Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dedalla

ile wydajecie na kurtkę/ płaszcz na zimę?

Polecane posty

Gość gość
Na zimę płaszcz już mam kupiony, także jestem gotowa na mrozy. Nie byle jaką kurtkę kupiłam sobie w tym roku bo wełniano kaszmirowa (o tym modelu mówię lejdi.pl/p6161,kaszmirowo-welniany-plaszcz-heine.html). Baaaardzo ciepły płaszcza a przy tym elegancja pierwszego sortu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.12.2020 o 13:35, bozena88 napisał:

No właśnie jakiego rodzaju płaszcz polecacie?

Wszystko będzie zależało od Twojego podejścia w kwestii robienia zakupów. Osobiście to zmieniałam je diamteralnie przez ostatnie kilka lat ponieważ zbyt dużo rzeczy mi zalegało w szafie. Przestały mnie przekonywać hasła mówiące o niskiej cenie i wysokiej jakości, nie ma to nic wspólnego z rzeczywistą jakością samego wyrobu. Takie rzeczy jak płaszcz dyplomatka warto wybrać z wysokiej półki bo tylko wtedy posłuży nam długie lata. Trzeba zwrócić w pierwszej kolejności na jego skład, musi to być 100% wełny. To ona posiada najlepsze właściwości przez co spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających kobiet. Takie płaszcze znajdziemy w bardziej renomowanych sklepach jak - https://patrizia.aryton.pl/plaszcze/13567-46542-plaszcz-05560-71-5901011642683.html Po zakupie pamiętajmy o zapewnieniu mu ochrony przed molami, wystarczy specjalna zawieszka do szafy. Warto także co jakiś czas go wietrzyć by zapewnić mu swobodny dostęp do powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, MartaGostyn napisał:

...Przestały mnie przekonywać hasła mówiące o niskiej cenie i wysokiej jakości...

I z tego powodu postanowiłaś założyć konto na Kafe żeby pospamować?

Gratuluję inwencji. Tak się nie robi biznesu. Uczciwość popłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×