Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cor

Czy odchodzić teraz z pracy?

Polecane posty

Gość Cor

Mam problem niemały. Otóż zamierzam przenieść się do narzeczonego, który mieszka w innym mieście (on już wcześnie się tam przeniósł, to region, z którego pochodzi, dostał pracę). Obecnie mam umowę o pracę na czas nieokreślony tutaj, w Warszawie, którą musiałabym wypowiedzieć. Z szefem stosunki mi się ostatnio nie układają dobrze, ciągle coś wynajduje, czego nie zrobiłam, nawet upomnienie mi wlepił. Ale boję się wypowiadać umowę, bo nie mam jeszcze żadnej nowej pracy. Boję się, że nie będzie mi łatwo jej znaleźć, ale narzeczony naciska, żebym jak najszybciej się przeprowadzała, a on weźmie kredyt na mieszkanie. Ale też nie mogę w nieskończoność mieszkać u znajomych tutaj, bo będą mnie mieli serdecznie dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak...........
bedziesz miec sponsora, bedzie cie utrzymywal za dawanie dupy wiec nie martw sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cor
Haha, najśmieszniejsze jest to, że przez ten czas jak były jakieś większe wydatki, to ja płaciłam. Łącznie z oponami do JEGO samochodu, którego nawet nie prowadziłam nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego on nie może przenieśc się do Ciebie ? kredyt można wziąśc w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cor
rewq, nie może się przenieść, ponieważ właśnie się stąd wyprowadził! Pierwotnie miałam się też szybko wyprowadzić, ale nie znalazłam do tej pory pracy. A jednym z powodów wyprowadzki było to, że w Warszawie na kredyt by nas nie było stać po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cor
no tak......, a skąd wiesz, że dawałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umowa na czas nieokreslony już ci się tak szybko nie trafi patrząc na dzisiejszy rynek pracy spodziewaj się umowy zlecenia..a miłośc jak to miłośc czasem wygasa i co wtedy powodzenia w podjęciu decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak...........
a nie dawałaś? hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cor
Równie dobrze mogę wylecieć z obecnej pracy. A szef ma trudny charakter, więc to nie nie jest tak do końca "ciepła posadka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxfvbvdf
śmiało zmieniaj prace.. zmiany dobrze robię. Te życiowe też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cor, Możesz zawsze najpierw pójść na urlop. Będziesz miała czas na znalezienie nowej pracy. A jeżeli nie wyjdzie, to może "rozłąka z szefem" sprawi, że Wasze relacje się unormują. Co do narzeczonego. Sama musisz sobie odpowiedzieć na pytanie, czy jesteś w stanie się dla niego poświęcić. Jeżeli TAK, to szukaj pracy w miejscowości, w której on będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile trwa urlop
2 tygodnie ? a ile szuka się pracy w RP ? pół roku , rok lub więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×