ze mną kilka innych mam i one tylko brały te szczepionki co są nieodpłatne, bo ich niestać zapłacić nawet za rotawirusy. Z urlopu wydłużonego to nie mam jak skorzystać, bo muszę wracać do pracy. Jak poszłam na zwolnienie to mi się zwolniło 2 pracowników i posypał mi się zespół, muszę wrócić go "odbudować". 01 sierpnia wracam :-((( Spadam. Udanego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×